Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Dobré kamarádky erotické povídky

Hanka je jedna moje kamarádka, se kterou se znám už několik let a vždycky se mi líbila, ale do nedávné doby sem se bál jí to říct. Před pár dny sem však sebral odvahu a odhodlal se jí to říct. Její odpověď mě zcela překvapila. Řekla mi totiž, že se jí víc líbí holky než kluci, to mi bylo líto, protože taková holka, která má hezkou pevnou prdelku a prsa tak akorát, se jen tak nevidí, dokonce i v obličeji to byla kráska.

Tak možnost opíchat takovouhle nádhernou holku ztratilo mnoho kluků. Zeptal sem se jí, kdo byl její první holka. Další zajímavé zjištění. Byla to Kristýna, moje spolužačka, se kterou jsem nejednou spal. Ta by taky stála kde komu za hřích. Vysoká postava, hezký dlouhý nohy, trošku větší, ale stejně pěkný zadek, boky tak akorát, prsa asi tak 2 - 3, pěkný obličej a kratší vlasy obarvený na černou. Prý se to stalo, když jsme byli na výletě v roce 2000. To jsme byli na Moravě a bydleli jsme v chatkách po dvou. No a ony dvě právě bydlely spolu. Jednou když se Hanka vracela z oběda slyšela, jak zpoza dveří někdo vzdychá. Řekla si, že počká, až to skončí a chtěla se vrátit k obědu, ale pak si řekla proč by se nepodívala, když Kristýna je hezká holka. Tak se připlížila k oknu a nakoukla dovnitř. Kristýna seděla na židli🡕 u stolu, nohy hodně roztažený a vrážela si 3 prsty do své jeskyňky. Na stole ležel časopis s tvrdým pornem. Při pohledu na tuhle scénu začala Hanka vlhnout, neodolala a zajela si pod kalhotky a začala stimulovat svůj nejmilejší orgán. Čím déle se dívala, tím rychleji pohybovala rukou a aniž si to sama uvědomovala, brzy jí tam mizely 4 prsty, to bylo poprvé co se jí to povedlo. Z radosti se neovládla a prožila jeden ze svých nejsilnějších orgasmů. Kristýna se také blížila ke svému vrcholu. Zdejší atmosféra na ní zřejmě dobře působila, protože se začala třást a pak velmi hlasitě vykřikla. Snad jen zázrakem ji neslyšeli ostatní. Hanka si řekla, že takovou jedinečnou příležitost si nemůže nechat ujít. Takže večer, když už šli všichni doopravdy spát, ležela Hanka chvíli ve své posteli a pak se zeptala Kristýny, jestli by si nemohla vlézt k ní, protože jí je zima. Kristýna nic nenamítala. Tak si Hanka vlezla k ní.

Celá se nedočkavostí a vzrušením třásla. Netrvalo dlouho a Kristýna usnula. To byla chvíle, na kterou Hanka čekala, sundala z nich peřinu a prohlédla si Kristýnu, jak tam leží jen v pyžamu a potvrdila si tím, že je to jedinečná chvíle. Začala Kristýně zlehka a opatrně rozepínat vršek od pyžama, když se jí to povedlo, tak jí vršek rozevřela, aby se mohla v klidu pokochat pohledem na její pěkná prsa. Nemohla už déle odolávat a začala je hníst. Kupodivu to s Kristýnou nic nedělalo, dál ležela a nijak nereagovala. Hanka se proto rozhodla k rozhodujícímu kroku a zamířila jednou rukou dolů, mezi její nohy. Přejížděla přes její břicho a když se dostala ke spodnímu dílu pyžama, zjistila, že Kristýna nespí a celou dobu jen předstírala a lesk v jejích očích napovídal, že se nemůže dočkat na další pokračování. Hanka byla jen na chviličku vyvedená z míry, ale ta chvilka stačila k tomu, aby ji Kristýna sundala vršek od pyžama a začala jí mnout prsa a zvláště se věnovat dvorcům s bradavkami. Když se Hanka vzpamatovala, pomalu se naklonila nad Kristýnu a chtěla ji dát něžnou pusu, ale Kristýna měla jiný plán, a tak se z něžné pusy rázem stal velmi vášnivý a dlouhý polibek.

Hanka se tentokrát nenechala překvapit a zajela svojí rukou tam, kam chtěla před chvilkou zamířit. Jemně pronikla prsty mezi její lístečky a pomalými pohyby se slabý tlakem začala pronikat dovnitř. Když zjistila, že tato činnost nemá kýžený efekt, začala se věnovat klitorisu. Ale i Kristýna si vzala Hančinu dírku do parády a lehce klouzala svými prsty dovnitř a ven. Hanka už nevydržela a přestala se s Kristýnou líbat, protože sten rozkoše se jí dral z hrdla. Obě se moc těšily na svůj orgasmus, ale Hanka měla na mysli trošku jiný způsob jak ho dosáhnout. Přestala prak🡕 tikovat dosavadní činnost. Olízla si prsty a smyslně se na Kristýnu usmála. Jemně ji začala tlačit na postel a když Kristýna ležela, začala ji Hanka něžně líbat od krku, přes prsa a břicho a mezi nohy, kde začala akci🡕 svým jazykem.

Kristýna hlasitě vzdychala, kroutila se a vycházela svým zadkem vstříc Hance a jejímu jazyku. Hanka si chtěla taky užít, a tak si obkročmo klekla nad Kristýnu a svoji kundičku jí nasměrovala přímo nad obličej. Kristýna měla zavřené oči, takže Hanka musela na chvilku přestat a dožádat se Kristýniny pozornosti. Pak se vrátila ke své rozdělané práci. Kristýna tentokrát věděla, že Hanka si chce taky užít, tak se jí zabořila do rozkroku s velkou intenzitou a jazykem pracovala jak nejrychleji mohla. To se Hance moc líbilo a nemohla se tak věnovat započaté činnosti. Jediné na co se zmohla bylo jen hlasité vzdychaní. Kristýna by pokračovala dál, ale Hanka jí oznámila, že ještě nechce dosáhnout vrcholu. Chtěla, aby vyvrcholily ve stejnou dobu. Tak se Kristýna rozhodla chvilku si zase jen užívat. Bylo těžké se zkoordinovat, ale nakonec se domluvily a poslední chvilky si vychutnávaly spolu, podařilo se jim vyvrcholit ve stejnou chvíli. Jejich výkřiky rozkoše zněly unisono v jejich malé chatce. Když bylo po všem, navzájem se objaly a usnuly si v náručí. Během pobytu si to prý ještě několikrát zopakovaly a to nejen uvnitř své malé přidělené místnosti.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Lesbičky

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře