Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Incest pro Matyáše erotické povídky

Jednoho letního večera jsem ležel sám ve stanu🡕 , byli jsme s babičkou a mamkou kempovat v horách na přátelském rodinném výletě. Babička s mamou ještě pily víno (3 láhve) a nahlas se něčemu smály. Já už tak tak usínal, když v tom vlezla do stanu🡕 mamka a lehla si ke mně. Cítil jsem její tuhé bradavky na své hrudi. To mě trošku vzrušilo, ale zastrčil jsem ho za gumu u kalhot, aby to nebylo poznat. Její bradavky jsem si totiž na hrudi užíval. . Vždy jsem myslel na její bradavky. ..

kojila mě do mých 6 let a od té doby na ně myslím. . Mamka se ke mně začala více lísat a vrnět. Alkoholový odér mě udeřil přes nos a moje anakonda málem zaútočila. Snažil jsem se na to nemyslet, ale v tom mě začala líbat na krku. Pomalu se sunula nahoru a já byl hrozně nervózní, ale poddal jsem se tomu, už jsme se líbali a já byl extrémně vzrušený. . Můj pytel málem prasknul vejpůl. Zip stanu🡕 se rozlítnul a babička vtrhla do stanu🡕 . Chvíli vypadala zaskočeně, ale neváhala ani sekundu a vrhla se mi na ptáka. V hlavě mi začala hrát píseň Na ptáky jsme krátký. Řekl jsem si je to tak a vrhl jsem se na babičku. V tom se zase ozvala mamka a strčila mi svou růžovou lasturku do obličeje, neváhal jsem a přisál se jako na dudlíka, kterého jsem měl rád skoro tak jako její bradavky. Měla trošku bobra, ale to mě rajcovalo. Babička mi na druhém konci mého těla zaútočila na mou řiť. To už jsem cítil, jak se moje kyselé sperma žene ven. Vystříkal jsem to hezky babičce na její lehce povislé bochánky.

Nevím co mě to popadlo, ale sundal jsem matku z obličeje a začal cpát své prsty do babičky. Mé prsty se v ní doslova topily a zároveň si mamka narvala mou anakondu hluboko do prďky. Ztrácel jsem pojem o čase a kontrolu nad mým libidem. Maminka vzdychala a vypadalo to, že vyvrcholení se blíží do cíle. Babička tak moc uspokojená nebyla, tak jsem jí olíznul poštěváka a zmáčkl ho prsty jako kleštěmi🡕 . To už vzdychala i babička. Pomyslel jsem si - takhle by se měla rodina sbližovat častěji, příště zapojíme i penisy. V ten moment už jsme všichni vrcholili a s uspokojením jsme se svalili na sebe a spali jako miminka. Od toho dne každou neděli máme rodinné orgie.

🕙 Přidáno 3.6.2019
📂 Kategorie: Incest, Zralé ženy, Sperma

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře