Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Brněnské epizody erotické povídky

Jako skoro každý večer jsem i tento trávil na chatu. Ale vše mě už nudilo a tak jsem hledal nějakou zvláštní místnost. Pak jsem uviděl Kluci s klukama. Už mě to párkrát napadlo, ale vždy jsem si řekl, že tohle přeci není pro mě. Ale teď jsem vstoupil. Napsal jsem zprávu, jestli by se tam nenašel nějaký kluk z Brna. Hned mi jich několik napsalo. Chvíli jsme si psali, jak jinak, samé oplzlosti a mě to kupodivu vzrušilo. Napsal jsem těm, kteří vytrvali, jestli nechtějí jít ven.

Za chvíli už zbýval jen jeden, který byl ochoten se sejít hned. Domluvili jsme se na tom, že mi ho vykouří, nechá si nastříkat do pusy a nic víc. Chápal, že to chci jen zkusit a tak mě ani do ničeho víc netlačil. Sraz jsme měli v centru, kam jsem to měl kousek. Bylo už skoro půl jedenácté, takže na smluveném místě nebylo tolik lidí. Poznal jsem, kdo na mě čeká, ale v tu chvíli mě opustilo veškeré odhodlání a tak jsem kolem něj jen prošel a dělal jsem, že jdu jinam. Zahnul jsem za nejbližší roh a chvíli jsem přemýšlel. Ten kluk nevypadal špatně a ani zákeřně. Zase jsem si dodal odvahy. Vrátil jsem se a přivítal se s ním. Neprocházel jsi tu před chvílí? zeptal se mě. Jo, jo... Nějak jsem měl pochybnosti. Chápu, odvětil. Pak už jsme se vydali někam ukrýt. Brzy jsme došli do jednoho parku, kde bylo příhodné místo pro naše záležitosti. Cestou jsme si povídali spíše o obecných věcech, asi abych nebyl tak nervózní.

Na to jsem neměl čas, ani když jsme došli na to skryté místo. Pavel hned poklekl na trávu a rozepnul mi kalhoty🡕 . Chtěl jsem něco říct, protože to na mě bylo trochu rychlé, ale on se na mě jen podíval a řekl - Jen klid, uvolni se. A než jsem tak stačil učinit, už mi ho Pavel pomalu honil. Chvíli si ho prohlížel a pak mi olízl žalud. To mě trochu uklidnilo, bylo to docela fajn. Cítil jsem se, jak se mi do ptáka hrne krev a začíná mi tvrdnout. To už si ho Pavel zasouval do pusy a já pocítil slastné teplo, jež obklopilo moje péro. Zavřel jsem oči a začal si to užívat. Cítil jsem ruku, která sevřela můj zadek a druhou, jak mi hladí koule. Podíval jsem se dolů a viděl tmavovlasou hlavu, jak se mi nabodává na můj žhavý úd. Pak si ho Pavel vyndal z pusy a olizoval mi ho jazykem po celé délce. Na chvíli nasál do pusy i moje koule a přitom mi ho honil. Ještě chvíli mě takto zpracovával a pak jsem pocítil, jak to na mě přichází. Cítil jsem, jak se mi v něm začíná hromadit teplo a brzy mi v něm začalo cukat. Vzdechl jsem a Pavlovy ústa naplnilo moje horké semeno. On všechno spolykal a ještě mi ho jazykem očistil. Zapnul jsem si kalhoty🡕 a společně jsme se šli posadit na blízkou lavičku. Tak jak se ti to líbilo? zeptal se mě. No dobrý, možná bychom si to mohli někdy zopakovat. odvětil jsem. Povídali jsme si dál a já jsem dostával chuť mu oplatit to kouření. A možná ne jen to. Přerušil jsem ho v půlce věty a přisunul se k němu blíž. Pak jsem Pavla políbil. Asi ho to moc nepřekvapilo, protože hned začal spolupracovat. Naše jazyky se proplétaly, zkoumali a hráli si spolu. Moje ruka, do té doby položená na jeho rameni, začala pomalu sjíždět přes jeho hruď a břicho až do klína. Pod poklopcem bylo cítit něco velkého a tvrdého. Odtáhnul jsem se a řekl - Pojď! Vrátili jsme se na místo činu a tentokrát jsem poklekl já. Byl jsem tak nedočkavý a lačný po jeho péru, že jsem mu ho vytáhl během okamžiku. Už jsem ho držel v ruce a obdivně ho pozoroval. Byl větší než můj, fakt obrovský macek.

Pootevřel jsem pusu a pomalu si ho zasunul dovnitř. Chvíli jsem se mazlil s jeho žaludem a pak se pokoušel pohltit ještě víc toho velkého čůráka. Ale v péči mého jazyka mu ještě trochu narostl, takže jsem se nedostal ani do půlky. Omluvně jsem se podíval na Pavla. Nemůžeš ho tam dostat celýho, co? V poho, jsem zvyklej. řekl s úsměvem. Tak jsem se věnoval jen jeho žaludu. Olizoval jsem ho ze všech stran a přitom ho ještě honil. Pavel tiše vzdychal a žadonil - Zmáčkni mi koule, prosím. Pořádně. Vyhověl jsem mu. Chytil jsem mu kuličky do ruky a prudce, ale ne moc silně, jsem zmáčkl. Pavel vzdychl o něco víc. Ještě jsem to asi pětkrát zopakoval a slyšel jsem ta kouzelná slova - Už budu! Už budu! Na polknutí semene jsem se ještě necítil a tak jsem se odtáhl a dál jsem ho už jen honil. Na místo, kde jsem předtím klečel, dopadla Pavlova dávka semene. Když se vzpamatoval, podíval se mi na kalhoty🡕 . Koukám, že ti zase stojí, chceš s tím pomoct? zeptal se mě. Souhlasně jsem kývl. A opícháš mi prdel? Strašně to chci! dodal a z kapsy vyndal gumu. Zatímco jsem si rozepínal kalhoty🡕 a nasazoval prezervativ, Pavel si kalhoty🡕 svlékl úplně, aby mohl pořádně roztáhnout nohy. Opřel se o strom a nasliněným prstem si zvlhčil anál. Přistoupil jsem k němu a nasadil mu péro k díře. Zatlačil jsem a jeho svěrač povolil. Zastrčil jsem žaluda dovnitř a pak dál a dál. Pavel už asi měl zadek protažený, protože jen vzdychal. Už jsem v něm byl až po kořen a začal jsem ho pořádně hrdat. Držel jsem ho za boky a nasouval na svoje tvrdé péro. Pavel sténal slastí - Jo! Jo! Tak mě šukej! Dělej! Což asi trochu vyděsilo ten mladý pár, který procházel kousek od nás. Nám to ale bylo jedno a tak jsem ho dál šukal.

Jeho díra byla docela těsná a tak jsem už cítil, že se udělám. A skutečně jsem zvládl už jen několik přírazů a vystříkal jsem se. Vytáhl jsem ho z Pavla a sundal si gumu. Hodil jsem ji na zem a pak jsme se oba oblékli. Když jsme se o pár minut později loučili, vyměnili jsme si telefonní čísla, abychom se mohli domluvit na další akci🡕 .

🕙 Přidáno 2.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Gay, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře