Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Hubeňoučká Janička a její zvrhlost erotické povídky

Když jsem ji zahlédl poprvé, ihned jsem po této dívce zatoužil. Chtěl jsem ji pomilovat jako žádnou jinou, chtěl jsem se zmocnit její duše i jejího těla. Srdce pumpovalo krev do slabin a každý další pohled na andělské stvoření, tuto touhu stonásobně umocňoval. Dalo mi práci v tramvaji skrýt své vzrušení, které jsem v takovém měřítku nikdy předtím nezažil. Slečna záhadná byla obřím magnetem, z jehož pólu nelze uniknout. Dívka, která byla seslána z nebes, anděl, možná ďábel s lidskou podobou. Její krátké zrzavé vlasy doslova hořely, hnědé oči pohlcovaly každý pohled a pihatou bílou tvář zdobil malý nosánek. Smyslné plné rty byly bohem stvořené k líbání a k obejmutí mužského údu. Hubeňoučká postava vykreslovala dívku jako bezbranné stvoření, které je nutné ochraňovat. Kostkovaná minisukně skrývala mnohem méně, než by mělo a nádherné štíhlé nožky se vryly do paměti stejně jako líbezná tvář. Světle zelené tílko zakrývalo hrudník anděla jen nepatrně, přes slabou látku prosvítaly dva malé kopečky, z jehož věžiček šlo lecos vyčíst. Každé ráno stejná cesta do práce, každé ráno stejní lidé a každé ráno tam stála ona. V zadní části tramvaje zabrala své místo a vystupovala o jednu zastávku dříve než já. Trvalo to téměř měsíc, než jsem našel kuráž a nádhernou slečnu oslovil. Další měsíc jsem hledal odvahu, pozvat milou princezničku na večeři.

První večeře v místním baru napověděla mnohé. Že malá hubená osůbka sní jídla jako dospělý muž, má ráda víno a odhalilo nádherné jméno Janička. Vyslídil jsem její záliby, které byly mnohem odvážnější než mé a částečně i její roztomilé neduhy. První rande, první polibky, první doteky a já tuto dívku nejen doprovodil k domu, ale dokonce až do bytu. Nebránil jsem se ničemu a plánoval naplnit touhu dosyta. Jen jsem se bál, abych Janičku nakonec nevyděsil, nebo její křehké tělo neumačkal. Prohlížel jsem si kuchyň, jenž byla první místností po chodbě. Janička mi nabídla sklenici vína a odešla do ložnice. Čekal jsem pár minut a po jejím návratu zafungoval opět magnet. Janička stála mezi dveřmi zcela nahá s dokonale štíhlou postavou, s malým zadečkem a s neuvěřitelně úzkým pasem. Přistoupil jsem blíže, začal nebeské stvoření něžně hladit dlaní a vášnivě líbat na ústa. U toho jsem si obratně sundaval šaty🡕 a brzy tak cítil horkost její kůže na svém těle. Pták mi stál natolik, až to bolelo. Posadil jsem Janičku na kuchyňský stůl, roztáhl ji nohy a navštívil jazykem voňavý klín. Hltal jsem její chuť i vůni a užíval si každý dotyk v její úzké a lahodné štěrbině. Silné vzdychy a ústa plný šťáv napověděly, že je připravená. Napřímil jsem postavu a zasunul netrpělivě ptáka do úzké kundičky. Čekal jsem větší odpor, ale mé mužství vklouzlo dovnitř jak nic a pozvolné šukání nabíralo na intenzitě. Janička se prohýbala jako luk a každý hluboký zásun ocenila nádherným vzdychem. Její kozičky vystrkovaly věže a můj chtíč neutuchal. Zvedl jsem nabodnutou princeznu ze stolu a opatrně se ji snažil mrdat ve stoje. Janička se rukama chytla kolem krku, roztažené nohy obtočila kolem mého pasu a sama se snažila na ptáka dosedat. Poprvé v životě jsem se cítil jako zvíře, co může vsechno. Rukama jsem přidržoval Janičku za zadek a dirigoval tak dechberoucí zásuny. Janička hlasitě vzdychala a její úzká kundička doslova hltala mé mužství. Malé kozičky se třely o můj hrudník a já tuhle mrňavou holku mrdal jak smyslů zbavený. Během pár minut došlo k mohutné explozi. Naplnil jsem andělské nitro, dál líbal nejsladší rty celého vesmíru a přál si, aby tento večer nebyl derniérou. Únava z dlouhého dne dolehla na oba a tak jsme se přemístili do ložnice, kde jsme v objetí spokojeně usnuli.

Ráno jsme vstali a jeli tramvají do práce jako každý den. Jen už bylo něco jinak. Napětí mezi námi rostlo a my se nemohli dočkat odpoledne a večera. Dny i týdny ubíhaly a v ponocování se můj byt střídal s bytem Janičky. Každý den milování, každý den kousek jiné vášně, kde se můj anděl měnil na ďáblovo stvoření. Mrdal jsem Janičku do kundičky, do zadečku, polykala ptáka a hltala ze mě všechny šťávy. Doslova jsem měl mrdací panenku, s kterou jsem si dělal co chci. Milovala lízání kundičky i zadečku, nic jí nepřišlo nevhodné, nikdy neřekla stop. Více nemravné stvoření jsem ještě nepotkal. Jednoho sobotního večera jsme byli opět na bytě. Těšil jsem se na milování, těšil jsem se na dokonalé vyprázdnění koulí a další díl neskutečné vášně. Janička měla po sprše a já ji tryskem vystřídal v koupelně. Chtěl jsem sebou hodit, vidina sexu mě tlačila a během pěti minut jsem vešel do ložnice. Něco však bylo jinak, hodně jinak. Povolná kráska na sobě měla kožený obleček a podivně se usmívala. Jak otevřela pusu, nevěděl jsem, jestli se bát, nebo být vzrušený. ,,Lehni si na záda, dnes okusíš něco nového!" Poslechl jsem a užíval si první polibky na ústa a vstřícnost něžných dlaní. Tělo mi hořelo očekáváním a nenasytně si říkalo o další doteky. Po chvilce Janička hltala zase ptáka, jen její ruka z plných koulí přejížděla níž. Nebránil jsem se a čekal na další smyslnosti, jenž mé tělo ještě nepoznalo. Janičky prstík škádlil vystrašený zadek a já si na jeho přítomnost rychle a rád zvykal. ,,Otoč se na čtyři a vystrč prdelku!" Opět jsem poslechl a vzrušeně čekal na další kroky líbezné milenky. Její jazyk se věnoval dírce a hbité prsty se dobývaly do mého nitra. Cítil jsem vlhkost a neskutečný nával extáze. Před touhle holkou jsem neměl žádné zábrany a chtěl s ní sdílet vše. Uvolněně jsem se odezdával její péči a měl v hlavě absolutní prázdno.

Ohromný tlak na zadku mě přeci jen zaskočil, otočil jsem se na Janičku, která na sobě měla připínák a snažila se jej do mě strčit. ,,No snad se nebojíš?" Šibalsky se usmála a pokračovala ve snaze rozevřít neprobádanou oblast. ,,Jednou ochutnáš něco nového, bude se ti to líbit!" Ani jsem nehnul brvou a snažil se ještě víc uvolnit. Janičky ruka mi honila ptáka a druhá se snažila natlačit uměláka přes svěrač. Cítil jsem jak vetřelec vklouzavá hlouběji a zase vyjíždí ven. Líbilo se mi to a připadal si jako nemravná děvka. Pták už byl ve mně celý, Janička přestala tlačit a nechala můj zadek odpočinout. Hladila mě po zadku, líbala na zádech a čekala, až si úzká díra zvykne. Po chvilce pták vyjížděl ven a zase dovnitř. Pohyby se zrychlovaly a já po pár zásunech omdlíval rozkoší. Janička mě držela jednou rukou za bok, druhou mi hnětla koule a jak nadržený sameček nabodávala svou kurvičku. Z ptáka mi nejdříve ukapával, po chvilce doslova proudil gejzír bílé tekutiny. Hlasitě jsem oddychoval a vnímal, jak ze mě vyjíždí umělé péro. Lehl jsem si na záda a vstřebával neznámý nával extáze. Janička olizovala zbytek sperma z ptáka a vítězným pohledem slavila mé odevzdání. S touhle holkou se nudit nebudu a přál jsem si jí nikdy nezklamat.

🕙 Přidáno 7.4.2024

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře