Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Jak mi kamarádi znásilnili přítelkyni erotické povídky

Bylo to normální sobotní odpoledne, když jsme si s mou přítelkyní Kamilou řekli, že pozveme pár kamarádů a uspořádáme takový menší mejdan. A protože neměla nic jiného na práci, tak souhlasila. Řekla, že party neměla celkem dlouho a že to neuškodí. Každý jsme si pozvali dva kamarády. Já pozval Tomáše a Zdeňka, mé spolužáky ze střední. Kamila zavolala Martě a Karolíně, ale Marta nemohla přijít, takže se Kamila neobtěžovala s hledáním náhrady. Když dorazili, měli jsme už připravené pití, nějaké filmy a muziku.

Už jsme měli docela vypito, vlastně jen Tomáš, Zdeněk a Karolína. Já s Kamilou jsme nepili, jelikož jsme byli na chatě od rodičů a večer jsme měli dojet autem domů. Ostatní to domů neměli tak daleko, tudíž mohli dojít pěšky, eventuelně bychom je svezli. Po několika hodinách se Karolína omluvila, ale že už musí domů. Rozloučila se s Kamilou a já ji vyprovodil ze dveří. Když jsem se vrátil, spatřil jsem Tomáše, jak zacpává Kamile pusu, aby nemohla křičet a hladí ji po prsou. Kamila měla pevně zavřené oči a zmítala se odporem. Než jsem stačil zareagovat, Zdeněk ke mně přiběhl a dal mi pěstí. Byla to taková rána, že jsem upadl na zem. Kamila tiše vykřikla. Zdeněk si na mě klekl a strčil mi do pusy kus hadru. Kousl jsem ho. Pak mě párkrát kopl do břicha a svázal mi ruce za záda. Napůl omráčeného mě dotlačil ke zdi a posadil mě. Z mého mdlého stavu mě probudil až Kamilin hlasitý výkřik. Instinktivně jsem otevřel oči a zaostřil. Kamila už neměla tričko ani podprsenku, Zdeněk na ní klečel, držel jí ruce za hlavou a lízal bradavky. Tomáš mezitím zápasil s jejími kalhoty🡕 . Kdy jí je sundal, Kamila znovu vykřikla a překřížila nohy, ale Zdeněk jí dal facku a tak povolila. Tomáš jí sundal i kalhotky a spatřil její vyholenou kundu. Projela mnou vlna žárlivosti, ale také soucitu. Pokoušel jsem se osvobodit z té příšerné látky, která mi svírala ruce, ale nešlo to. Tak jsem se jen opřel o zeď a celou situaci sledoval. Příšerně jsem se o Kamilu bál. Jsme spolu pár měsíců a já byl její první. Za celou dobu co spolu chodíme jsme spoli souložili asi čtyřikrát. Znala sex jenom se mnou. Tolik jsem se pohroužil do vlastního myšlení, že když jsem znovu zhlédl celou situaci, která se děla na gauči, nevěřil jsem svým očím. Všichni už byli nazí a Tomáš právě Kamilu fackoval, aby se tolik nebránila a podvolila se jim. Kamila to stále nevzdávala a hrdinsky se snažila se jim vymanit, ale marně. Byli dva siláci a ona jen jedna nebohá štíhlá holka. Tomáš jí chytil za vlasy a prudce strčil čuráka do úst a přirážel. Kamila se choulila na gauči jak jen to šlo, ale Zdeněk jí mezitím roztáhl nohy a začal prstit. Nejprve pomalu a potom neuvěřitelně rychle. Kamila se začala svíjet a ječela bolestí, ale oni nebrali ohledy. Když už jí měli dost, Zdeněk jí dal ještě pár facek a zatahání za vlasů a lehl si pod ni. Nasměroval jí svého čuráka do prdelky a já slyšel, jak se Kamila vzpouzí a je celá vyděšená. Vím, jak měla k tomuhle druhu sexu odpor. Když byla malá, její nevlastní otec ji zneužíval. A právě análně. Sdělila mi tohle tajemství, takže jsem po ní nikdy anální sex nevyžadoval a ona mi za to byla nesmírně vděčná. Když jsem tedy viděl, v jaké je situaci, začaly mi slzet oči a začal jsem se vzpouzet silněji.

Přerušil mě ale hlasitý výkřik smíšený se vzlyky. Podíval jsem se na ni a byla přímo napíchlá na jeho čurákovi. Když jí začal mrdat do prdelky nepřestávala křičet, ale její odolnost polevovala. Když na ni tedy nalehl Tomáš a vrazil jí čuráka do kundy, už to nevydržela a nalehla celým tělem na Zdeňka. Chvěla se po celém těle a po tváři jí tekly slzy. Byly poloomráčená a jen stěží ke mně natáhla ruku. Po tváři se mi koulely slzy, bylo mi jí tak hrozně líto. Miluji ji a nikdy si neodpustím, že se tohle stalo a jen mou vinou. Celé její utrpení trvalo asi čtvrt hodiny a protože měli kluci dost vypito, udělali se do ní celkem rychle. Pak ji dal každý ještě pár facek na zapamatovanou, pohodili ji na okraj gauče, ze kterého se bezvládně svezla na zem. Mezitím se násilníci oblékli a dali mi ještě pár ran pěstí na rozlučenou. Pak mi osvobodili ruce a utekli. Přiběhl jsem k bezvládné Kamile, objal jsem ji a utěšoval. Hladil jsem ji po vlasech a neustále se jí omlouval. Pak jsem jí odnesl do vany a umyl jsem ji. Neušlo mi pár kapek krve, které jí vytekly z prdelky. Důkladně jsem ji omyl, zabalil do ručníku a odnesl do ložnice. Opatrně jsem ji položil na postel a přikryl ji. Pak jsem si sedl do křesla vedle postele, chytil jsem ji za ruku a plakal.

Po tomhle otřesném zážitku jsme neměli další tři měsíce sex. Tolik ji to poznamenalo a já si musel vystačit s rukou, ale respektoval jsem ji.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Anál, Orál, Grupáč, Párty

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře