Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Drobná cikánka erotické povídky

Jdu z práce a vidím drobnou cikánku, jak jde ke kontejneru s odpadem. Je mi jasné co bude ta snědá kráska dělat, ale nemůžu s ní spustit oči, má krásné černé dlouhé vlasy červené tílko🡕 a modrou krátkou sukni🡕 na svých štíhlých nožkách má žabky. Pomalu se mi dostává krev do mého klacku. Cikánka se začne dívat do popeláku ale věc kterou chce je na dně, tak se zachytí nožkou okraj a rukama se snaží přisunout, v tom okamžiku odhalí krásný černý kalhotky, které částečně skrývají její broskvičku.

Nádhera. Rychle přistoupím blíž a prstem ji dloubnu do její kundičky. Cikánka se zalekla a seskočila na zem. Upravila si kalhotky a držela si sukni🡕 dole. Neboj se, řekl sem. Nechtěla bys místo hrabání ve smetišti si něco spíš koupit? Peníze bych ti na to dal. Vyřešil bych tvůj problém a ty bys vyřešila ten můj. Cikánka hned pochopila. A kde zajdeme, tady kousek do lesa? To by šlo odvětil sem. Cikánka se přestavila jako Daniela a cestou do lesa sem jí hladil po zadečku. Došli jsme do lesa dal sem ji peníze. Máš kondom ? Zeptala se. Ne řekl sem zklamaně. Tak ti ho jen vykouřím, odvětila. Sedla si na kolena já si sedl na pařez a před pusu sem ji dal svého tvrdého ptáka. Začala mi olizovat a jemně kouřit cítil jsem, jak mi jazykem rejdí po žaludu. Chytil jsem ji za hlavu a přitáhnul k sobě. Daniela hned pochopila, že si ho má dát do pusinky hloub. Můj klacek uvnitř jeji pusinky ještě víc začal tvrdnout a zvětšovat. Šikulka Daniela z ničeho nic přestala. Vstala a zeptala se mě, jestli ji nechci píchat. Ale jakmile budeš tak ho vytáhneš! Ke svým kotníčkům spadli její kalhotky a ohnula se.

Měla hezkou kundičku s drobnými černými chloupky. Vklouzl sem do ni zezadu a začal ji šukat a ona nádherně vzdychat. Kousala si při tom rty. Cítil sem jak tekla. Začal sem tvrdě přirážet až po koule a ona při vzdychání začala něco vášnivě romsky křičet. Podlamovali se ji snědé nožky a já cítil, že budu. Vytáhnul sem ho a postříkal sem jí zadeček. Jak sem se uvolnil viděl sem jak moje nálož ji ztéká po zadečku, po chloupkách a kape na kalhotky a po lýtkách. Ona pořád ohnutá rozdýchávala divokou jízdu mezi nožkama. Já si sedl na pařez a Danielka si oblékla kalhotky od mrdky a přitulila se ke mně jak štěně. Rukou hladila mého vystříkaného koně. Stiskla ho a z žaludu vyteklo zbytek spermatu na její ruku. Otřela si ji sukni🡕 a začala žvýkat mého pinďíka. Já sem ji na plátku protáhnul jeji mokrou a zpocenou kundičku prsty. Můj pták začal nabírat velikost. Díval jsem se na její snědé nožky s flekami od spermatu. To mě vzrušovalo, že do dalšího výstřiku nebylo daleko. Aby ho oddálila, dělala přestávky, kdy mi lízala kouličky. Když sem ji svůj kyj dával do pusinky naposled vystříknul sem. Sperma se ji dralo z pusy já sem vytáhnul svého ptáka a ještě stříkl na obličej. Viditelné kapky dopadli do její černých vlasů. Oklepal sem si ho o její tvář. Daniela se zeptala, máš kapesníčky? Ne, zalhal jsem. Nevadí a začala si roztírat sperma do vlasů a na obličeji. Jak jsme vycházeli z lesa v kapse sem si ho pohonil.

🕙 Přidáno 30.5.2019
📂 Kategorie: Šukání, Orál, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře