Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Hlídání od brášky erotické povídky

(Pro skrytí identity pozměním některá jména - příjemné čtení) Matka s přítelem odjeli na víkend na koncert nějaké mně neznámé kapely, a tak mě nechali na hlídání mému jednadvacetiletému bráškovi. Jmenuji se Laura, přátelé mi říkají "Lo" a před nedávnem mi bylo patnáct. Někteří by si asi řekli, že jsem už dost stará na hlídání, ale pro mou matku jsem ještě stále malé dítě.

Odpoledne jsem trávila jako pokaždé, když jsem u svého bratra. Pustíme si nějaký film, chvilku zapaříme na compu apod. Bráška - Filip, mě poslal do obchodu, se slovy, že mám něco nakoupit na večeři. Po příchodu jsem se převlékla. Vzala jsem si na sebe jen volné bílé tričko🡕 a tanga. Miluji ten pocit, když se mi něco zařezává do zadečku.

Ale co si povíme. Můj bratr mě vždycky přitahoval. Vysoké, pevné tělo, ořechové vrabčí hnízdo na hlavě, mechově zelená kukadla a šibalský úsměv ve tváři. Vždy jsem si představovala jak vzdychá nad mojí těsností a já nad plností ve mně.

Potichu jsem se s nákupní taškou proplížila přes obývací pokoj do kuchyně. Po cestě jsem zahledla, že Filip zpozorněl nad mým oděvem. Jen tak tam seděl opřený opěradlo rozložené sedačky a křečovitě svíral láhev piva. Ještě jsem malinko pokroutila zadeček, aby věděl, že jsem si ho vědoma. V poklidu jsem připravovala naší večeři, když v tom jsem zaslechla kroky. Snažila jsem se ten fakt ignorovat a v klidu jsem dal míchala smetanovou směs na těstoviny.

"ségra, tady to ale voní, už se nemůžu dočkat, mám hlad jako vlk" zavrtěl mi u ucha a položil mi hlavu na rameno a rukama se opřel o linku okolo mých boků. "Tak to máš smůlu, ještě to nějakou chvíli potrvá." Odbila jsem ho a odložila směs stranou. "Ale já mám hlad už teď" Plácl mě po zadku a ve mně hrklo. "Hele, nech toho, jestli chceš něco do huby už teď, tak si Vem něco jiného." "A co třeba tebe? " Filip mě chytnul za boky a vyhoupl mě na kuchyňskou linku a začal mi líbat krk. "Hele, Fílo, tohle by nebyl asi dobrý nápad, jsme sourozenci a-ahh! " Ani jsem to nezaznamenala, a už mi Filip dělal krvavé flíčky po krku a rukou mi začal předjíždět po mé pičce. Ruce jsem mu obmotala okolo krku a jen tiše vzdychala pod jeho doteky.

Najednou přestal, vzal mě pod zadkem a vyhoupl si mě do náruče, přičemž se pořád věnoval mému krku a šel nejspíše do obýváku. Povalil mě na pohovku a začal mě náruživě líbat na rty. Rychle ze mě strhnul triko i s podprsenkou a začal se věnovat mým bradavkám. Jemně, ale přesto tvrdě mi kousal a líbal bradavky. Měla jsem něco mezi 2-3, ale mě to stačilo. Když se dostal až k mým tangám, jen jako mávnutím proutku je roztrhl vejpůl. Měl pohled na mou vyholenou a stále nikým nedotčenou pičku. "Filipe, j-já.. Jsem ještě p-panna " Jen se šibalsky usmál a zabořil se do mého rozkroku, sál a laskal mi mou pičku a já nahlas vzdychala. Přivedl mě k mému dnešnímu prvnímu orgasmu. "Lo, teď je řada na tobě" Zavrněl mi do ucha a silně mě skousl do rtu. "Dobře" Řekla jsem vlídně a začala mu rozepínat kalhoty🡕 . Vyletěl na mě 21centimetrový klacek a já se zděsila. "Neboj se, nic to není, jen ho Vem do pusinky a hýbej nahoru a dolů " Vzala jsem ho tedy do ruky a pomalu mu olízla celou délku. Těžce vydechl a prohrábl mi vlasy jeho obrovskou rukou. Vzala jsem ho tedy do pusy a začala kroužit jazykem okolo jeho špičky. Cítila jsem na jazyku trochu hořkosti. Potom jsem si vzala do úst alespoň polovinu a začala jezdit hlavou nahoru a domů. Sála jsem a stahovala tváře, jako jsem to viděla v pornu. Bylo úžasné vidět bratrovo skřivený obličej a slastné vzdychy. Najednou mi chytil hlavu a začal mi ptákem přirážet až po kořen. Párkrát se u mě projevil davicí reflex, ale zklidnila jsem to dýcháním nosem. "Tak pojď, kuř ty malá štětko " Nelítostně mi dal přirážel a když jsem cítila, jak mi v něm škube, přestal.

"Ničeho se neboj, sestřičko" Uklidnil mě, když už kroužil špičkou na mém vchodu. Pomalu začal zasouvat a když narazil na blánu, prudce přirazil. Bolestně jsem vyjíkla a nehty zaryla do Filipových zad. Chvilku počkal až si zvyknu, čekal až prikývnu a začal přirážet. Nejdřív pomalu, ale pak přidával na tempu. Začal do mě prudce a rychle přirážet, vzdychala jsem a šťastně se prohýbala. Změnili jsme polohu. Otočil si mě zadkem k sobě a neohleduplně do mě přirazil, přičemž mi až bolestivě stiskával boky. Takhle to trvalo asi dalších 10 minut, než mě otočil zpět na záda a udělala se mi do pusy. Vše jsem spolkla a unaveně vydýchávala.

S Bráškou jsme si řekli, že je to naše malé tejemství a že se to nesmí nikdo dozvědět. Od té doby již uplynul rok a stále se stýkáme sami. A hádejte, piškvorky opravdu nehrajeme.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Incest, První sex

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře