Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Jak jsem se zmasturbovala erotické povídky

Už to zase cejtim...takovej ten divnej pocit v podbřišku a v kundičce. Něco vám povim, vážení...hrozně se mi chce s někým milovat, co milovat, spíš přímo (!) souložit, šukat, prcat, mrdat, jebat, mrdat, mrdat mrdat...ach jo, to je teda situace (!)...mě se chce hrozně šoustat, šoustala bych až bych brečela, a přitom jsem tu sama samotinká, a žádnej chlap po ruce! Mladá baba, krev a mlíko, k pomilování jak stvořená a takhle tu leží ladem, no to je přímo sám hřích!

No nic, asi mi nic jinýho nezbyde, než si hnedka vypomoct sama, jinak to už asi nevydržím a prasknu. Mě tam dole úplně svrbííí, jejda! Nevím, čemu vděčím za takovejhle sexuální apetýt jako mám já, ale když se člověk přivede k orgasmu, je to paráda, parádajs na zemi. Chtěla bych si ho užívat pořád!

Sedám si na kraj postele a sundávám si tričko a podprsenku...chvíli si hladím prsa...vždycky mě udivuje, jak jsou jemná a hebká, kůže jako samet...bradavky mě hnedka tuhnou vzrušením...mě vzrušuje, když sama sobě mazlím prsa! Oh. Sama vzrušuju sebe, tak to je fakt nářez. Silně si mnu ty moje plný ňadra, zvedám si je a zase povoluju do původní polohy, je to nádhernej pocit; mít tam nahoře něco tak ženskýho. Sladký kozičky! Cejtim, jak mě vlhne pochva, v kundičce se mi střídavě stahujou a povolujou svaly...vzrušením a chtíčem. Cejtim tepot svýho vlastního srdce. Zrychluje se, protože se chci udělat, a strašně po tom toužím. Je to nevyhnutelná potřeba, právě teď a tady. Teď mít po ruce ztopořenej penis, hned bych si na něj nasedla a odjela na něm do země slasti. Dala bych si ho jako pravej zákusek, jako...ne (!), nebavme se o penisech, to mě hrozně psychicky vyčerpává...když tu kurva žadnýho nemááám...ah. Představuju si, že jsi v místnosti se mnou a díváš se na mě. Pozoruješ mě. Rajcuje Tě to, co dělám. Chceš mě, toužíš po mě, ale ovládáš se a necháváš se unášet pohledem na moji ženskou práci. Krev se Ti hrne do penisu, ten se Ti staví, je jako svíce, pružný a tuhý jako obušek🡕 , máš chuť si do toho (do mně) trochu zamlátit, ale nechceš se připravit o tu šou, tak jen hlasitě dejcháš, vzdycháš vzrušením a saháš si pravou rukou na koule. Sundávám si kalhoty🡕 , a mnu si poštěváček přes kalhotky...jsou už úplně mokrý, ježíš!. Ještě si stahuju ponožky🡕 a hladím si trochu chodidla a moje roztomilý prstíky na nohou. Je to hrozně příjemný, mám chuť si olíbat celý tělo, jako bys to udělal Ty. Lehám si ležérně přes postel, máš najednou krásnej výhled na můj ženskej pahorek lásky. Představuju si, jak bys mě asi lízal...sahám si znova na poštěváček, tentokrát ale už přímo pod kalhotkama. Odkrejvám je levou rukou, pravou rukou si hraju s mojí perličkou slasti...ježiš kdybys cejtil tu jemnou hebkou kůžičku, a taky jak tam dole sexuálně voním, malíček na pravý ruce jsem si celý umáchala od svojí láskyplný tekutiny...chce se mi přirážet! ....nahoru a dolů, ale nejlepší jsou kroužky, ty má můj klitoris nejradši, to to pak na mě hrozně rychle a intenzivně přichází...cejtim vzrušení jak nikdy, úplně mě mezi těma nohama hoří pochodeň vlastního chtíče. Silně vnímám jak se uvnitř pochvy stahuju a toužím po tom, abys ho do mě zasunul.

Cejtím se bez Tvýho mužství tak prázdná, tak nevyplněná. Prahnu po Tvým silným a výkonným kolíku, kterej by se do mě tak sladce zapichoval, toužím po Tvý mlíčný dávce.. jsem jak savá houbička, měkoučká, jemňoučká a slaďoučká, přesně pro Tebe. Proč už nejsi ve mně? Oh, jsem tak nažhavená... Tak právě jsem si sundala kalhotky, potřebuju totiž svoji levou ruku pro svoje stydký pysky a taky pro prsíčka. Levou se hladím všude možně a pravou si to dělám...hořím...už se to blíží...cejtím to čím dál víc, mám pocit, že ten prst, kterým se dotýkám poštěváčku se zvětšil a cejtim každej jeho milimetr...jak mám zintenzivnělý vnímání...tak teď dýchám fakt rychle, vzdychám vzrušením, nahlas umňoukávám a svět kolem mě začíná růžovět...zadržuju trochu dech, to pomáhá, koncentruju se jenom na svoji ženskost, kachničku, perličku...rychleji, rychleji, oh...oh, už už už je to to tatady...aÁÁÁH...a mám ho, ježiš to je krása, jsem v nebi nebo kde sem? Řvu slastí, kroutím se na posteli a před očima vydým Tvýho tvrdýho ptáka...no to je paráda-js. Už ses taky udělal?

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Masturbace

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře