Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Dovolená s Ondrou erotické povídky

Jižní čechy jsou v létě krásné. Příjemné ochlazení v rybnících, voňavé lesy, upravená lesa. To všechno je sice fajn, ale jediné co mě poslední tři dny zajímá, že jsem se neměl moc příležitostí Ondry byť jen trochu intimněji dotknout.

Rodiče jsou nám pořád nablízku jako hlídací psy a snaží se vymlíšlet nějaké pro nás absolutně nezábavné společné akce🡕 . Jsme už oba trochu nervozní a snažíme se přijít na nějaký způsob jak se těch starochů zbavit.

Odpoledne se štěstí unavilo (asi z toho vedra) a bylo nám oznámeno, že se jede na nákupy do města a jestli nechceme, tak můžeme zůstat u chaty a ohlídat to tu. Naoko netečně jsme odpověděli, že zůstaneme a budeme se koupat a opalovat.

Po obědě rodičovstvo začalo zvedat kotvy a my se uvelebili na dece🡕 před chatou a začali si doplňovat bronz. Hned jak zmizel zvuk motoru, shodili jsme plavky a běželi do vody. Chata byla skrytá mimo civilizaci, takže jsme se nemuseli bát, že nás někdo zahlídne. Ve vodě jsme se začali navzájem potápět a házet přes hlavu a tohle hraní nás oba začalo vzrušovat. Můj klacek už začal tuhnout a když jsem vyhazoval Ondru do vzduchu, všiml jsem si i jeho naběhlého ptáka.

Když se vynořil a vyprskal vodu, chystal se mi oplatit stejným způsobem, ale já ho k sobě přitisknul a políbil. "Přeci nepromarníme čas, který nám naši tak ohleduplně darovali. " Usmál jsem se a chytil jsem Ondru za půlky. "No, to máš pravdu. Jen jsem chtěl počkat, jestli se náhodou nevrátí. Nahotu by pochopili, ale tohle asi ne. "Chytil mě rukou za přeplněné koule a strčil mi jazyk do pusy.

Líbali jsme se a hladili po celém těle a zajížděli si rukama mezi mokré půlky. Ondra mi honil ptáka a já mu roztahoval zadeček a namáčel dírku až začala povolovat a pouštět mě do sebe.

"Půjdeme na deku. Tady je to nepohodlný. "Řekl Ondra a odváděl si mě za ocas z vody. Natáhli jsme se vedle sebe a líbali se až se nám jazyky zamotávali a sliny se mísili přelévali kam se jim chtělo. Ondra mi tisknul koule a jemně přetahoval žaluda a já pořád jako omámený dráždil jeho zadeček.

"Otoč se mi na záda. "Přikázal jsem Ondrovi. On nechal mého ptáka trčet a poslušně se překulil. Klekl jsem si začal ho líbat na zádech směrem dolů až jsem dorazil k jeho pevné prdelce a masíroval jí dlaněmi.

Pozoroval jsem jak se každým mým pohybem roztahují ty nádherně pevné a hladké polovice a vykukuje na mě hvězdička Ondrovy dírky. Naslinil jsem si ukazováček a přiložil jsem ho na hvězdičku. Ondra vzdychl a prohnul se zadečkem nahoru. Byl jsem jak v tranzu. Přelezl jsem Ondrovi mezi nohy a vrhnul se hladově na jeho branku. Lízal jsem jí po obvodu, tlačil jazykem aby povolila. Po chvilce jsem se dostal jazykem dovnitř a Ondrovi se to moc líbílo. Vzdychal a vrtěl sebou aby cítil můj jazyk uvnitř co nejvíc. "Ošukej mě. "Zasténal Ondra a nadzvedl se na všechny čtyři, takže jsem mezi roztaženýma nohama viděl jeho kymácející se pytel a úplně tvrdý ocas. Chytil jsem ho do ruky, začal ho honit a ještě chvilku si jazykem připravoval dirku k pomilování.

Klekl jsem si za Ondru, vzal svůj ocas do ruky a nasměroval ho na hvězdičku jako na střed terče🡕 . Přiložil jsem ho na okraj a pomalu zatlačil. Dobře jsem si ho připravil. Přes první odpor jsem do něj zajel jak po másle a po pár pomalých opatrných přírazech jsem byl uvnitř až po koule. "Ty máš ale nadrženej zadeček. "Pohladil jsem Ondru po zádech a začal pomalu přirážet.

Ondra sténal a honil si ptáka a já přirážel čím dál rychleji a o sebe pleskali naše koule. Byl jsem šíleně vzrušený, takže orgasmus na sebe nedal dlouho čekat. Po pár minutách jsem začal Ondrovo zadeček naplňovat teplým semenem. Zhroutil jsem se na deku a chtěl si vychutnat tu nádheru okamžiku, ale Ondra mě nenechal. "Myslíš, že mě ošukáš a odpadneš?Tak to teda ne. "Zasmál se a překulil mě na břicho. Za boky mě vytáhl na všechny čtyři a už mi rejdil po zadku jazykem. Lízal mě vášnivě a zuřivě. Vjížděl do mě a roztahoval si mě prsty.

Najednou ke mě přiklekl a bez varování do mě zajel svým žilnatým krasavcem. Vyjekl jsem trochu bolestí ale hlavně překvapením. Ondra počkal až se dostanu z šoku, plácnul mě přes půlku a už začal přirážet jak zbíječka. Šukal mě divoce a přitahoval si mě co nejvíc za boky. Sténal jsem a cítil jak z mého napůl tvrdého ptáka odkapávají kapičky slasti. Ondra mě pořádně chytil za boky, zrychlil tempo a za pár vteřin mě naplnil svým hustým semenem. Zhrotili jsme se vedle sebe. Ondra mě k sobě přitiskl, políbil a já cítil jak ze mě jeho semeno vytéká ven. Chvíly jsme tak leželi a vychutnávali si jeden druhého a pak se šli ještě jednou nazí vykoupat. Ve vodě jsme se líbali a hladili a byli jsme oba šťastní a zamilovaní.

Když jsme vylezli z vody, natáhli jsme si plavky a oba jsme usnuli na dece🡕 . Vzbudili nás až rodiče, kteří se vrátili s nákupem. "Tak co?Vše v pořádku?"Zeptal se Ondrovo táta. "Jasně. Nic se nedělo. Děsná nuda. "Odpověděl Ondra a když se od otce otočil, mrknul na mě.

🕙 Přidáno 3.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Gay, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře