Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Hledání s Terezou erotické povídky

S Terezou jsem se rozešel celkem bezbolestně. Chodili jsme spolu asi rok a půl roku spolu intenzivně spali. Pak to začalo upadat. Oboustranně. Neměl jsem jinou holku, ani Tereza kluka, ale prostě nás to spolu nějak nebavilo. Přistihl jsem se, že se při milování dívám na hodinky🡕 a Tereza zase nepřítomně civěla na obraz nad svým gaučem. Už nevím kdo to řekl, ale najednou jsem byl zase sám a měl spousty volného času.

A nevěděl co s ním. Máma měla Terezu ráda a tak se hned vyptávala, co se stalo a když se dozvěděla, že jsme se rozešli, začala mě chlácholit. Bylo mi to trapné. Asi to řekla i tátovi, protože měli najednou oba spoustu starostí, co dělám a jak mě zabavit. Táta jel zase někam na kšeft a nabídl mi, abych je s ním. Nechtělo se mi, ale chtěl jsem se vyhnout soucitným pohledům mámy a tak jsem jel. Táta je zahradní architekt a projektuje zahrady podnikatelským zbohatlíkům. Za jedním takovým jsme jeli. Bylo to asi 50 km, táta se nevyptával a tak jsem mohl přemýšlet. O zvláštních obrazech, které se mi teď často zdají a kterým se bráním a přitom jsem k nim přitahován.

Ten chlápek, co jsme k němu jeli, měl hudební studio a koupil si pozemek kousek za městem. Barák jako kráva už stál a svítil do okolí bělostnou fasádou. Zahrada byla netknutá a čekala na mýho tátu. Posadili jsme se v obrovské hale s obrovským krbem a dostali kafe. Táta hned vytáhl plány a začal nabízet různé varianty úpravy zahrady. Já se nudil. Hostitel si toho všiml a nabídl mi, ať vyběhnu do podkroví, kde má pokoje (!!) jeho syn. Prý si s ním mám popovídat, skládá hudbu a možná mě to bude zajímat. Nezajímalo, ale šel jsem. Šoural jsem se po schodech a přemýšlel, jestli budu hledat jinou holku, nebo se na všechno vykašlu a zůstanu sám. Podle všeho bylo podkroví tohohle baráku větší než celý náš byt a já tiše záviděl klukovi takové prostory a soukromí. Táta sice říkal, že se časem zmůžeme taky na větší byt nebo dům, ale od narozeni jsem spal v pokoji se staršíma ségrama a teprve rok, co se vdala i ta druhá, jsem v maličkém pokojíčku sám. Slyšel jsem hudbu a tak jsem vlezl do jedněch dveří. Byl jsem překvapený. Kluk domácích byl asi v tom nejmenším pokoji, co tenhle barák měl. Otočil se na mě a řekl - Ahoj Aleši. Zasmál se, když jsem se zamračil. Divíš se, jak znám tvoje jméno? Tvůj táta volal mýmu tátovi, že přijedeš taky a řekl mu jak se jmenuješ. Já jsem Viktor, napřáhl ruku a vystřihl takový úsměv, který jsem dlouho neviděl. Nádherné bílé zuby, úsměv od ucha k uchu a ve tvářích dolíčky. Nabídl mi křeslo a zeptal se mě, jestli chci něco pustit. Když jsem se zmínil, že jsem zaslechl něco o jeho skládání, mávl rukou a opět se nádherně usmál. Vybíral jsem si z hromady CD a Viktor zatím došel pro džus. Ani jsem ho neslyšel když se vrátil, všiml jsem si, že se pohybuje jako gepard. Netušil jsem kolik mu je. Odhadoval jsem, že je stejně starý jako já, tedy 16 let, ale nebyl jsem si jistý. Byl štíhlý a ne moc vysoký. Plavé vlasy na ramena. Pořád mi někoho připomínal. Pak jsem si vzpomněl. Chris Norman ze skupiny Smokie. Mám doma starý gramec po dědovi a našel jsem desky, které poslouchala máma, když byla v mým věku, Smokie byla její oblíbená skupina a já je měl taky rád. Chris Norman byl vyfocen za zadní straně přebalu a byl mi sympatický.

Viktor byl jeho česká kopie. Řekl jsem mu to a on se krásně zasmál. Cucal jsem džus, poslouchal nějakou esoterickou hudbu, kterou vybral Viktor, protože já si vybrat nějak nemohl. Prohlížel jsem si pokoj. Byl maličký, ale perfektně uklizený a takový, takový..., nevím jak bych to řekl. Všechno mělo své místo, ale nebylo to strohé a neosobní. Vlastně byl stejně velký jako můj pokoj, ale já tam měl binec a chaos. A někdy i pach, když jsem si zapomněl ráno vyvětrat a pod postelí měl pohozené tretry . Viktorův pokoj voněl. Měl tam čerstvé květiny, nevyznám se v tom, ale určitě ta vůně pocházela od nich. Zaposlouchal jsem se do uklidňující hudby a chvíli se mi mihly hlavou ty mé obrazy, ale nebylo to nepříjemné. Bylo to, jako bych našel něco, co jsem dlouho hledal. Ale než jsem stačil přijít na to, co to je, obrazy byly pryč. Viktor seděl zády ke mně a něco kreslil. Můžu se podívat?, zvedl jsem se a přistoupil k němu. Když jsem se nad ní sklonil, ucítil jsem příjemnou kořeněnou vůni a všiml si nepatrného strniště. Tomu nebude 16. Myslím, že alespoň 19. Kreslím si strom, skoro zašeptal. Dělám to vždycky, když něco nevím. Podle toho jaký strom namaluji, tak se dozvím, co nevím... Zasmál se a obrázek zmačkal. Sedl jsem si zpátky a napil se. CD dohrálo a Viktor se natáhl nade mne na polici, aby vybral další. Najednou se zarazil a podíval se na mě dolů. Nedokázal jsem sklopit oči . Jak dlouho si s ní chodil? zeptal se. Jak to víš? zablekotal jsem a asi notně zčervenal. Neboj, nejsem jasnovidec, ani tvůj táta mi nic neříkal. Je to jen dedukce. Kdybys ses nerozešel teď někdy s holkou, asi bys k nám s tátou nejel, nemám pravdu? Buď bys byl s ní a kdybys žádnou neměl, tak bys byl zase někde s klukama.

Máš pravdu a chodil jsem s ní rok, přiznal jsem. Jaké to bylo? Myslím milování s holkou. Jeho otázka mě nepřekvapila. Najednou mi to nepřipadalo divné, že se ptá, jaké to bylo, milování s holkou. Ale já nevěděl, co na to říct. Asi ani odpověď nečekal, protože se zvedl a za chvíli přinesl ručníky. Tatíci to mají ještě na dlouho, pojď se vykoupat. A zase ten úsměv Chrise Normana. Dolů jsme šli venkovním schodištěm, takže o nás nikdo nevěděl. Šel jsem jako ovce a vůbec jsem nepřemýšlel o tom, že nemám sebou plavky. Bazén byl částečně zapuštěn pod dům a tak se dalo do něj vlézt i zevnitř domu. Viktor se začal svlékat. Všiml jsem si, že je krásně opálený, ale nemá na sobě žádná světlá místa po plavkách. Asi se opaluje bez nich. Nečekal a skočil do vody. Rozhlédl jsem se a zjistil, že sem není odnikud vidět a tak jsem se svlékl taky. Viktor pustil protiproud a plavali jsem asi půl hodiny. Byl jsem už notně uvachaný a tak jsem vylezl na kraj bazénu a Viktor hned za mnou. Natáhl se na křesílko pro ručník, ale nepodal mi ho. Začal mě s ním otírat záda a sušit vlasy. Nebránil jsem se, bylo mi to hrozně příjemné. Dělal to tak pomalu a důkladně jako když maminka otírá miminko. Když mi otřel záda a hrudník, sám jsem se postavil. Pokračoval. V mé hlavě začala vířit obrazy. Když se dotknul mého břicha, ucítil jsem vzrušení, které se hned viditelně projevilo. Dělal, že to nevidí. Přestal utírat mě a začal se sušit sám. Opatrně jsem se na něj podíval. Byl na tom stejně. Rozbušilo se mi srdce a obrazy zesílily. Navlékl si kalhoty🡕 , podal mi ty moje a usmál se. Bylo to jen tak tak. Můj táta i jeho se právě objevili za rohem domu a s plány v rukou přišli za námi. Hledal jsem tě, řekl táta. Jedeme domů, ještě musím něco předělat. Najednou se mi hrozně nechtělo. Moment, prosím, řekl Viktor. Aleš si ode mne chce půjčit nějaká CD, hned je donesu. Vrátí mi je, až sem pojedete příště. Vděčně jsem přikývl. Viktor vyběhl po schodech a za chvíli se svými gepardími skoky snesl ze schodiště zpět. Poděkoval jsem za půjčení CD, za pohoštění a při podání ruky mě Viktor obdaroval svým krásným úsměvem.

Táta mi v autě řekl, že je Viktorovi 25 let, že je prý trochu samotář, holky na něj letí, ale on je prý nějaký vybíravý, žádná mu není dost dobrá. A příští rok má jet studovat do USA. Tahle poslední informace se mi vůbec nelíbila. Doma jsem nenápadně zjišťoval, kdy bude mít táta přepracované plány a kdy je pojede odevzdat. Divil se, že chci jet zase a s ním, prý by Viktorovi ta CD vrátil sám, abych se tam nenudil. Vymyslel jsem si, že se chci na něco Viktora zeptat a celou cestu jsem seděl v autě jako na trní.

Viktor na mě asi čekal a překvapil mě i tátu návrhem, že mě vezme do studia a pak na diskotéku. Když viděl tátův nesouhlasný pohled, dodal, že tam chodí spousta pěkných holek, že by se mi tam určitě líbilo, že na mě dá pozor a domů mě doveze. Nikdy prý nepije alkohol🡕 , takže se táta nemusí bát. Jeho otec to potvrdil. Řekl, že je na Viktora spoleh a přimluvil se za mě. Táta nechtěl, ale Viktorův otec byl velice solventní klient, tak se bál znelíbit. Vyrazili jsem hned. Viktor se usmíval a ptal se jak se mi líbila CD. Po pravdě jsem řekl, že moc, ale neřekl jsem mu, že ve mně jejich poslech zase vyvolal ty mé obrazy a že jsem si od stoupajícího napětí musel pomoci. A neřekl jsem mu, že jsem při tom honění myslel na jeho úsměv. Studio bylo v suterénních prostorách starého domu. Trochu to tam páchlo zatuchlinou. Vevnitř ale bylo docela hezky. Myslel jsem, že mi ukáže, jaké zařízení mají a jak co fachá, ale vedl mě někam dozadu. Malá místnost byla cítit kouřem. Omluvil se za to a hned otevřel malé okýnko u stropu místnosti. Když rozsvítil zářivky, teprve tehdy jsem si všiml stolku, který byl zasypán dobrotami. Chlebíčky, ovocem, zeleninou. Stály tam lahve🡕 s minerálkou, vínem a krabice s džusem. Viktor si sedl na starý gauč a pokynul mi, ať si přisednu k němu. Skoro bez varování utrhl kuličku hroznového vína a dal mi ji do úst. Cucal jsem sladkou šťávu a byl rozechvělý očekáváním věcí příštích. Chceš jít na tu diskotéku? zeptal se . Ne, hlesl jsem. Myslel jsem si to. Uděláme si ji tady, chceš?

Nečekal na odpověď a pružně odkráčel do studia, odkud za chvíli zazněla hudba. Vrátil se a začal tancovat. Smála se mu ústa i oči. Bylo to nakažlivé. Vstal jsem a začal tancovat taky. Nespouštěl jsem z něj oči a on se mi stále upřeněji díval do mých. Obrazy se vrátily a byly tady všude a byly přátelské a veselé. Odvázal jsem se a tancoval úplně uvolněně a s velkou chutí. Hudba se začala pomalu měnit a tempo se zpomalovalo. Když mi hlavou probleskla myšlenka, že musel mít tohle všechno dopředu naplánováno a promyšleno, zhoupnul se tanečně ke mně a chytil mě kolem pasu. Poddal jsem se a taky se ho chytil. Dotančil se mnou k vypínači a zhasl. Cítil jsem jeho vůni, vnímal pomalou, ale sugestivní hudbu a vtom jsem ucítil polibek. Jemný, zkoumavý. Už jsem se nebál a vrátil ho. Líbal jsem ho zuřivě tak jako kdysi Terezu, ale nyní jsem cítil něco jiného. Jako by byla jen moje ústa a nic jiného. Stále jsme se houpali v mírném tanci. Viktor najednou sklouzl na kolena a zabořil mi obličej do rozkroku. Musel cítit jak mi stojí. Stál už ostatně drahnou chvíli. Začal mi rozepínat poklopec. Opět mi do rozepnutých kalhot zabořil nos a nasával. Krásně voníš, spíš zachraptěl. Přestal jsem se houpat a s napětím čekal, co bude dál. Byl jsem napjatý jako struna. Jen jsem se bál, abych jako ona nepraskl, nebo spíš tedy nevytekl. Vyschlo mi v ústech a rozhlížel jsem se, čeho se napít. Viktor si toho všiml a nabídl mi víno. Odmítl jsem. Najednou jsem chtěl být jako on a pít jen minerálku a džus. Podal mi džus a sám se taky napil. Vrátil se do kleku a stáhl mi navlhlé džíny ke kolenům. Vyprostit mého naběhlého ptáka ze slipů trvalo jen chvíli. Když si ho vzal do úst, která byla ještě studená od džusu, zavřel jsem oči. Začal jsem se propadat někam, kde bylo horko a zima zároveň, tělo chtělo tenhle stav zachovat a zároveň co nejdřív ukončit a já jako bych jen přihlížel z dálky. Tereza se taky o orál pokoušela, ale byla asi neobratná, možná se jí to i hnusilo, protože to vždycky co nejrychleji ukončila. Tohle bylo úplně něco jiného. Dlouhá vláčná rozkoš. Jednou se špičkou jazyka dotýkal lehounce špičky mého penisu, za chvíli si ho vnořil až někam do horkého krku. Pak mi zase kroužil jazykem kolem žaludu, pak jen drsnou plochou lízal mou uzdičku. Zaplavovala mě vlna za vlnou. Vždy přesně poznal, kdy mám na mále a na chvíli přestal. Hladil mi mezitím stehna a zadek a jemně líbal podbřišek. Trvalo to snad hodinu a já si připadal jako na vrcholku Mont Everestu. Každé další vydráždění bylo silnější než to předcházející. Myslel jsem, že to tak skončí, ale pak se vztyčil, políbil mě a zeptal se - Chceš to? Ano!! vydechl jsem a nevěděl vlastně co. Viktor se rychle svlékl, otočil se ke mně zády a opřel se o topení. Pochopil jsem, ale nevěděl jak do toho. Asi cítil mé rozpaky. Naslinil si prst a navlhčil si jím svoji kakaovou dírku. Prohnul se a já přistoupil úplně fascinován tím malým otvorem. Penis jsem chytil do ruky a nasadil ho k dírce. Ta se okamžitě uvolnila a pootevřela. Pronikal jsem dovnitř pomalu a rozdýchával silný nával vzrušení. Pak už to nešlo. Viktor se kolem mne stáhl a já se do něj vystříkal. Když jsem se uklidnil, ukázal mi, kde je umývárna. Šel jsem se trochu opláchnout a po návratu jsem našel Viktora sedět na pohovce. Klekl jsem si k němu na zem a nešikovně, ale vášnivě jsem mu oplatil jeho mazlení.

Ten den jsem se vrátil domů až hodně k ránu. Spal jsem až do oběda a táta se spokojeně divil, že jsem na té diskotéce tak dlouho vydržel. Začal jsem za Viktorem pravidelně jezdit a doma jsem řekl, že jsem si našel na diskotéce holku. Ani se moc nevyptávali. Jezdil jsem domů včas a s Viktorem trávil spíš odpoledne, kdy u nich doma nikdo nebyl. Po roce skutečně odjel studovat do Států. Bylo mi smutno, miloval jsem ho. Ale na ty společné chvíle nikdy nezapomenu.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Orál, Gay

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře