Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Hermiona z Bradavic erotické povídky

Hermiona se procházela temnou chodbou Bradavic. Přesto, že zkoušky teprve měly přijít, otázky uměla i pozpátku. Bylo jí tehdy teprve 17, ale panna už nebyla,  i když nikdy neviděla mužský penis. S vibrátorem si docela vystačila. Z ničeho nic se vedle ní objevila Parvaty. Ptala se jí, jestli by si nezašla do Velké síně na čaj. Inu proč ne? Stejně teď neměla co na práci. Jakmile byly obě uvnitř, práskly za nimi dveře.

Hermiona překvapená co se děje, ani nestihla postřehnout, že ji Harry s Ronem táhnou k Nebelvírskému stolu. Když si to uvědomila, vytrhla se jim z rukou a běžela ke dveřím. Zařvala - "Alohomora"!-Nic. Dveře se neotevřely a to už ji Harry s Ronem položily na stůl a strhávaly z ní oblečení. Jakmile byla nahá, přistoupil k ní Harry a bez varování do ní zastrčil penis. Vůbec to nečekala a pořádně to zabolelo. Harry přirážel a přirážel a najednou měla v puse Ronnova čuráka. Kunda ji pálela, ale začala pociťovat mírné návaly slasti. Harry najednou přestal v přírazech. Ron vyndal penis z její pusy. Začalo jí to být líto, protože si to užívala. Pak se ale dozvěděla proč. Do pusy jí přistávaly dávky horkého semene. Myslela si, že jí to bude odporné, ale mýlila se. Bylo to velmi lahodné a polykala toho, kolik mohla. Harry s Ronem použili speciální kouzlo a měli zase pořádnou erekci. Herry jí ho strčil do zadku, opět bez upozornění, řval přitom - "Tak co?! Líbí se ti to ty malá děvko?! Co ty čubko?!" Hermionu to nesmírně rajcovalo a taky začala řvát - JO! Rvi to do mě! Jsem správná děvka! -Omrdám tě tak že si týden nesedně!- Mrdej prosím mrdej a pak se mi znovu vystříkej do pusy!" Parvaty, stojící opodál, přestalo bavit se jenom prstit, přišla k Herrymu, bez váhání vytáhla Herryho péro z Hermioniny prdelky a strčila ho do své kundičky. Harry to prostě nečekal a rovnou se do ní udělal. Hermiona zklamaná, že semeno neskočilo v její puse, rychle vstala a začala slízávat zbylé sperma z Parvatiny kundičky. Ta jen blaženě vzdychala. Jakmile ji vylízala do poslední kapička přesunula se k Ronovu penisu, který tak usilovně kouřila, že to byl Ronnův největší výstřik v životě. Během vteřiny naplnilo Ronnovo úžasné semeno plnou Hermioninu pusinku. To zatím, ale ještě nebyl konec! Ron s Herrym vytáhly z tašky malou lahvčku s podivným obsahem. Oba se jí z lehka napili a vualá, oboum se penis znovu postavil! Ale co to? Pořád se zvětšoval! Herryho 18cm penis je teď 35 a šířka 7cm!

Ronn o něco menší, ale pořád obrovský! Hermiona pocítila obrovskou chuť cítit takového čuráka v prdelce a kundičce. Stalo se však něco co nečekala. Harry se sehnul a začal Ronnovi kouřit!! I když ji to ohromě překvapilo, hrozněji to rajcovalo. Neváhala a začala kouřit zase Herrymu. Partvaty nezbylo nic jiného než začít lízat kundičku Hermioně. Harry kouřil a kouřil. Nemohl se dočkat až ochutná Ronovo semeno! A v té chvíli Ron vystříkl. Nebylo to, ale normální semeno. Bylo ho tolik, že by naplnilo vanu! Herry se v něm doslova topil. Vyčerpaný Ron se svalil na zem. Harry však však chtěl také odpanit prdelku! Znovu tedy Harry použil kouzlo na postavení Ronova čuráka. Harry na toho 33cm klacka nasedl jak nejrychleji se dalo, moc velký problém to nebyl, vzhledem k množství spermatu kolem. Pořádně ho bolela prdelka, ale chtěl to vydžet. Takhle na něm rajtoval, přičemš mu Hermiona stále usilovně kouřila. Poté vystříkl Harry. Stejně jako u Rona toho byla neobyčejná dávka. Sperma jí zajelo až do žaludku, který tím přívalem div nepraskl. Vychutnávala si však každou kapičku. To už ovšem do Harryho pumpoval svou další obrovskou dávku Ron. Harry naposledy dosedl a také se svalil vyčerpáním na zem. Všichni čtyři- Harry, Ron, Parvaty a Hermiona si užívali jejich nový neobyčejný zážinek a jak jinak, doufali v jejím opakování.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Orál, První sex, Pohádky, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře