Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Incest po tenisu erotické povídky

Tato příhoda se stala přesně prvního prosince roku 2008, kdy do Prahy zavítal Pete Sampras na exhibiční utkání s Radkem Štěpánkem. Mamka tehdy dostala VIP lístky od kolegy a mohli jsme si užívat luxusních míst v O2 aréně a následný raut. Jelikož alkohol🡕 ické nápoje byly v ceně lístku, tak jsme to s mamkou celkem hodně přehnali a vypili jsme tehdy asi čtyři láhve vína. Mamka měla hodně nejistou chůzi a jak nás taxík dovezl domů, tak jsem jí musel podpírat.

Po příchodu domů se mamka svalila na postel a okamžitě usnula. Já se tedy šel zatím osprchovat. S mamkou jsem se už předtím vyspal a byl jsem celkem vzrušený z představy, že bych si to s ní mohl zopakovat. Pokaždé jsme to ale spolu dělali v opilosti a mamka se o tom se mnou nikdy nebavila.

Proto jsem byl tentokrát trochu odvážnější a nebyl jsem tak nervózní jako poprvé, i když stále zůstávala otázka, jestli mi mamka dá nebo ne. Mamce bylo tehdy 50 let, ale na její věk by jí nikdo netipoval, protože o sebe hodně pečovala a měla lehce pod 50 kilo a malá pěkně tvarovaná prsa. Mamka dělala tehdy manažerku a obchod jí natolik zatěžoval, že neměla přítele, takže v posledních pěti letech se vyspala akorát párkrát se mnou, jak jsme byli úplně na mol. Po sprše jsem tedy vstoupil do pokoje a mamka ležela na posteli. Měla tehdy saténovou sukni🡕 a bílou halenku a černé sako. Chtěl jsem si jí nasměřovat nejdříve tak, aby měla zadeček na hraně postele a já do ní mohl pěkně proniknnout, takže jsem jí nejdříve opatrně sundal sáčko a potom se jí pokusil sundat sukni🡕 . Bohužel měla zapínání sukně🡕 na zadní straně a jak jsem byl opilý, tak mi docela dlouho trvalo než jsem jí knoflík odepnul a mamka se zatím probudila. Naštěstí si však jenom sundala sukni🡕 včetně punčocháčů a lehla si na bok. Opět jsem počkal asi tak pět minut než mamka opět bude hluboce spát a potom jsem si za mamku lehnul a nohama jí pomalu posunoval její stehna směrem k jejímu břichu abych do ní mohl pohodlně proniknout z boku. Jak jsem měl mamku takto přichystanou, tak jsem jí jenom lehce stáhnul kalhotky trochu dolů a potom jsem si naslinil ukazováček a prostředníček a pomalu jí zajel za lem jejích kalhotek. Poprvé jsem si mamku jenom trochu naslinil a napodruhé jsem jí už strčil oba prsty do pipiny. Její pipina byla opravdu krásně teplá a krásně mi obepínala oba prsty. Chvíli jsme si této chvíle užíval a potom jsem pokračoval v promazávání mamky, abych měl usnadněn zásun. Po pár pokusech byla už mamča krásně nasliněná a já prsty jezdil sem a tam což se už však neobešlo bez reakce a mamka začala krásně vlhnout a taky ze sebe vydala pár vzdychů, i když pořád dělala, že spí. Nejvíce se mi líbilo, jak jsem měl oba prsty hluboko vevnitř a palcem jí masíroval klitoris. Potom co jsem si s mamkou pohrál, jsem si za ní natěsno lehnul, stáhnul jí kalhotky na stranu a přiložil jí penis k její mušličce. Abych měl jistotu, tak jsem si ho naposledy pořádně naslinil a mohlo se jít na věc. Jakmile jsem ucítil to krásně teplé a mokré misto, tak jsem opatrně přitlačil a pomalu jsme začal do mamky vstupovat. Byl to jeden z nejintenziv­nějších sexuálních zážitků v mém životě a vzrušením se mi úplně točila hlava. Jak jsem byl asi v polovině, tak jsem zůstal jenom tak a užíval si té nádhery. Najednou však se stalo něco s čím jsem nepočítal a moje mamka proti mě přirazila a já byl v sedmém nebi. Následně začala pomalu přirážet tam a zpět a já měl obavy, abych se neudělal, protože ač měla mamka svůj věk, tak byla nádherně úzká a já mohl hodně intenzivně prožívat každý její příraz.

Po pár desítkách sekund jsem se vzpamatoval a začal jsem přirážet proti mamce, která si zatím dala jednu nohu nahoru a já si pod ní zatím podstrčil ruku tak, abych mohl masírovat její klitoris. Jak jsem si začal hrát s jejím klitorisem, tak jsem krásně cítil její chloupky, které měla sestřižené do trojúhelníčku. Po chvilce jsem mamce navrhl změnit polohu a jak jsem z ní vyklouznul, tak jsem jí okamžitě sundal kalhotky. Zvedla nohy nahoru celkem ochotně a kalhotky letěly do rohu pokoje. Mamka byla tedy bez kalhotek, ale pořád měla na sobě bílou saténovou hálenku a potom co si lehla na záda dala nohy krásně od sebe. Já neváhal ani vteřinu a okamžitě jsem svého ptáka strčil tam kam patřil. Jakmile jsem do mamky vjel, tak jsem okamžitě začal pumpovat a ona mi to oplácena přírazy proti mě. Byl to nádherný pocit, protože mě objala oběma nohama a rukama mě hladila po vlasech a po zádech. Naše tempo se zvyšovalo a mamka mě najednou silně přitiskla nohama proti sobě a začala opravdu hlasitě sténat. Já byl zatím v mamce úplně na doraz a prožíval jsem orgasmus spolu s ní. Víno však udělalo svoje a já byl stále schopný pokračovat v akci🡕 . Pomalu jsem tedy mamku vzal za ramena a přítáhl si jí k sobě do polohy v sedě. Mamka mě tehdy začala líbat na krku což jsem jí opětoval a pomalu jí začal sundávat její halenku, abychom byli oba nazí. Po sundání halenky a podprsenky jsem mamce začal pomalu mnout její prsa. Měla nádherné jedničky a opravdu pěkně tvarované. Hrál jsem si jazykem s jejíma bradavkama a pomalu jí hnětl druhé prso. Mamka však tuto mezihru akce🡕 ptovala jenom krátce a opět proti mě začala přirážet. Bylo v té chvíli nádherné jak byl můj klín po jejím orgasmu úplně mokrý a jak jsem mohl slyšet mlaskání našeho milostného spojení. Po chvíli jsme opět změnil polohu a z této pozice jsem si lehnul na záda a mamka mě opět následovala. Lehla si tehdy na mě a začala mi cucat krk, což jsem jí oplácel rychlými a hlubokými přírazy. Po chvíli jsme opět přiráželi jako smyslů zbavení a mamka se udělala podruhé. Bylo nádherné sledovat jak je šťastná a vysílená zárověň. Po chvíli mi však pošeptala do ucha zlatíčko omlouvám se, ale už fakt nemůžu. Můžeš to dokončit ?. Začal jsem tedy opět přirážet a začal jsem si představovat všechno co jsme spolu prožili. Bylo to tak intenzivní, že ani ne po minutě jsem do mamky začal stříkat a byl to jeden z nejsilnějších orgasmů v mém životě. Úplně se mi točila hlava a sexuální energie mi projížděla celým tělem. Jelikož jsme byli oba opilí a sex nás hodně zmohl, tak jsme už ani neměli sílu jít do koupelny a mamka jenom ze mě slezla a položila mi hlavu na hruď. Takto jsme oba usnuli. Ráno jak jsem se probudil, tak jsem měl celkem rozporuplné pocity, jelikož jsme byl nahý v mamčině posteli a mamka nikde.

Pomalu jsem se oblékl a najednou slyším - Už jsi vzhůru ?. Nevěděl jsem co bude následovat a tak jsem odpověděl, že ano. Mamka jenom řekla - Můžeš jít do kuchyně? nervozně jsem tedy šel do kuchyně a cítil jsem bolest ve stehnech, což byl následek minulé noci. Jak jsem dorazil do kuchyně, tak tam mamka stála v županu a řekla mi - Tady máš snídani. Koupila jsem Ti toho hodně, protože z minulé noci asi budeš vysílený. Nevěděl jsem co jí mám na to odpovědět, tak jsem se jenom usmál. Mamka mi na to řekla - To, že o tom nemluvíme, neznamená, že o tom nevím. To byla naštěstí poslední její zmínka o minulé noci a okamžitě jsme raději přešli na jiné téma. Od té doby jsme se o tom zážitku nebavili, ale ani jsme nebyli tak odvážní, abychom to spolu zkusili za střízliva. Přeci jenom pro mamku byl pořád problém v tom, že jsem její syn. Pokud jsme ale byli opilí, tak ostych zůstával stranou...

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Incest, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře