Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Inzerát ze seznamky erotické povídky

Se smíšenými pocity jsem vstupoval do kavárny Poezie v Mělníku, ve které jsem měl smluvenou schůzku s Petrem. Domluvili jsme se přes email a telefon právě na dnešek. Před třemi týdny jsem si totiž do internetové seznamky podal inzerát, že hledám partnera na vyzkoušení orálního sexu. Už delší dobu mě láká tahle představa. Orální sex od žen je mi velmi příjemný a představuju si jaká prak🡕 tika by byla nejpůsobivější.

Také jsem přemýšlel, jaké pocity asi při tom má partnerka. A přesně tohle mě přivedlo až na myšlenku, že by mi vůbec nebylo proti srsti vzít do úst mužský penis a začít ho podle svých představ uspokojovat. V inzerátu jsem uvedl, že ostatní sexuální prak🡕 tiky mezi muži mě nelákají.

Přesto ale většina odpovědí byla zaměřena právě na ně. Až na Petrův email. Napsal mi, že se svým kamarádem se občas uvolní právě a pouze orálkem a vzájemnou masturbací. Po pár dopisech jsme si dohodli schůzku. Mám štěstí, v kavárně sedí jen jeden smíšený pár, dvě samotné ženy a až v poslední kóji samotný muž. Přicházím k němu, je to středně vysoký blonďák s nakrátko střiženými vlasy. "Čau, ty jsi Petr?" začínám hovor."Jasně, takže ty jsi Robert, nazdar, přisedni" odpovídá mi. Objednávám si presso a začínáme se bavit. Petr dělá technika u firmy montující klimatizace, která má pobočku i u nás v Roudnici. Je pět let rozvedený a má osmiletýho kluka. Bydlí v garsonce kousek odsud. Klábosili jsme víceméně o ničem, o tématu kvůli kterému jsme se vlastně sešli nepadlo ani slovo. Po vypití kávy mě Petr pozval k sobě do bytu. Byl to opravdu jen kousek cesty a ve třetím patře klidného staršího činžáku měl vkusně zařízenou garsonku. Petr oběma nalil whisky, posadili jsme se a konečně v soukromí nakousli intimní téma. Začal jsem já a vysvětli, proč a z jakého důvodu jsem začal hledat prostřednictvím netu partnera. Petr se rozpovídal o skoro stejných pocitech, které ho před rokem přivedly ke stejnému kroku, seznámil se s Milanem a spolu se čas od času setkávají. Asi tři měsíce spolu začali uvažovat o tom, zkusit to i s třetím klukem. "Víš, Milan je spíš dominantní typ a nikdy mě nekouří a já sním o tom zkusit si třeba šedesátdevítku. Milan mi ho pohoní, ale touží hlavně po tom vyejakulovat sám. Bavili jsme se o tom a tak mu nevadilo, že jsem si začal hledat dalšího kamaráda. Jen projevil přání, že by se rád přidal a nechal se kouřit od obou." Petr domluvil a čekal co já na to. Abych se přiznal, velmi mě to vzrušilo. Hrát si a orálně stimulovat hned dva pyje, to bylo fajn. Taky mi bylo jasný, že je Petr v dost submisivním postavení a Milan asi očekává totéž i ode mne. Uvidím co se o něm ještě dozvím. Nahlas jsem pověděl, že by se mi to asi líbilo s oběma a Petrovi se viditelně ulevilo. Asi moje kladné stan🡕 ovisko byla partnerova podmínka. "Přiznej se Petře, že mě máš dneska otestovat a teprve příště pozvat Milana?". Ani se nesnažil to vyvrátit. "No, vlastně jo, ale.... ty bys chtěl jako aby jsme si spolu pohráli už dneska?" usmál se a zrudnul. Přitakal jsem "Jasně a nebudeme to odkládat, těším se na to". Odešel jsem se do koupelny vysprchovat a vrátil jsem se do pokoje zabalený jen do osušky. Na stole byla další sklenka whisky a v televizi puštěný film s grupáčem bisexuálů. Sledováním obrazovky a ucucáváním ze sklenky jsem pomalu ani nepostřehl, že se Petr vedle mě posadil. Byl už zcela nahý a penis měl ztopořený.

Vzal mi mou ruku a položil mi jí do svého zcela vyholeného klína. Pobídky jsem ihned využil a začal ho hladit a k mému úžasu se můj vlastní nástroj začal vzrušením napínat také. To už ze mne Petr sundával osušku a začal mi rukou ho prozkoumávat. Když mě začal rytmicky masturbovat, pustil jsem jeho penis a opřel se o opěradlo sedačky. Petr si klekl na zem, roztáhl mi nohy a začal mi líbat špičku pyje. Jazykem sjížděl dolů a nahoru, rukou napínal a stahoval předkožku. Bylo to velmi příjemné. Pak ustal a řekl - "Teď ty Roberte, zkus to a uvolni se, prosím tě!" a lehl si pohodlně s roztaženýma nohama. Zaklekl jsem na zem a příblížil se obličejem k Petrovu ohanbí. Začal jsem nejdříve s polibky na šourek a penis, potom jsem mu jemně bral do úst varlata a sál. Když jsem dlouhými tahy jazyka lízal jeho ocas po celé délce od kořenu až po žalud, začal Petr hlasitě vzdychat. "Tak už ho vem do pusy a vykuř mě!" Natáhl jsem mu kůži a nechal ho vklouznout do mých úst. Poprvé jsem měl mužský penis v puse! Ten pocit byl takový zvláštní, nezvyklý ale strašně vzrušující. Jazykem jsem okolo něj kroužil, olizoval obnažený žalud, zkoušel jsem ho v puse sát. Petrovi jsem tím dělal evidentně velmi dobře, protože zvedl nohy a zaklesl mi je kolem krku a ramen a přitlačoval mě s nimi na svůj ocas.Mírnými kopulačními pohyby pánví dával najevo, jak by si to představoval. Začal jsem tedy pohybovat hlavou nahoru a dolů a simulovat jízdu ptákem v ženské pochvě. Nevím jak to trvalo dlouho, ale najednou jsem pocítil v jeho penisu stahy a taky jeho nohy mě nemilosrdně přimáčkly, čímž mi vnikl žaludem snad až do krku.

Semeno jsem nechtěl polykat a tak jsem se snažil vyvinout z objetí. Ve chvíli kdy jeho pyj opouštěl mojí pusu, začal zprudka ejakulovat. První dávka mi vystříkla do obličeje, teprve dalších asi pět už směřovalo na krk a hruď. Petr sténal a kroutil se, ale chvíli na to se vrhl na mě , převrátil mě na zem a vrhl se na mého napnutého čůráka a obdobným způsobem mě začal kouřit a vysávat a pravou rukou mi doslova drtil koule. Už mi moc do maximálního vzrušení nechybělo a tak i já začal přirážet proti jeho pohybům. Ve chvíli před výstřikem jsem se vzepjal, ale nohama mu uvolnil místo. Petr ale naopak mě rukama objal, setrval s mým pyjem v ústech a začal intenzivně sát. Stříkal jsem mu naplno do úst a on polykal a polykal. Ještě notnou chvíli mě nepustil a pak, když mi erekce začala ochabovat, vyňal penis z úst a důkladně ho ještě olízal. Pak si lehl vedle mne a rukou si ještě s mými genitáliemi pohrával.

"Promiň za to nedorozumění, měl jsem se tě zeptat, jestli budeš polykat. Ale taky to zkus, je to fantastickej pocit. A moc se mi to od Tebe líbilo, jedinečnej pocit.Díky!" Musel jsem po pravdě přiznat, že to pro mě bylo taky suprový a příjemný "...a co jak si myslíš, že nám to půjde ve třech?"

Petr se podíval skoro provinile "Víš, musím ti něco povědět, abys nebyl překvapený. Milan má velký penis, ale ne dlouhej, to ne, to má normální jako my oba, těch 17-18 cenťáků, ale má ho dost tlustej, asi tak osm centimetrů v průměru. Při normálním kouření to jde, ale na závěr mě Milan vždycky položí na pohovku, zaklekne mi na prsa a začne dost rychle a nemilosrdně píchat do pusy. Těsně před vyvrcholením čůráka z pusy vyndá a dá chvilinku na rozmyšlenou.

Pokud pusu zavřu, tak mi to nastříká na celý obličej a všechno to rozetře. Když pusu nezavřu znovu vsune ptáka dovnitř až po kořen, hlavu mi vezme do rukou, přitiskne k sobě a sperma stříká až za mandle. Musíš dost rychle polykat. Přitisknutou hlavu pak nechává na sobě docela dlouho, stejně tak i když nepolykám, tak po ejakulaci na obličej stejně zasune pyj do pusy a nechá mi ho v ní až do ochabnutí. Prostě chuť jeho sperma stejně pokaždý ochutnáš. Teda jestli budeš chtít." Představa, že by se mě někdo skoro jakoby násilnicky zmocnil mě vzrušovala a navíc jsem byl zvědav na Milanův nástroj, tak jsem ¨pomalu přitakal.

Odsunul jsem Petrovu ruku s ochablého penisu a odešel do koupelny omýt ze sebe zasychající sperma.

Pak jsme ještě nad šál🡕 kem kapučína prohodili pár slov a posléze se rozloučili a dohodli se na další návštěvě. Tentokrát už s Milanem.

Jakpak to příště dopadne?

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Gay, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře