Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Hermionina trojka erotické povídky

Hermioně se zdálo všechno nudné, byla sice na začátku třetího ročníku, ale už měla všechno učení dávno naučené. Do nebelvírské věže začali pronikat měsíční paprsky. Byla v ložnici sama, všichni ostatní byly na večeři a hned tak se nevrátí...

Hermiona natáhla ruku pod postel a nahmatala svůj časopis, který pečlivě schovávala před ostatními. Časopis byl plný nahých mužů i žen.

Po chvilce prohlížení ji začala svrbět kočička a bradavky jí začali tvrdnout. Rychle z hábitu vytáhla svoji hůlku a vyslékla si ho. Začala si sundávat podprsenku a ovsobodila svoje krásné, pevné kozičky s růžovoučkými bradavkami.

Chvíli si kozičky masírovala kozičky, ale postupně začala rukou přejíždět přes svoji krásně vlhkou , téměř neochlupenou kundičku. Masírovala si ji přes kalhotky, které byli už úplně mokré... Za chvli jí to přestalo bavit a začala si kalhotky stahovat. Ze začátku mokré kalhotky vůbec nechtěli dolů, ale po chvilce si je stáhla. Přejela si hůlkou po své čárce a zasténala. Rychle si zajela hůlkou do své dírky a druhou rukou si nahmatala po pulzující poštěváček a začala o něj brnkat prstem. Po pár minutách už na ni začal přicházet vrchol, začala si strašně rychle masírovala pošťevaček a hůlku si do dírky vrážela až na dno. Z kočičky ji začal téct potůček šťáviček. Přestala se ovládat a hekala na celé kolo, bylo jí jedno, že ji může někdo slyšet, spíš pomyšlení na to ji ještě více vzrušovalo. Najednou se prohnula a hůlku zarazila až na dno, byla v extázi... V tu chvíli se otevřeli dveře a do pokoje vešla Ginny a Parvati a uviděli Hermionu jak leží na posteli úplně nahá s hůlkou zabořenou v kundičce a s promočeným prostěradlem pod kundičkou.

Jak Hermiona uslyšela vrznutí dveří, hned se vymrštila a začala křičet - , , Co tu děláte vždyť máte být na večeří! , , My jsme odešli z večeře dřív řekla Ginny , , ale spíš se máme ptát co tu děláš ty! , , To je přece jasný, dělala si dobře. řekla Parvati. V tu chvíli se Ginny zašklebila a něco pošeptala Parvati. Obě se zasmáli a nasadili přísný výraz. , , Hermiono, ty si zlobivá holka, podívej se jak si zašpinila prostěradlo!, , řekla Ginny s usměvem ve tváři , , no a ty kalhotky mrsklé jen tak vedle postele, za to tě budeme muset potrestat! , , A a to že si zlobivá holka nás teď budeš poslouchat na slovo! přizvukovala Parvati. Hermiona byla neschopná slova. , , Kde se to jen v těch holkách vzalo říkala si.

, , Těď si znova lehni nařídila Parvati. Hermiona to jako ve snu udělala. , , A teď roztáhni nohy... táák a teď nohy pokrč ať vidíme tu tvou neposlušnou kočičku řekla Ginny. Když to Hermiona udělala, bylo ji krásně vidět na kundičku. Ginny neváhala, přešla k posteli a zabořila Hermioně do kočičky prst. , , Tééda ta je vlhká řekla, vyndala prst z Hermiony a oblízla ho. , , Hmm a chutná taky skvěle... , , Ukaž chci taky ochutnat! řekla Parvati a hned olízla z Ginnina prstu zbytek šťáviček. , , Ta je skvělá, budu muset ochutnat víc řekla Parvati a hned se hermioně pusou přisála ke kundičce. Hermiona měla prvně smíšenné pocity. , , Holky co to děláte... řekla ale na víc se nezmohla, protože ji udolali pocity, které se šířili z kundičky do celého těla. Bylo to mnohem lepší než když si to dělala sama. Ginny nezahálela, rychle se svlékla a začala si projíždět jednou rukou svou ještě neochmířenou kačenku a druhou si přejížděla přes své malé, ale krásné kozičky. Zatím Parvati začala používat k dráždění Hermiony i prsty. Hermiona z toho začala hlasitě sténat.

Ginny přestalo honění brzo bavit a řekla si - , , Od čeho má pusu, nebude si užívat jen ona. Vlezla na postel a čupla si nad Hermioninu pusu. Hermiona ucítila známou vůni vzrušené dívky a otevřela oči. Nad sebou viděla krásnou, rozevřenou holou kundičku na které dominoval velký pulsující pošťeváček. Neodolala a začala tu krásu lízat. Zpočátku sice dost neohrabaně, ale za chvíli na to přišla a Ginnino sténání toho byly důkazem. Ginina kačenka tekla tak, že se Hermiona měla od jejích šťáviček ulepený celý obličej i vlasy. Najednou začala Ginny nepříčetně řvát a z kočičky se ji vylétl celý vodotrysk sťáviček. Hermiona to nečekala, ale všechno co se jí podařilo chytit, poslušně vypila. To už ale Hermiona cítila že to na ní taky jde, prohnula se jako luk a dostala se do extáze... Po chvíly, když se obě probraly, uviděli Parvati s obličejem ulepeným od Hermioniných šťáviček, které se snažila poctivě slízat. , , No holky, vy jste si užili, ale já nic řekla Parváti, když uviděla že obě už vnímají. , , No teda s tím musíme něco udělat řekla Ginny...

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Pohádky

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře