Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Bradavický spolek erotické povídky

Příběh je inspirován knihou Harry Potter.

V bradavicích byl vybudován tajný spolek, ve kterém se sbíraly trofeje. Ale žádné kartičky nebo něco jim podobného... Každá holka, byla jedna trofej. Do spolku byli nedávno přijmuti i Ron a Harry. Každý nový člen musel splnit jednu zkoušku. Vylosoval si jednu holku a tu musel do konce druhého dne ojet. První losoval Ron... vylosoval si Eleanor Branstoneovou z Merzimoru. A Harry si vylosoval Lenku Laskorádovou.

"A nezapomeňte, musíte s nima dát orál, anál i normál!" volal za nimi Dean. "Jak ona vám tak vy ji!" dodal k tomu Erny. "No tak co? Jak to uděláš?" ptal se Ron Harryho. "Nemám ponětí. Možná přes lektvar vzrušení... Co ty?" "No mě se do toho moc nechce, je ošklivá a váží asi osmdesát kilo. To radši píchat střelenku. " Odpověděl Ron. Pak pokračovali mlčky dál. Po půlnoci Harry vzal neviditelný plášť a zamířil do učebny lektvarů. Rychle tam pobral vše, co potřeboval a šel na záchodky, kde před lety vařili mnoholičný lektvar. Už měl uvařeno a říkal si jaké měl štěstí, že tu Uršula dnes nebyla. Zrovna, když z kotlíku nabíral lektvar a lil ho do nádobek, v kotlíku se objevila Uršulina hlava. "Ahoj Harry! Není to náhodou lektvar vzrušení?" "No... Jo. " zakoktal Harry. "Ahá zaječela výtězoslavně Uršula, a víš, že je ve škole zakázaný? Jestli nechceš, abych tě práskla, budeš mě muset píchat dokud se neuděláš!" Smála se Uršula a bylo na ni vidět, že to myslí smrtelně vážně. "Ale vždyť to nejde. Nebo jo?" ptal se udiveně Harry. Ale to už byl duch Uršuly nahý. Měla pěkná pevná prsa a trocho zarostlou kundu. "Svkíkni se! Dělej!" Zalečela. Harrymu se mimoděk postavil a teď mu bylo jasné, že tomu neunikne. Uršula mu na jeho dildo nalítla a jezdila na něm.

Harrymu se po něm rozléval pocit jakoby ho měl namazanej chladivou mastí od pana Lankyna. "A teď ty sám zaječela. " Bylo na ni vydět, že i když není živá, tak si to náramně užívá. Uršula teď k němu otočená svým zadečkem. Kdyby nebyl šedivý a průsvitný tak by to byl moc pěkný zadeček. Harry se opřel o deveře záchodků a šukal ji ze zadu. Začal pomalu vytahovat hůlku chystal se vyslovit jedno kouzlo, protože si myslel, že do ducha prostě není možné se udělat. "Ne!" zaječela Uršula otočila se a obtočila se okolo Harryho. A přirážela a rejdila. Náhle Harrymu začalo v čurákovi cukat a mravenčit, a pak to přišlo. Ale nebyl to orgazmus jak ho znal. Trvalo to dlouho a bylo to mnohem intenzivnější a co ho zaráželo bylo to ledové. Čekal, že sperma proletí zkrs Uršulu, ale ta ho pohltila a její kundička se stala o něco hmotnejší než předtím. "Díky. " Řekla a odplula.

🕙 Přidáno 2.6.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře