Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Dokonalá Lucinka erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Rád bych se s vámi podělil o příběh, který se odehrál před dvaceti lety, nicméně ještě dnes, když si na jednotlivé střípky vzpomenu, ovládne mě ohromné vzrušení – vím totiž naprosto jistě, že nic podobného už se mi v životě nemůže stát.

Jako asi každý třináctiletý kluk, i já jsem v tomto věku žil dle příkazů mých hormonů a když jsem měl příležitost, dokázal jsem masturbovat několikrát denně. Těch příležitostí jsem měl vlastně docela dost – žil jsem sám se svou matkou, která jako lékařka často sloužila noční a asi nemusím příliš vysvětlovat, k čemu jsem hojně využíval počítač a internet. Zkoumal jsem různé druhy porna a nikdy by mě nenapadlo, že by mě mohly vzrušovat lolitky. A celé to začala investigativní reportáž v televizi – tehdy jsem poprvé slyšel o tom, že na internetu je možné najít fotky dospívajících dívek. Z reportáže jsem dokonale vytěsnil výpovědi policistů a IT expertů, kteří tvrdili, že jde o nelegální činnost a jak tomu zabránit. V myšlenkách jsem měl pouze informaci, že TO je možné najít.

Při každé příležitosti jsem se ukájel nad fotkami krásných holčiček, kterým začínala rašit prsa a na jejich mušličkách se objevovalo první chmýří. Přesně to mě totiž vzrušovalo – žádné malé děti, nebo dorostenky, které už se musely holit. Mými vysněnými andílky byly právě tato poupata v rozkvětu. Takhle se to se mnou táhlo i do pozdní puberty a ani ve snu by mě nenapadlo, že má zkušenost překročí hranice internetu. Nicméně člověk míní a život mění. Když mi bylo 16, tak za mou mámou přijela na několikadenní návštěvu její (rovněž) rozvedená kamarádka a vzala s sebou i svou dvanáctiletou dceru – božskou Lucinku.

Vlastně mě ani nenapadlo, že bych v ní mohl vidět víc, než jen dceru své mámy, ale vše se změnilo, když mámy chtěly mít čas pro sebe (v tomto věku opravdu nechcete být svědky nekonečného tlachání zhrzených žen středního věku) a mě s Luckou poslaly na koupaliště. Se správňáckým ochranitelským myšlením Mirka Dušína a bez jakýchkoliv postranních úmyslů jsme tedy vyrazili na koupaliště, abychom se trochu schladili v horkém dni.

Plavky už jsme na sobě měli z domu, takže na koupališti jsme jen roztáhli deku, sundali ze sebe oblečení a v ten moment mi došlo, že jako puberťák plný hormonů budu mít co dělat se svou erekcí. Lucka totiž měla jen velmi drobné růžové bikiny, které nemohly zakrýt tělo bohyně – v podprsence si nešlo nevšimnout drobných prsou, která právě začínala růst a spodní díl sice zakrýval vše, jen ne ty dokonalé tvary kulaté mušličky. V ten moment jsem věděl, že musíme jít do vody, jinak bude zle.

Ve vodě jsme spolu blbnuli, skákali, jezdili na tobogánu a mě vůbec nepřišlo divné, že si užívám dokonalý den s dívkou, která byla pro mé vrstevníky pouhým dítětem. Když jsme si povídali, hltal jsem každé její slovo, a hlavně jsem nedokázal odtrhnout oči od její dokonalé štíhlé postavy.

Když jsme se vrátili na deku, mé sny se zhmotňovaly ještě víc – mokré plavky, doslova přilepené na kůži, zdůrazňovaly každou křivku Lucčina těla, a hlavně na mušličce byl patrný každý záhyb kůže, stejně jako dokonale vyrýsovaná štěrbinka, u které jsem si byl naprosto jistý, že je ještě hladká od přírody, bez potřeby holení. A ta malá potvůrka, jako kdyby věděla, že na ní koukám – naschvál se opalovala v různých polohách a poskytovala mi krásné výhledy na místa, která mě doslova fascinovala. Jako slušně vychovaný kluk jsem se ale ovládl a po chvíli jsme vyrazili domů.

Druhý den se situace částečně opakovala, jen s tím rozdílem, že místo na koupaliště jsme vyrazili na krátký výlet. Lucka a její máma totiž pocházejí z jižní Moravy, kde je krajina placatá jako hrudník osmileté dívky a o les člověk nezavadí. To u nás se hned za městem zvedaly kopce pokryté lesy s krásnými stezkami a vyhlídkami na město i celé údolí. Bylo mi tedy hned jasné, kam Lucku vezmu, protože taková panoramata se musí líbit každému. V lese byl příjemný chládek, v lehkém letním vánku vonělo jehličí a s Luckou jsme si opět povídali o všem. Najednou mě ale zarazila, když mi začala vykládat, že minulý týden s kamarádkou na koupališti sledovaly spolužáka, jak mu stojí penis. "Jako vážně?" pomyslel jsem si. Tato nevinná dvanáctiletá holka mi opravdu fascinovaně povídá o erekci? A to byl jen začátek. Protože ve mně viděla spřízněnou duši, začala se mě sama vyptávat, kdy se klukům postaví, jestli to dokážeme ovlivnit a jak často masturbujeme.

Zpočátku mě hodně zarazila a snažil jsem se odpovídat vyhýbavě. Jenže její krásný kukuč zapůsobil tak, že jsem se jí dokonale otevřel. Když jsem ji velmi opatrně vysvětloval klučičí masturbaci, nemohla ze mě spustit oči a svými otázkami ze mě páčila víc a víc detailů. A já zase hypnotizoval její krásné tělo v upnutých šortkách a přiléhavém tričku.

Cesta nám ubíhala, při rozhovoru jsme se kochali výhledy do údolí a chtě nechtě se stalo to, co by se dalo po nějaké době od vypití velké sklenice džusu očekávat – musel jsem na malou. Řekl jsem tedy Lucce, ať na mě počká, že si jen odskočím ke vzdálenému křoví a hned se vrátím. Dokonale zaslepen svou potřebou jsem tedy čůral v bezpečné vzdálenosti a vůbec jsem si nevšiml, že se ke mně přiblížila jako duch. Až při schovávání penisu zpět do šortek🡕 jsem si všiml, že je Lucie jen pár metrů ode mě a upřeně kouká na můj penis.

Nebyl jsem schopen jediného slova a vlastně mě ani nenapadlo, jak zareagovat – jen jsem ze sebe vykoktal, že můžeme jít dál. Chvíli jsme pochodovali v trapném tichu, až Lucka vyhrkla, že musí taky čůrat. Ale protože to tu nezná, musím zůstat blízko ní. Hlavou mi proběhly tisíce scénářů, jak se zachovat, ale jakmile jsme sešli dál od cesty, všechny mé plány byly ty tam. S upřeným pohledem do mých očí si ta dvanáctiletá bohyně jedním tahem sundala šortky🡕 i s kalhotkami čelem ke mně. V ten okamžik se mi naskytl pohled, který jsem znal jen ze svých masturbačních seancí u monitoru.

Pod plochým bříškem se mi naskytl pohled na naprosto dokonalou mušličku, krásně hladkou, jen s několika rašícími světlými chloupky a stydkými pysky, které jen nesměle vykukovaly z dokonalé štěrbinky. Napadlo mě, že tento pohled ještě neposkytla žádnému klukovi a užíval jsem si každou vteřinu, kdy jsem na ni zíral. I pro dvanáctiletou holku jsem musel vypadat docela vtipně, protože jsem stál jako socha a nezmohl se vůbec na nic. V tom se na mě šibalsky usmála a spustila krásný dlouhý proud. Jako kdyby se nechumelilo, tak se mě zeptala, jestli takhle vidím poprvé holku čůrat? S očima upřenýma na její krásnou kundičku jsem jen zakroutil hlavou, že ne a vykoktal "Lucinko, jsi nádherná." Vůbec nevím, kde se to ve mně vzalo, ale těchto pár slov prolomilo ledy.

Hned jak dočůrala, trochu ledabyle utrousila, že se nemá čím utřít a vstala. Posílen okamžikem situace jsem odvětil, že to vymyslíme a přidřepl jsem si přímo před její nahý klín. Ze vzdálenosti několika centimetrů jsem viděl tu nejkrásnější mušličku na světe, na které se třpytilo pár kapek její panenské moči. Lehce jsem ji vzal rukama za boky, přiblížil hlavu ke štěrbince a nesměle ji políbil na venušin pahorek. Lucka nejen že neucukla, ale cítil jsem, že se jí to líbí. Proto jsem pokračoval dál, níž a s lehkostí nemotorného panice jazykem lehce slíznul kapky, které zbyly po předchozím představení.

Její kundičky jsem se nemohl nabažit – nejen, že byla krásná, ale zároveň božsky voněla. Takovou vůni jsem do té doby neznal a byla natolik omamná, že mě okamžitě dostihla mohutná erekce. Pomalu jsem se začal zvedat, při pohybu vzhůru lehce políbil zárodky prsou a posunul se k jejím nevinným rtům, které jsem políbil. Stále polonahá Lucka se ke mně přitiskla a okamžitě ucítila můj tvrdý penis pod svým pupíkem.

"Můžu se podívat i já na tebe?" zeptala se stydlivě a koukala na bouli na mých šortkách. Přestože jsem věděl, že je to špatné, vzrušení mě ovládlo a bez váhání jsem vysvobodil svůj tvrdý penis ze sevření textilu. Lucka tedy konečně viděla na vlastní oči penis. Velmi opatrně na něj sáhla a začala ho hladit a jemně dráždit lesklý žalud. Tato nová zkušenosti ji viditelně vzrušila, protože zrychlila dech a druhou rukou si několikrát mimoděk přejela přes holou štěrbinku.

Co bylo zprvu téměř nevinné prozkoumávání se rázem změnilo v regulérní masturbaci. Velmi rychle pochopila, co má s mým penisem dělat a mé vzrušení ještě zesiloval fakt, že jsem si opatrně hrál s její lasturkou – poprvé v životě jsem ji viděl na vlastní oči, mohl se jí dotýkat a ještě k tomu u dívky, která zhmotňovala mé nejtajnější sexuální sny. Pod prsty jsem cítil mazlavou tekutinu, která si hledala cestu ven a mě bylo jasné, že se udělám. Bez ohledu na kouzlo okamžiku, který jsem si chtěl vychutnávat do konce života, už to prostě nešlo vydržet. V ten moment jsem zkameněl, vypnul se jako luk a pokropil lesný mýtinu pořádnou dávkou semene.

Lucinka hltala pohledem celou tuto scénu a vůbec se netvářila překvapeně. Naopak, v jejích očích byla vidět spokojenost a rostoucí zvědavost. A hned se mě zeptala, jestli by i ona mohla pomoci mě, jako já před chvílí pomohl jí. Mé ano bylo více než samozřejmé, a tak poklekla dolů a ze špičky žaludu olízla poslední kapky semene, které si nenašly cestu do lesního porostu.

Ještě chvíli jsme se s šortkami u kolen líbali, mazlili, ale nastal čas jít domů. Před našimi matkami jsme se opět ujali rolí dvou nevinných teenagerů, co spolu trávili čas, ale minimálně v mé hlavně se odehrával plánovací masakr. Vždyť návštěva u nás měla být ještě tři dny, navíc jeden večer mámy plánovaly, že spolu vyrazí ven na víno. A s tím by se přeci dalo něco vymyslet, nebo ne?

Části povídky

🕙 Přidáno 6.3.2024
📂 Kategorie: Orál, Školačky, Masturbace

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

Bubo (2024-03-07):
5 bodov

Autor (2024-03-07):
Díky Bubo. Snad tě potěší, že už je ve schvalovacím procesu pokračování.