Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Inzerát na grupáč erotické povídky

Celé se to přihodilo teprve dost nedávno. Leželi jsme večer s Janou po sexu v posteli a bavili se otevřeně co se nám líbí. Ona je dost náruživá a může skoro pořád, já to s ní taky miluju ale nestačím jejímu apetitu...takže jsem nadhodil to po čem tak moc dlouho toužím, že bych chtěl aby se přede mnou milovala s jiným mužem nebo muži. A ona se nejdřív podívala a pak se usmála a řekla mi že se jí o tom občas zdá a že by to taky chtěla zkusit.

Hned večer jsem sedl k internetu a napsal inzerát že hledám pro svojí partnerku muže nebo dva sex přede mnou a čekal co se bude dít. Druhý den jsem si vůbec nevzpomněl a až třetí si vzpomněl a šel se podívat jak to dopadlo. Zůstal jsem zírat bylo tam přes 30 odpovědí, po přečtení si vybrala dvě odpovědi. První byla od pražáka 65let ale ještě k světu a s pořádnym ocasem, druhý byli dva kamarádi z Plzně jeden 40 druhý 38 a oba taky se slušnou výbavou ale né takovou jako ten pražák. Nakonec jsme odepsali jemu poslali si pár fotek a vymněnil několik emailů a domluvil schůzku. Ještě než začnu popíšu svojí Janu je 160cm 40 let, modrooká blondýna, vlasy pod ramena, dost baculka 98kg ale nádherný osmičky s velkýma bradavkama, bříško baculaté a pořádná zadnice, kunda je neholená přírodně tmvá, velké stydké pysky a hluboká laskura. Začalo to v sobotu podvečer v 18 - 00hod zazvonil u dveří Jaroslav(náš muž z inzerátu). Jana ho přivítala s ůsmněvem v tváři a delších šatech🡕 . Pak jsme začali konverzovat ale trochu to vázlo tak jsem došel pro lahev🡕 a nalil jsem všem, po chvíli už byla ta správná zábava a my se začali odvazovat a vtipkovat o sexu. To už jsem na Janě viděl jak je nadržená, já s mím seděl na gauči a ona naproti v křesle blíž k němu. Stišil jsem hudbu a řekl Janě atmu ukáže kundu, ona vyhrnula sukni🡕 nad pás a doširoka roztáhla nohy a prsty si roztáhla pysky aby byla vidět její lastura v hunatém kožíšku a dívala se mu do tváře tak vyzývavě že se mi hned postavil, pak jsem jí řekl at ukáže kozy a ona je vytáhla vzala je do rukou a prohnětla si je, pak jsem řekl Jardovi at si s ní pohraje a on jako klučina přiskočil a klekl si k ní a začal jí lízat kundu, díval jsem se jak v ní rejdí jazykem a rty jí tahá za pysky, pak ještě prsty, ona jen ležela a vzdychala a rukama mu jezdila po pleši a tiskla si jeho hlavu do klína, lízal jí docela dlouho pak si jí obrátil a ona si klekla v křesle a on jí hladil po zadku ale i mezi půlkama a prsty znovu pronikal do její mokré lastury a palcem tlačil na její hnědku, ona jen přivírala oči a tiše vzlikala blahem. Potom si kleknul a začal jí jazykem rejdit mezi půlkama a kolem hnědky a pak i na ní a pomaloučku i do ní za pomoci ukazováčku. Když byla asi po šesté hotová tak si klekla a s kalhot mu vytáhla ocas, typoval bych tak 22cm a šíře tak 7, byl to obr a Jana začala jemně olizovat jeho žalud a pak s velkým vypětím syl rozevřela rty jak to šlo a začala ho kouřit, byla blahem bez sebe a mně se moc líbila ta boule v jejích rozevřených rtech, chtěla ho spolkout, byla z něj hotová a hulila jak satrá kurva on si jí přirážel za ocas a držel za vlasy, potom se vysmik s jejich ůst a začal stříkat semeno Jana nastavila pusu a chytala cákance hustého semene do ůst mněla ho na tváři u puse v nose ve vlasech a hltala každý doušek pak si zbytek roztírala po tváři jeho žaludem a vysávala poslední kapičky.

Pak jí poručil cucat koule a olizovat ocas a anál a ona poslušně sála a olizovala až byl zase jako kámen, to si jí položil na stolek ona se ho chytla a roztáhla nohy a on jí začal mrdat, nejdřív pomalu ale až po koule byla z něj ůplně v tranzu a z kundy se jí řinuli pramínky štávičky a její velké pysky se lepili na jeho kládu a krásně zase ohrnovali a kunda pomlaskávala v jeho rytmu, pak si jí přitáhl za kozy a začal do ní bušit že jsem myslel že se stolek rozlomí ale statečně odolával. Nakonec si kekla na sedačku a on jí vzal zezadu ve stoje a začal do ní bušit a při tom jí pevně svíral rukama za půlky a roztahoval je pak jí vrazil prst do zadku a při šukání jí projížděl prsty zadek, pak už jen přitlačil žalud na její hnědku a vnikl do ní a zabořil do ní ten svůj ocas až po koule ona zasténala ale statečně držela a nechala se mrdat, to už jsem nevydržel stoupl si na gauč a dal jí zahulit. Jarda jí zezadu nabíjel a já si Janu držel za vlasy a a projížděl jí pusu a podízel tak se mi líbíš děvko a Jana s ptákem v puse jemně přikývla a pokračovala v leštění mého ocasu(taky nemám zrovna malého).

Potom si on sedl na sedačku a ona si nasedla na tu jeho kládu a krásně píchali na koníčka, Jarda jí při tom jemně kousal bradavby a rukama jí držel za její zadnici, já přistoupil zezadu roztáhl jí půlky a vnikl do pěkně projetý zadnice už od Jardy a pěkně tvrdě jsme jí brali přez obě díry a Jana sténala...rozmrdejte mně a my mrdali. Pak jsme zkusili oba vniknout naráz do její lastury nejprve to nešlo ale za chvilku už jsme v ni oba klouzali a vzájemně se třeli o sebe svými ocasy to mně moc vzrušovalo(nejsem teplej)normál hetero ale tohle se mi líbilo moc!Nakones si jí Jarda obligátně položil zase na stolek a naposledy jí projel zadnici, vystříkal se jí do análu a pak rychle sebral věci a zmizel, Jana ležela na stolku ůllně celá mokrá červená a z hnědky jí vytékalo Jardovo semeno, to mně vzrušilo a já jí vrazil ptáka do vycákaný zadnice a začal jí šukat jako o život, na ocase jsem mněl jeho semeno a to mně bralo a já se nádherně vystříkal a zamíchal jí v anále koktejl naší mrdky, bylo to tak perverzní ale krásný - -)Je jasné že každého by to nezaujalo ale názor je názor jak říkal pan Werich proti gustu žádný dyšputát...

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Šukání, Anál, Orál, Grupáč, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře