Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Dovolená na chatě s Jirkou erotické povídky

Můj první, ale musím říct, že rozhodně ne poslední incestní vztah, se odehrál v mých šestnácti letech. Tenkrát mi bylo šestnáct let a protože jsem byla poslušná dívka, o sexu jsem pouze četla. Jako každé prázdniny, i tenkrát jsem jela s matkou na naši chatu v horách. Matka ale ještě pozvala sestru se svým synem. Jirka, můj bratranec byl zhruba stejně starý jako já a docela jsem se těšila, že se znovu uvidíme. Na chatu jsme jeli vlakem, a tak jsem měla dost času si s Jirkou popovídat. Stáli jsme v uličce a bavili se. Přitom jsem si všimla, že když jde okolo nějaká pěkná holka nebo žena, pěkně dlouho ji pozoruje. Občas jsem ho přistihla, že podobně se dívá i na mě. "To čumíš na každou sukni🡕 co jde kolem?" zeptala jsem se ho. "Ne, jenom na ty, který se mi líbí, " odpověděl. "Vždyť zíráš na každou co jde okolo. To buď blbě vidíš, nebo seš pěkně nadrženej." "Hmm, " odvětil Jirka a nechal otázku bez odpovědi. Všimla jsem si, že od posledně dost vyrostl, a tak jsem mu to řekla. On mi odpověděl, že já taky, a ne jen na výšku. Významně se mi přitom díval do výstřihu. Ty jeho dvojsmyslné narážky se mi začaly líbit. Odpoledne jsme dorazili na chatu. Do večeře jsme stihli akorát vybalit. Potom jsme se dívali na televizi a tím prožili velmi konstruktivní večer. Nakonec jsme šli spát a dobrá zpráva byla, že jsme s Jirkou spali v jedné místnosti. Když se na tom matka i teta shodli, Jirka se na mě podíval. Zajímalo by mě, co tím v tu chvíli myslel. Převlékla jsem se v koupelně a už jsem se těšila, že si zase něco napíšu do deníčku, který jsem si tenkrát psala. Můj deník byl vlastně soubor pornografických povídek, které jsem si tam zapisovala jako svoje fantazie. Vešla jsem do pokoje, Jirka se právě přikrýval. Také jsem zalehla pod peřinu a nenápadně vyndala svůj deník.

V hlavě už jsem měla hlavní osnovu mého příběhu, ve kterém Jirku doslova znásilním. Už když jsem zaléhala pod peřinu, byla jsem pěkně vlhká. Ještě jsem nenapsala ani první odstaveček a Jirka se mě zeptal co to píšu. Řekla jsem mu, že deník. Chtěl si ho dokonce přečíst, to jsem se mu jen vysmála a do svého příběhu jsem přidala víc mučení spoutaného Jirky. On s narážkami ale nepřestal a pomalu odhaloval skutečný obsah deníčku. Jeho narážky se mi velmi líbily, a tak jsem začala naznačovat, že by mohl mít vcelku pravdu. Tím jsme zabrousili hodně na téma sex. Tak jsme hráli takovou hru. On se mohl zeptat na jednu otázku mě, a já zase na jednu otázku jeho. Odpovídat se mohlo pouze ano, nebo ne. Takhle jsem se dozvěděla, že ještě nikdy žádnou holku v posteli neměl, že si ho honí průměrně jednou denně a že pták mu měří 16 cm. On se dozvěděl, že jsem panna, myslím i na holky a líbí se mi svazování. Pichlavě jsem se Jirky zeptala, jestli hodlá onanovat i tady na chatě. Ještě uvidím, odpověděl. Taky bych ráda něco viděla. Podobnými řečmi jsme se dohodli na tom, že mi druhý den ukáže jak si to dělá. Za to si ale vymínil, že já u toho budu pouze nahá. Ten večer jsme ale nezůstali jen u řečí. Po tmě jsem mu dovolila, aby mi na chvilku osahával kozičky. Já jsem na oplátku držela v ruce jeho ptáka. Musela jsem se hodně přemáhat, abych to ukončila. To co jsem cítila, když mi rukou nesměle mačkal prso byl mnohem lepší než když jsem si to dělala já. A ještě ten jeho macek v ruce. Byl krásně horký a tvrdý. Potom jsem vůbec nemohla usnout. Pod peřinou jsem se vyhonila snad třikrát, než jsem usnula vyčerpáním. Ráno jsme se chovali, jako kdyby se nic nedělo, ale oba jsme věděli, že večer něco zažijeme. Také se musím zmínit o tom, že moje teta, Jirkova Matka musela narychlo pracovně odjet domů. Bez této události by se určitě hodně věcí nestalo.

Už okolo půl deváté jsem se vytratila s tím, že jdu spát. Udělala jsem to radši dřív, než jsem původně zamýšlela, protože já, mamka i Jirka jsme se dívali na televizi. Já jsem na televizi ale neměla ani pomyšlení, pořád jsem vzpomínala na Jirkův penis v mé dlani. Po několika minutách jsem zjistila, že už jsem úplně mokrá. Dokonce i židle🡕 byla kluzká a já nechtěla, aby si toho mamka všimla. Když jsem zavřela dveře do naší ložnice, touha mě ovládla celou. Za chvilku jsem byla úplně svlečená. Klekla jsem si na koberec a začala se hladit po těle. Po chvilce jsem si lehla na záda a roztáhla nohy. Přitom jsem si představovala jak na mě Jirka leží a tvrdě mě šoustá. Najednou se dveře otevřely a v nich se objevil Jirka. I když rozsvítil, zůstala jsem ležet roztažená na koberci a jen jsem se na něj dívala. Jirka rychle zavřel dveře a udělal několik kroků ke mně. Podle toho, jak se na mě díval jsem věděla, že konečně budu mít konečně nějaký milostný zážitek. Přes den jsem si tuhle situaci plánovala pořád, v tu chvíli mi to ale všechno vypadlo. Akorát jsem ho poprosila, aby zhasnul, protože jsem se najednou před ním trochu styděla. "Víš, že pořád musím myslet na to co se včera v noci stalo?" zeptal se mě naprosto vážně, i přes to, že věděl, že někde vedle něho jsem úplně nahá. Mé oči se trochu přizpůsobili tmě, a tak jsem si všimla boule na jeho teplákách. Se slovy já taky jsem uchopila jeho ruku a položila ji na své rozpálené stehno. Dalších slov už nebylo třeba. Jirka na mě položil obě ruce a ze začátku mě něžně hladil po stehnech. Potom se přisunul blíž ke mně a rukama přejel na mé břicho. Opatrně mě položil na koberec a obličejem se zastavil několik centimetrů od mého. Rukama jsem si přitáhla jeho hlavu ke své a už jsme se nádherně líbali.

Jirka mě přitom jednou rukou osahával prsa a hrál si s mými nalitými bradavkami. Když mi došel dech, jemně jsem ho od sebe odstrčila. "To bylo moc krásný, " povídám mu, zatímco z něho stahuji tričko. Za chvilku už ležel na zádech vedle mě, penis mu trčel nahoru a oba jsme si vychutnávali tu krásnou chvíli čekání. Nakonec mi Jirka položil ruku na stehno a pevně ho stisknul. "Udělej mi to první. Můžeš jak chceš, jenom mě neprotrhni, " pošeptala jsem. Na to si Jirka klekl vedle mě a jazykem přejel přes mou bradavku. Mnou okamžitě projelo vzrušující zamrazení. Zatímco pusou si hrál s mýma kozama, jeho ruka už byla v mém rozkroku. Nevěděla jsem co mám vnímat dřív, jestli drcení mých bradavek, nebo jeho prsty přejíždějící mou mokrou pičku. Orgasmus přišel překvapivě brzo a byl neskutečně silný a nádherný. Pamatuji si, že jsem jeho jméno křičela opravdu hlasitě. Najednou jsem si chtěla taky s něčím hrát. Vyprostila jsem se z Jirkova smyslného sevření a tentokrát položila na záda já jeho. Oknem prosvítalo slabé měsíční světlo, a tak bylo vidět akorát obrys jeho těla. Jeho čurák mi do ruky ale padl na první pokus. Chvilku jsem ho prsty zkoumala a nakonec jsem rty sevřela okolo jeho nadutého žaludu. Přemýšlela jsem co dál, když v tom jsem ucítila na jazyku něco horkého a slizkého. Chtěla jsem spolykat každé jeho vystříknutí, ale nešlo to, protože se mi jeho klacek z pusy vysmekl. Po chvilce jsem měla jeho sperma po celém obličeji. Zrovna jsem jazykem rejdila v jeho ochlupení a dělala mu několik cucfleků na ochabujícím penisu, když mě chytl zezadu za vlasy a přitáhl si mě k sobě. "Ilčo, to bylo prostě úžasný, " řekl mi a políbil mě na rty. Líbali jsme se snad pět minut, přitom jsme se váleli po koberci, klečeli a nakonec stáli. Špička jeho klacku mě tlačila několik centimetrů nad poštěváčkem. Byla jsem tak vyrajcovaná, že jsem byla rozhodnutí přijít tu noc o panenství.

Taky jsem to Jirkovi řekla. Když si během chvilky nasadil prezervativ, byla jsem celkem překvapená, ale potom už jsem ležela v posteli na zádech, nohy roztažené a Jirkovi ruce mě pevně svíraly břicho. Zmohla jsem se akorát na to, abych špitla - "opatrně, pomalu" ale přitom jsem chtěla, aby to do mě narval co největší silou a pěkně hluboko. Naštěstí část mého já, který ještě neovládl zvířecí chtíč, měla dost rozumu, a myslela na to, že to bude moje poprvé. Konečně jsem ucítila tlak Jirkova žaludu na kundičce. Nevěděla jsem co s rukama, tak jsem si začala masírovat kozy. Jirka stále jen přejížděl svým čurákem po mé buchtě, ale ne a ne dovnitř. Tak se stalo, že jsem se z toho čekání krásně udělala. Pěkně jsem si u toho zavřískala, málem jsem si přitom rozmačkala svoje kůzlátka. Teprve, když odezněly poslední známky orgasmu, jsem cítila, že se něco změnilo. Po chvilince jsem si uvědomila, že Jirka už ho do mě strčil. Uf, ani to nebolelo, pomyslela jsem si. Pravou rukou jsem sklouzla k místu, kde do mě byl zaražený Jirkův pták. Byla jsem překvapená, protože jsem myslela, že ho do mě narval až po koule, ale ono ne. Ještě takových pět čísel jsem nahmatala. Vzala jsem jeho ruce do svých a propletli jsme prsty. To byl takový tichý signál, že mě může začít šukat. Začal pěkně něžně a pomalu. Zajížděl pouze tak hluboko, jako poprvé. Vím, že když ve mě takhle jezdil, vůbec to nebolelo. Byla to taková klidná jízda. Potom ale přitvrdil, spíš do hloubky než do rychlosti. A to už jsem cítila. Ze začátku jsem se trochu bála aby mi něco neudělal, ale potom už ho do mě strkal celýho ale dalo se to taky vydržet. Byla to sice bolest, ale taková ta příjemná, kterou jsem klidně snesla, jak by ne když mě přitom můj bratránek tak krásně mrdal. Znovu jsem ucítila blížící se orgasmus. "Už budu, " vyhekla jsem. "Já taky, " odpověděl mi Jirka.

Naše společné tempo se výrazně zrychlilo a nakonec jsme se udělali oba naráz. Jirka se položil na záda vedle mě. Ještě chvilku jsme se hladili, ale oba jsme nakonec podlehli spánku. Probudily mě ostré sluneční paprsky. Se smíšenými pocity jsem si vzpomněla na včerejší noc. Zjistila jsem, že jsem usnula nahá, ani jsem se nepřikryla. Podívala jsem se na Jirku. Ten spokojeně spal na boku, kondom mu sklouznul vedle stehna. Mé vzpomínky byly čím dál živější, i kundička. Už reagovala. Už jsem se chystala, že si to udělám prsty, ale pak jsem si to zase rozmyslela. Vždyť přece vedle mě leží můj bratránek, který mě včera tak nádherně šoustal. Chtěla jsem si pohrát s jeho penisem. Otočila jsem se na posteli, obličejem tam kam jsem potřebovala. Jemně jsem jeho visícího ptáka vzala do dvou prstů a prohlížela si ho. Potom jsem si ho dala do pusy. Začala jsem ho cucat jako bonbón. Prsty jsem přitom masírovala jeho koule. Jirkův pták se mi najednou v puse začal zvětšovat. To se mi začalo moc líbit. Opatrně jsem ho otočila na záda, aby se mi líp kouřilo. Chvilku jsem si s Jirkou takhle hrála a vůbec jsem nepomyslela na to, že by mohl být vzhůru. To mi došlo, až když mi položil ruku na zadek. Podívala jsem se na něj a on se jen usmál. Tak jsem pokračovala dál. On mezitím projížděl rukou mezi mými půlkami. Najednou jsem zaslechla známé zvuky otvíraných dveří. Vyděšeně jsem se podívala jejich směrem. Stála tam má matka a dívala se na nás. Jediné co mě v tu chvíli napadlo byl útěk. V rychlosti jsem sebrala nějaké oblečení, proklouzla kolem matky a vyběhla na zahradu. Teprve když jsem si na zahradě navlékala to nejdůležitější prádlo, uvědomila jsem si, že když jsem utíkala pryč, matka naprosto klidně říkala, že kvůli ní přestávat nemusím.

Vůbec jsem nevěděla, co si o tom mám myslet. Rozhodně jsem s ní o tom nechtěla mluvit, proto jsem běžela asi tři sta metrů na začátek lesa. Jsou tam takové malé balvany, kam chodím, když chci být sama. Přemýšlela jsem, co řeknu matce na to, co viděla. Taky mě zajímalo, co jí řekl Jirka. Neustále jsem také myslela na to, že matka říkala, že kvůli ní nemusím přestávat. Nevím, jak dlouho jsem tam seděla. Pak jsem uviděla Jirku, jak jde směrem ke mně. Vypadal, že jde na jisto. Když došel až ke mně, viděla jsem, že má na tváři takový spokojený výraz. "Nazdar, ty tady ještě pořád seš? Tvoje máma už tě hledá, " řekl Jirka. "Fakt, a co říkala na to co viděla?" "Jo, tak to ti asi musím říct. Když jsi utekla a nevrátila se, ona přišla ke mně a jen se na mě dívala. Já jsem byl pořád ještě nahej a bylo mi strašně trapně. Myslel jsem, že mě bude chtít zmlátit, nebo tak něco, ale ona ne. Místo toho vzala do ruky mýho ptáka a rychle mě vyhonila. Nechala si postříkat kozy a pak mě donutila to volízat. Potom mě položila na záda, sedla si na mě a pořádně jsme šukali. Docela divný, co, ale bylo to fakt něco! Víš, že přitom mluvila i o tobě? Říkala, že by tě moc ráda naučila různý věci. Teď mě za tebou poslala, abych ti řek, že už je jídlo. Abys tu neseděla do noci." Když Jirka skončil, myslela jsem, že budu zvracet. Moje matka mrdá se svým synovcem a ještě přitom mluví o mně. Když mě ale chuť zvracet přešla, zjistila jsem, že mám mokro v kalhotkách. To bylo z toho, když jsem si představila matku, jak na Jirkovi asi řádila. Vzpomněla jsem si na to, jak jsem pozorovala matku s otcem, kteří si to v ložnici rozdávali. Matka taky na otci seděla a zběsile na něm rajtovala. To co mi Jirka pověděl mě zbavilo studu před matkou. Naopak jsem byla celkem zvědavá co myslela tím, že by mě chtěla něco naučit. Vlastně jsem to věděla. Ukázala by mi, jaké je lesbické milování.

Jenomže jsem si matku jako lezbičku neuměla představit. Vždycky když si to s otcem rozdávala, vypadala, jako že to chce pěkně tvrdě. Neuměla jsem si představit, jak si něžně hraje s bradavkami nebo poštěváčkem. Stejně už jsem měla hlad, tak jsem s Jirkou šla zpátky. On mi cestou vypravoval, jak si to s matkou pěkně užíval. Líčil mi, jak mačkal její prsa, když na něm skákala. Tomu jsem tedy věřila, protože matčiny prsa, to je věc. Někdy mi dokonce přišly až zrůdně velké. Teď jsem ale Jirkovi ty prsa záviděla. Když jsme vešli do kuchyně, jídlo už bylo na stole. Matka seděla na židli🡕 a byla úplně nahá. Zachytila můj udivený pohled a začala vysvětlovat. "Jirka už ti asi řekl, co se mezi námi stalo. No a od tý doby jsem se neoblékala, protože jsme stejně jedna rodina a navíc si musím moji frndu trochu provětrat. Myslím si, že odložit si můžete i vy dva, rozhodně se nemáte za co stydět." Matčino chování mě úplně překvapilo, chtěla jsem namítnout něco ve smyslu, že je to úchylné, ale pak jsem si všimla, že Jirka už vedle mě stojí nahý a penis se mu pravidelným cukáním topoří. Představila jsem si, co se tu asi bude dít, když budeme celý den všichni nazí. Takový malý incestní grupensex. Když jsem se znovu podívala na Jirkova čuráka, potom na matku, která na Jirkovo přirození hladově hleděla, ztratila jsem poslední zábrany. Během vteřinky jsem shodila své skromné oblečení na zem a šla si ke stolu sednout. Během oběda jsme si povídali o úplně normálních věcech, i když to bylo trochu křečovité. Čekala jsem perverznosti toho největšího kalibru, ale ono nic. Když jsem konečně polkla poslední sousto, už se mi to na židli🡕 pěkně klouzalo. "Jirko, asi by ses mě naučit lízat, mám pocit, že to tady bude hodně potřeba, " řekla maminka (později v noci, když jsem hlavou spočívala na jejích ňadrech, jsem se jí zeptala, jak bych jí měla třeba doma nenápadně naznačit, že bych se s ní ráda pomilovala.

Společně jsme se dohodly, že když budu mít chuť, tak ji mám oslovit maminko. To hlavně před otcem. Jinak když budeme doma sami, můžu třeba chodit nahá. Proto dále už jen maminka), a šibalsky na mě přitom mrkla. Tak mu dala lekci v lízání. Sedla si na okraj stolu a roztáhla nohy. Jirka k její mušli poklekl a začal ji lízat. Maminka mu ještě chvíli radila ale po chvilce přestala. Opřela se rukama o stůl a zaklonila hlavu. Se zavřenýma očima si vychutnávala Jirkovo vylizování a při orgazmu se málem umlátila těma svýma kozama. Když se konečně vzpamatovala, začala nás učit líbání. Přistoupila jsem k Jirkovi a rukama ho objala kolem krku. On mě zase popadl za zadek a přitáhl k sobě. Tentokrát jsem měla jeho žalud těsně pod pupkem. Pak nám maminka říkala jak se dělá správný francouzák. Tuhle lekci jsme s Jirkou zvládli na první pokus. Když jsem se od Jirky konečně odlepila, zajela jsem si rukou přímo mezi nohy, protože už jsem to nemohla vydržet. Maminka mě však zarazila. Místo toho mi poradila, abych si dřepla nad Jirkův obličej a nechala se vylízat. Jak maminka řekla, tak jsem s radostí udělala. Přitom jsem ji sledovala, jak zády ke mně skáče na Jirkově klacku. Maminka Jirku naučila opravdu skvěle lízat, za chvilku už jsem prožívala nádherný orgasmus. Nechala jsem se vylizovat do té doby, než se odpravila i maminka. Jakmile ona sklouzla z Jirkova ptáka, vrhla jsem se na něj já ústy. Pěkně jsem ho Jirkovi žužlala, dokud mi nevycákal pusu. Zřetelně jsem také cítila maminčinu milostnou šťávu. Když jsem se potom podívala na maminku, ona nás se zájmem pozorovala. Okolo pasu měla připevněný černý pásek🡕 a na něm byl umělý penis. O něco delší než Jirkův, ale zase byl tenčí. "Teď si dáme chvilku pauzu.

Potom si všichni tři protáhneme zadečky tímhle a tímhle, " řekla maminka a ukázala na svůj umělý a Jirkův povadlý penis. "K tomu se ale musíme připravit. Zajděte si na záchod, jestli potřebujete na velkou, tak běžte, jinak se tam trochu opláchněte a bylo by dobrý, kdyby jste zajeli i trochu dovnitř. To, abychom nebyli úplný prasata. Pak si dáme sendvič, na který nezapomenete." První šel do koupelny Jirka. Když z ní zase vycházel, jeho penis už měl tu správnou velikost. Já jsem na záchod nepotřebovala, tak jsem se jenom trochu vymyla. Použila jsem i trochu mýdla, abych se mezi půlky dostala snadno a hluboko. Nakonec šla maminka a ta tam byla nejdéle. Když se vrátila, klekla si na zem a hned chtěla Jirku do sebe. Ještě mu mázla maličko něčeho na žalud a už si ho rukou směrovala do sebe. Mně poradila ať se pozorně dívám, že si za chvilku taky užiju. Divila jsem se, jak snadno Jirka do maminky zajel. Ona mu ani nemusela říkat, aby byl opatrnější. Jak ji Jirka zezadu šukal, poznala jsem ten výraz v její tváři, stejný jako když si to rozdávala s otcem. Opírala se jen o jednu ruku, tou druhou si střídavě dráždila pochvu nebo prsa. Ty se jí nádherně houpaly a ona se přitom soustředila na Jirkův penis. Za chvilku už maminka nahlas a pravidelně vzdychala. Já už jsem tou dobou olizovala a osahávala celé Jirkovo tělo. "Už budu, " vydechl najednou zmoženě. Maminka ho zastavila a pomalu ho položila na záda, přitom ho měla stále v sobě. Když Jirka úplně ležel, maminka na něm začala divoce rajtovat. Jednou rukou si dokonce musela hlídat kozy, aby ji nemlátily do obličeje. Potom si je pevně sevřela oběma rukama a co nejvíc dosedla na Jirkův klacek. V tu chvíli mě Jirka popadl za ruku a pevně ji sevřel. Vzápětí jemu i mamince unikaly slastné vzdechy a výkřiky společného orgasmu.

Zatímco Jirka pohodlně ležel a s ním i jeho klacek, maminka si už nechala od toho našeho samečka cucat buchtu., i když jsem podle počtu orgasmů měla být na řadě já. Chvilku jsem zkoušela rukou Jirkovo povadlé přirození, ale nedařilo se mi. Nechtěla jsem si to udělat sama, tak jsem se pokusila najít Jirkovu ruku, aby mě to udělal aspoň tak. Jenže on si musel hrát s maminčinýma chlastákama. Maminka si mé situace asi všimla a přitáhla si mě k sobě. Zatímco Jirka jí pořád olizoval pysky, ona si mě postavila před sebe, rukama mě objala kolem pasu a začala mě také lízat. Tohle byl můj první sexuální kontakt s maminkou. Před časem jsem si představovala, že to bude takové umělé a mechanické. Ale teď to bylo snad ještě lepší než s Jirkou. Rozkročila jsem se co nejvíc to šlo a nabrala si maminčiny vlasy do dlaní. Tušila jsem, že maminka bude mít nějaké zkušenosti, ale to co se mnou prováděla bylo něco neuvěřitelného. Jazykem mi buď kroužila okolo poštěváčku, který už byl nalitý krví skoro k prasknutí, nebo mi zlehounka projížděla brázdičku mezi nohama. Přitom mě vždy držela kousíček před orgasmem. Pak najednou jazykem zajela hlouběji a já jsem se celá rozklepala. Nevím, jestli to byl jeden nekonečný, nebo několik jdoucích po sobě orgasmů, ale nic takového jsem předtím a ani potom nezažila. A to se o to stále pokouším. Po chvilce jsem se probrala na zemi a Jirka mi olizoval prsa. Zavřela jsem oči a znovu vzpomínala na ten úžasný orgazmus. Uvědomila jsem si, že Jirkovy pohyby jsou v určitém rytmu a proto jsem otevřela oči. Naskytl se mi pohled, který jsem ještě v životě neviděla. Maminka klečela za Jirkou a tvrdě přirážela. Když jsem si vzpomněla, jak dlouhý ten maminčin robertek byl, docela mi zatrnulo. Jirkovy to ale dělalo viditelně dobře.

Asi tak po čtvrt hodince se mi z toho konečně udělal na stehno. Jakmile ze sebe vyždímal poslední kapku, svalil se vedle mě. Potom se na mě vrhla maminka. Nejdřív olízala sperma z mé nohy, pak si mě vzala do parády celou. Nejprve se na mě přívětivě usmála, což mě celkem vyvedlo z rovnováhy. Myslela jsem si, že se na mě vrhne podle toho, jak prudce brala Jirku do zadku. Když se už na mě maminka dívala delší dobu, vytušila jsem, že jí nepůjde jen o trochu toho incestu. Její výraz ve tváři byl docela vážný a soustředěný. Vypadala, jako kdyby mě brala jako sobě rovnou, jako bychom byly staré přítelkyně a před námi je společný úkol, který je důležitý dobře udělat a ještě je možno se u něj pobavit. To druhé naznačoval její nepatrný a velmi něžný úsměv. Potom už se maminka jedním pohybem vyhoupla nade mě, rukama se zapřela vedle mé hlavy. Jak se mi stále dívala do očí, její vlasy se dotkly mého čela. S ústy smyslně pootevřenými, se začala přibližovat k mému obličeji. Avšak ještě dříve než mě políbila, přitiskly se na má prsa ty její. Jejich tíha mě donutila vypustit vzrušené vzdychnutí a v příštím okamžiku už mě maminka políbila. Zezačátku to byl jen takový letmý dotek rtů, ale potom maminka jazykem lehce vjela mezi mé rty a já jsem se mohla jen poddat teplu jejich doteků a rty co nejvíce rozevřít. Když mi začala jazykem objíždět dásně, ukončila jsem náš pohled z očí do očí a zavřela víčka. Snažila jsem se mamince něco z jejích polibků vracet, ale moc dobře se mi nevedlo, protože těch pár chvil líbání s Jirkou, i když moc pěkných mě mnoho zkušeností neposkytlo. Tak jsem se přestala snažit a místo toho jsem konečně začala něco dělat se svýma rukama. Opatrně, co nejněžněji jsem je položila mamince na záda a chvilku jsem po nich jen tak kroužila, abych si vychutnala ten pocit přítomnosti jiné ženy, maminky. Potom jsem dlaně přesunula na její oblý zadeček.

Ještě dlouho jsme se líbali a já jsem přitom hladila maminku tam, kam až jsem dosáhla. Potom se maminka obličejem přesunula nad má prsa. Levé mi chytla do ruky a trochu ho promačkala. Pak mi zlehka olízla trčící bradavku. Zapojila i zoubky a začala mě něžně hryzat okolo dvorce. Chtěla jsem, aby takovou pozornost věnovala i mé druhé kozičce a tak jsem jí uchopila hlavu do dlaní, chvilku si hrála se jejími vlasy a potom jí obličej konečně přesměrovala na druhé prso. Na něm si maminka nechala záležet stejně jako na tom prvním. Když si vyhrála i s mou druhou kozičkou, opět se na mě usmála. Já jsem jí za to pohladila po tváři. Ona mou ruku zastavila a přesunula si ji k ústům. Když se mé prsty dotkly jejich rtů, nechala je maminka po jednom vklouznout do své pusy. Tam si s nimi hrála jazykem i zuby. Potom se pomalu začala přesunovat do mého klína. Pokrčila jsem kolena a chodidla dala daleko od sebe a čekala co se mnou bude maminka provádět. Ta mi nejprve projela rukou světlou houštinku mých chloupků a pak mě zlehka políbila na poštěvák. Byla to krása. Když mě začala projíždět jazykem mezi pysky, neměla jsem daleko k dalšímu orgasmu. Ten přišel ve chvíli, kdy mi maminka přejela prsty po bradavce a zároveň zasunula jazyk trochu hlouběji. Maminka prostě byla a pořád je tou nejlepší milenkou, kterou jsem kdy potkala. Po chvilce, když jsem se zase vzpamatovala, přišel na řadu i slibovaný anál, při kterém si mě maminka brala stejně jako Jirku. Ze začátku to bylo trochu bolestivé, ale já doufala, že maminka ví, co dělá. A opravdu věděla. Když jsem si začala prsty dráždit poštěváček, stal se ten pocit docela podobný normální souloži. Po chvilce si ke mě přiklekl Jirka a chtěl si ho nechat kouřit. Proti tomu jsem neměla námitky a s radostí jsem si jeho klacek pustila mezi rty. Nevím jak dlouho jsem zůstala v té stejné poloze, ale zřejmě dost.

Pak se do mě najednou Jirka udělal a já měla pusu plnou semena. V dalším okamžiku jsem si rukou způsobila další vyvrcholení. To už bylo i na mé mladé tělo opravdu hodně, a tak jsem usnula. Bylo mi jedno, že mám pusu zalepenou Jirkovou mrdkou a ani jsem se nestarala, jestli ze mě maminka už vyndala toho robertka. Probudila jsem se až v posteli v maminčině náručí, když mě hladila po vlasech. Jirka spal vedle ní a o nás vůbec nevěděl. S maminkou jsme i hodně dlouho povídaly. Zjistila jsem, že máme spolu hodně společného. Náš vztah se určitě změnil tak, že jsme byly spíše nejlepší přítelkyně než matka s dcerou. A to se mi a tom celém líbilo.

🕙 Přidáno 24.9.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře