Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Brigáda v Anglii 4 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

V neděli ráno jsem si naštěstí mohla dopřát o hodinu delší spánek. Snídaně byla až osm. Pak všichni odešli do kostela. Andrew pak ještě jel s otcem hrát fotbal. Vyjít ven v uniformě bylo hrozné, ale musela jsem. Musela jsem někam, kde chytím signál, a konečně napíšu mámě. Vyšla jsem z domu a šla směrem, kde jsem tušila civilizaci. Cesta se mírně svažovala dolů a kolem ji lemovaly stromy. Tu větší, tu menší, ale signál, nikde nebyl. Až daleko na hlavní silnici, se mi konečně objevila jedna čárka. Poslala jsem zprávu, že jsem v pořádku, jen tu není signál a tak se jí budu ozývat každou neděli. To, co jsem prožívala za muka, jsem mámě raději neposílala. Nechtěla jsem jí přidělávat starosti. Stejně by mi nepomohla. Vrátila jsem se a chtěla se zbytek dopoledne válet v posteli, ale madam mi řekla, abych jí pomohla s jídlem k obědu. Za chvíli se vrátil Andrew s Lloydem z toho fotbalu. Andrew byl celý zaprasený a madam ho sjela jak to, že takhle leze do domu. Nato se otočila na mě a řekla, ať jdu s ním do koupelny a dohlídnu na jeho řádnou očistu. Ukazováčkem ukázala na patro. Andrew se naoko omlouval svojí matince a pak se šibalsky zazubil na mě. Oba jsme šli nahoru do koupelny, já si říkala třináctiletý parchant se snad umí umýt sám.

V koupelně se Andrew začal svlékat. Shodil ze sebe dres, stulpny i trenýrky. "slipy mi hezky sklékni ty" řekl arogantně a čekal co budu dělat. Ach jo, klekla jsem si a pomalu mu je začala stahovat. Jak mu je stáhla tak mu jeho polotvrdý pták vystřelil nahoru, měla jsem ho kousek od obličeje. Andrew si vlezl do vany já vzala sprchu a začala ho žínkou omývat. Snažila jsem se vyhýbat jeho ztopořenému ohonu a celého jsem ho umyla, on se však nedal.
"Nezapomněla si na něco?" řekl a přejel si po své tvrdé kládě.
"Hezky mi to udělej" řekl a čekal rozcapený ve vaně. Co jsem mohla dělat, vzala jsem ho do ruky a začala mu ho zase honit, on ve vaně vzdychal a užíval si moji ruční práci. Naštěstí teenageři nepotřebují moc času a tak za chvilku stříkal. Tentokrát všechno přistálo na jeho břiše, já ho pak umyla, usušila a oblékla. Pak jsem šla zpět dolů za Emily.

Odpoledne prý přijdou hosté na společné grilování, musela jsem připravovat maso a spoustu dalších věcí. Otáčely jsme se v kuchyni obě dvě a za dvě hodiny bylo všechno připraveno. Madam mne propustila s tím, že se mám jít upravit a vzít si na sebe sváteční šaty🡕 . Osprchovala jsem se a oblékla se do čisté, parádní uniformy, která byla o dost kratší, končila v půli stehen. Kalhotky jsem stále neměla a nesměla je nosit, navíc mi kozy málem lezly ze živůtku... Do háje, jak bych si najednou raději oblékla ty druhé, dlouhé...

"No, no,” zavrtěla hlavou madam, když mě přišla zkontrolovat nahoru. Sáhla mi dozadu na vlasy a sundala mi z nich gumičku. Spadly mi přes ramena a jen čelenka jim bránila, aby mi padaly i do očí. Pak jsem si musela zvednout sukni🡕 a ukázat jí kundičku, kterou mi sama vyholila. Zajela mi mezi závojíčky a pak i zezadu mezi půlky. "Pojď se mnou dolů, ještě ti něco chybí" pronesla Emily. Šli jsme dolů do prádelny, kde vytáhla takové šněrovací polobotky na mírném podpatku, a řekla ať si je vyzkouším. Naštěstí mi byly. Když jsem si je zavázala a vstala abych se jí ukázala, seděla na židli🡕 a držela v ruce opět ten anální kolík, který jsem musela nosit předevčírem. "Pojď sem a ohni se mi přes koleno" přikázala mi. Já už ani nefňukala a poslušně udělala co chtěla. Vyhrnula mi sukni🡕 a začala mi hníst můj zadeček. Roztáhla mi půlky aby měla přístup k mému análku. Pak se stalo něco co jsem nečekala, začala mi prdelku pomalu lízat, což se mi dost líbilo. Když mi jí pečlivě olízala, začala do mě tlačit svou hračku. Už mě to ani nebolelo, krásně do mě zajel. Pak mi řekla ať se zvednu a šly jsme nahoru.

Hosty byli jejich sousedé Marie s Georgem se svými syny Benjaminem a Matthewem. Benjamin byl spratek ve věku Williama, co se u stolu neuměl chovat a neustále na mně civěl. Matthew byl starší, mohlo mu být tak 18 a měl pronikavé tyrkysové oči. Byla sem z něj úplně paf, když se na mě podíval a usmál se, podlomila se mi málem kolena. Na rozdíl od těch ostatních spratků se choval slušně, když jsem mu nandala jídlo, hezky mi poděkoval. Ostatní smradi mi furt čuměli do výstřihu, stejně jako jejich tatínek, i když o něco méně nápadně. Necítila jsem se moc dobře a z Matthewa jsem byla dost nervózní. Milostpán začal grilovat připravené maso, ostatní mu u toho radili a probírali své záležitosti a já skákala tam a zpátky... Matthew po mě furt házel očkem a já z toho byla celá rozklepaná. Bála jsem se, aby nebyl vidět můj holý zadeček a prcinka. Byla jsem tak nervózní, že jsem na ubrus vylila trochu omáčky. Všichni dělali, jako že se nic nestalo, ale já věděla, že tohle bude mít dohru.

Po jídle madam pronesla, že by si mohli dát nějaké dobré víno. Lloyd opáčil, že by mohl Georgovi ukázat svůj sklípek. George souhlasil a mě poslala madam s nimi ať přinesu lahev🡕 ke stolu, protože oni tam zase budou hodinu vybavovat. Cupitala jsem za nimi kolem domu, kde byl zezadu vchod do sklepení. Šli jsme dolů po kamenných schodech. Lloyd odemkl dveře a vešli jsme do sklepa, kde bylo stovky lahví vína. Byl rozdělený na dvě části, ta zadní byla ještě o něco níže, oddělená částečně zdí a krátkými schody. Lloyd začal Goergovi ukazovat některé lahve🡕 a tlumeným hlasem spolu o něčem mluvili.. já tam stála a čekala. Pak ke mně přišli a Lloyd řekl až jdu s ním. Vedl mě do té zadní části. Když jsme tam přišli uviděla jsem, že za zídkou je postel s červeným přehozem a stolek. Sešli jsme po schodech dolů. "V Anglii je slušností, že služka je k dispozici návštěvě" pronesl Lloyd a významně se na mě podíval. "Prosím milostpane?" nepochopila jsem nejdřív přesně smysl. "Postaráš se, aby byl tady George spokojen". Stále jsem nechápala a koukala na ně. George mi mezitím vzal ruku a dal si jí do rozkroku. Pochopila jsem. "Hezky si klekni na čtyři a ukaž mi zadeček" řekl George.

Stála jsem jako opařená snažila jsem se protestovat. "To nejde já jsem ještě panna". "Když budeš poslušná, tak pannou zůstaneš" usmál se George a mrknul na Lloyda. Pak mě vzal docela silně za ruku a posunul mě směrem k posteli. Musela jsem na všechny čtyři, George mi vyhrnul sukni🡕 a obnažil můj holý zadeček uprostřed kterého se vyjímal šperk a moje vyholená čárka. "Wow, ona má v sobě anální kolík" řekl obdivně. Lloyd mu odpověděl, že je Emily služkám dává v rámci výchovy. George mi začal hladit můj zadeček a roztahovat ho. Kochal se pohledem na mé vyholené ohanbí. Hladil mě po kundičce, pak mi ze zadečku vytáhl kolík a začal mi lízat oba otvory a u toho mi dráždil poštěváčka. Cítila jsem, jak mi jazykem zajíždí až dovnitř a docela se mi to líbilo, zároveň jsem měla ale obavy co bude dál. Lloyda jsem neviděla, mezitím někam zmizel. George mě přestal lízat a začal si moji prdelku připravovat svými prsty. Přitom si vytáhl z kalhot svůj ocas a druhou rukou si ho honil. Pak si mě našteloval na kraj postele a mě bylo jasné, že zažiju svůj první zásun.

"Připrav se maličká" řekl vzrušeně (nebo tak něco), ucítila jsem jeho žalud na svém zadečku a zajel do mě. Zasténala jsem, trochu to zabolelo, ale jak jsem byla roztažená od kolíku, tak do mě za chvilku bušil až to pleskalo. Do očí mi vyhrkly slzičky, ani ne od bolesti, ale tím ponížením, že tady dělám kurvičku nějakému fotříkovi. George za mnou funěl a rytmicky mě mrdal do análu.
Mezitím se vrátil Lloyd. Všimla jsem si ho po chvíli, pozoroval nás jak si mě jeho kamarád nabodává a pomalu si přejížděl po svém tvrdém ptákovi, kterého měl vytaženého z kalhot. George mezitím začal zrychlovat své pohyby a šel do mě až po koule. Sténala jsem a tiše vzlykala, zatímco mi svým kolíkem nekompromisně protahoval zadní dírečku. Za chvilku začal sténat i on, ještě do mě párkrát zajel a začal mě plnit. Cítila jsem jeho pulzující péro hluboko v sobě jak do mě stříká své semeno. Když jeho orgasmus dozněl, vytáhl ho ze mě a svalil se vedle na postel. Jeho horké sperma mi vytékalo z prdelky a stékalo po kundičce a stehnech. V tu chvíli ke mně přiskočil Lloyd, chytil mě za boky a vrazil do mě svého čuráka. Začal mě vášnivě šukat až jsem málem spadla z postele, ale byl asi už dost rozdělaný, protože se udělal ani ne za minutu. Těsně před koncem ho vytáhl a postříkal mi celý zadek. Pak mě otřeli a kolíček do mě zasunuli zpátky.
"Dávej pozor ať z tebe nevyklouzne, když si tak hezky protažená." povídají mi ti úchylové.
Lloyd mi pak dal do ruky víno, ať ho donesu ke stolu Emily.

pokračování příště...

Části povídky

🕙 Přidáno 1.6.2023
📂 Kategorie: Anál, První sex, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

Death (2023-06-02):
Skvele pokracovanie, cakanie sa oplatilo. Dufam, ze v pokracovani si uzije madam a jej damska navsteva. Popripade by mohla sluzticka zaucat mladych panov po odbornym dohladom madam. Tesim sa na pokracovanie co vymyslis.

Autor (2023-06-02):
Budu na DIanu i trochu hodný a připravím pro ni něco co ji potěší.. ale nemám to ještě promyšlené.

Autor (2023-06-03):
Admin: chybí propojení s předchozími díly. díky

Maner (2023-06-26):
Užasná série, mužeme se těšit na pokračování?

Death (2023-07-13):
Ako je na tom pokracovanie?

Autor (2023-07-23):
Teď jsem dost zaneprázdněn, ale pomalu na tom začínám dělat. Vydržte.