Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Jako miminko erotické povídky

Toho mrazivého dne byl napětím celý bez sebe. Věděl, že je to den, který může rozhodnout. Věděl, že je to den, kterým se ona může cítit svázaná, ze kterého má asi i obavy, ale který jí stejně jako jeho přitahuje, na který se zároveň těší. Čeká na něho ve své malé útulné klícce, je voňavá vysprchovaná, trochu nervozní. Pohledem zvovu kontroluje, zda je vše v pořádku, zda není nikde zapomenuté něco, co by mělo býti skryto.

Mnohokráte přemýšlela o tom, zda to bude to pravé, zda to není nad její psychické síly. Je pro ni zdrojem rozkoše, je s ním krásné milování, je jiný, než ty které znala. Ne snad fyzicky, ale je to zvrhlá a svým způsobem i zranitelná duše, která / ačkoli se v práci jeví jako velmi dominantní člověk / ve skutečnosti touží po něžném mateřském zacházení, stejně tak, jako touží být zneužívaný jako žena, která svému muži slouží jako hračka. Zvláštní, nezvyklé, ale jak se postupně dozvídá vlastně docela časté.

Telefon zazvoní a ona ví, že to nemůže být nikdo jiný než on. Už je blízko, možná už u dveří toho nepříliš vzhledného panelového domu, tak trochu vyčnívajícího nad ostatní, ve městě, které začíná mít docela ráda. Otevírá mu domovním zvonkem dveře. Slyší přivolaný výtah, neboť v tom věžáku to není ani možno jinak. První zastavení. Slyší uzavření a opětovné rozjetí výtahu. Obvykle má pocit, že je výtah pomalý, ale tentokrát se jí zdá, že je příliš, až příliš rychlý. Na zlomek vteřiny ještě zaváhá, zda by nebylo lépe nechat vše být. Vysvětlí mu to, snad to pochopí. Výtah zastavuje a ona mu jde otevřít. Musí, protože v tomto blbém domě, jsou každé dveře neustále nájemníky zamykány.

Otevírá a dívá se do jeho očí. Vidí ji moc rád, je to na něm vidět. I ona jeho vidí ráda. Vstupuje dovnitř, do její přísně střežené klícky, která se již nějaký čas dá nazvat jejím domovem. Místem, kam se vrací, místem, kde se cítí v bezpečí, místem, kde je ráda. Kam za ní nepronikají trápení a starosti okolního světa. Zavírá dveře. Objímají se a k tomu i nezbytný polibek. Chutná jí hezky, má ráda jeho rty. Znovu se mu dívá do očí a je rozhodnuto. Ví, že jej chce, ví že dnes zažije velmi neobvyklou noc. Cítí záchvěv v podbříšku a uvědomuje se, že to napětí psychické ustupuje, za to ale stoupá napětí fyzické.

Dívá se na ni a nic neříká, jen se dívá. Asi neví, co má říci, stydí se, napadá ji a její ruce sklouzávají po jeho zádech až na kapsy jeho riflí. Cítí, že jsou vyplněné a ví nyní už s jistotou, že má na sobě plenky. Jeho zadeček působí trochu naducaně. Znovu ho líbá, pohladí ho a říká mu, že miminko asi potřebuje sprchu. On klopí zrak a červená se. Zdá se jí to, nebo opravdu cítí jak se chvěje? Rozepíná mu košili a svléká ji. Hladí ho po nahém těle, její prsty laskají jeho prsní bradavky. On ji hladí na krku, jeho prsty jemně krouží po její šíji. Rozepíná mu kalhoty🡕 a stahuje je ke kolenům. Má na sobě boxerky, ale vidí, jak hodně jsou vyplněné. Hladí ho zepředu po plenkách, pod kterými cítí vzrušený penis. Svléká mu kalhoty🡕 zcela, také ponožky🡕 . Podíváme se, jestli je miminko mokré. Vede jej k posteli, na kterou ho posadí. Svléká mu boxerky a dívá se na něho. Má na sobě plenky, velké. Nikdy takové neviděla, jen na obrázcích, které jí posílal. Její ruka vklouzne do plenek. Cítí velké teplo a mokro a uvědomuje si, že jí to vlastně není nepříjemné. Cítí také jeho penis, mačká jej a vidí, že je jak sopka před výbuchem. Její ruka vklouzne do plenek i zezadu. Cítí mokro, cítí půlky jeho zadečku. Něžně jej hladí a prstem pohladí i jeho dírku. Pokládá ho na postel a rozlepuje zipy na plenkách. Odklápí je a dívá se na jeho penis. Má ho ráda a ten pohled ji rozhodně nenechává chladnou. Plenky jsou počůrané, ale to jí nevadí. Musíme miminko vykoupat, říká a ještě než jej odvede do koupelny, vyndává ze šuplíku velký dudlík, který společně objednali přes internet a který ona dvakrát vyvařila. Vkládá mu jej do úst a dívá se na něho. Vidí obrovské rozpaky, ale také vidí jeho krásné vzrušení. I jí projíždí vlna vzrušení a bere jeho penis do ruky. Přetahuje kůžičku, cítí jak pulsuje a ví, že stačí jen málo a bude celá postříkaná. To ještě tedy nechce. Bere ho za ruku a vede do koupelny...

Jde za ní jako beránek s tím dudlíkem v puse, s pyjem trčím. /On si v tu chvíli připadá strašně komicky a šíleně se stydí/. Stojí ve sprchovém koutu, dudlík v ústech se mu pohybuje a on si snad ani neuvědomuje, že dudlá opravdu jako miminko. Sprchuje je vodou a něžně si s ním pohrává. Mydlí jej na těle a oplachuje. Mydlí jeho penis, ale nechce to moc přehánět, aby se neudělal. Ještě ho bude potřebovat a už brzy, uvědomuje si a jejím klínem projíždí další vlna vzrušení. Opláchne ho a jen zlehka pere tu krásu do úst. Jak jí chutná. Uvědomuje si, že už má nejspíše pěkně mokro v kalhotkách. Chtěla by se pohladit, nebo aby pohladil on jí... Otáčí ho a tlakem ruky jej přinutí, aby se předklonil. Dívá se na jeho zadeček, dívá se na jeho dírku, o které ví, že je pro něho velkým zdroje rozkoše. Mydlí jej už bez zábran. Její ruka mydlí jeho zadeček. Ví, že musí být v sedmém nebi a ona to prodlužuje. Oplachuje ho vodou a bere do ruky ručník. Utírá ho celého, je něžná a opatrná.

"Tohle je miminko holčička?" Ptá se a kroutí hlavou. Ne, ne takhle holčičky nevypadají. Odvádí ho do pokoje a z podpolštáře vytahuje kalhotky. Krásná tanga, která speciálně pro něho koupila. Vyndavá mu z úst dudlík a navléká mu tanga. Sluší mu. Je to zvláštní pohled, jeho trčící penis v těch kalhotkách vypadá velmi lákavě. Posadí ho na postel a obléká mu silonky. Samodržící, tmavé. Vypadá fakt dobře, říká si a nakonec z podpolštáře vytahuje dámskou průhlednou krajkovou košilku. I tu mu obléká a přitom jej nezapomene kousnout do bradavek. "Líbí se ti to, holčičko?" Ptá se a neubrání se tomu, aby se svou rukou nepohladila pod svými kalhotkami. Ví, že se mu to líbí. .

Objímá ji, hladí. Hladí se navzájem a jejich vzrušení stoupá. Sklání hlavu do její klína a jazykem laská závojíčky kundičky. Jak dvě holky, napadá jí a tělem projíždí další vlna vzrušení. Jeho jazyk ji laská všude a její vzrušení stoupá spolu s intenzitou jeho dráždění. Otáčí ji a jeho jazyk laská její zadeček. Je tak něžný a tak zvrhlý, napadá ji. Obrací ho na záda, tanga poodhrnuje stranou a usedá na něho. Sama si zavádí jeho penis dovnitř. Je vzrušená, moc, moc vzrušená. Vniká do ní a ona má co dělat, aby ho nepokousala. Milují se. Její vzrušení stoupá čím dál více. Ví, že on už dlouho nevydrží. A to nechce. Nechá se od něho laskat a touží po orgasmu. Lehá si na záda a on do ní opět vniká. Pomáhá si rukou a masíruje si poštěváček. Přivírá oči a tělem prostupuje první vlna orgasmu.

Laskají se a odpočívají. Ona se zvedá a otáčí jej na bříško, pořád má na sobě tanga, košilku i silonky. Odhrnuje tanga trochu stranou a její prsty něžně hladí jeho dírku. Jazykem mu laská půlky. Sjíždí s ním až mezi ně a jemně jej jazykem pohladí po dírce. On rozkoší vzdychá jako holka. Ještě několikrát si s ním takto pohraje a pak se zvedá. Podává si připínací penis, který od něho dostala. Trochu s ním bojuje. Pomáhá jí jej navléknout. Malý nástavec namaže lubrigačním gelem a něžně, velmi něžně mu jej zasouvá do zadečku. Je to příjemné a její vzrušení opět stoupá. On utahuje popruhy připínacího penisu. "Miláčku, teď tě pomiluju jako holku, " říká mu a nasazuje na připínací penis kondom. Na ruce si bere chirurgické rukavičky. Zvedá ho. Klečí před ní na čtyřech. Jednou rukou mu laská penis a druhou, tou, kterou si před tím namazala lubrigantem, hladí jeho dírku. Krouží kolem ní a jedním prstem vniká dovnitř. Cítí, jak se chvěje, tak velké je jeho vzrušení. Přidává druhý prst a něžně mu roztahuje dírku. Hraje si s ní, laská ji. Přidává i třetí prst. Tuší, že je již připravený. Nanáší gel na připínací penis, kleká si za něho a pomalu do něho vniká... On šílí rozkoší, ona se pohybuje a píchá ho jako holku. Ve svém zadečku cítí ten malý připínák a i to je velmi příjemné. Hladí ho. Pak jej otáčí na záda, zvedá mu nohy a opět do něho vniká. Rukou mu dráždí penis a ví, že už nemůže dlouho vydržet. V jeho tváři se zračí takové vzrušení a taková rozkoš. On si zakrývá ústa, aby nekřičel a z jeho penisu stříká bílé sperma. Honí mu ho a on se svíjí rozkoší... Lehá si na něho a líbají se. Hladí ho a on se třese. Laská ho a uvědomuje si, že to pro něho musel být nádherný orgasmus. Poté, co se ještě jednou pomilovali a on všechno své sperma vystříkal při společném orgasmu do její kundičky, dává na zem podložku, aby měl kde spát. Leží na ní na zádech. V ústech už má zase dudlík, který mu tam dala. Nohy má doširoka roztažené a pod zadečkem plenky. Maže ho dětským mlékem. Nejdříve penis a okolí a pak mu zvedá nohy do výšky. Jako miminku. Namaže mu zadeček a prsty vniká i dovnitř. Jeho penis je už zase vzrušený....

Po předchozím milování má miminko zadeček trošku bolavý, tak mu jej něžně promazavá, laská, něžně mazlí prsty. Miminko je trošku neklidné, tak aby jej uklidnila, dává jeho ústa ke své bradavce a něžně ho kojí. U toho laská jeho k prasknutí napjatý penis a zadeček. Když má pocit, že je miminko uklidněné, vkládá mu do úst opět dudlík a ještě jednou jej důkladně natře miminkovským mlékem. Přetahuje plenky a pevně je zapíná. Navléká mu krásné růžové igelitové kalhotky s krajkami a obléká ho do miminkovského body. Navléká mu bílé silonkové kalhoty🡕 až k pasu, aby mu nebyla v noci zima a přes ně zapne patenty body. Je na něho krásný pohled, ale ještě mu chybí botičky aby nenastydl. (co čepeček ?)

Pohladí ho po tváři, po plínkách, vyndá mu dudlík a něžně jej líbá. Zakrývá ho peřinou a do ruky mu vkládá kojeneckou lahvi🡕 čku naplněnou čajem. Miminko spokojeně pije. Když dopije, oba se ukládají ke spánku. Drží ho za ruku, aby spokojeně usnul. Sladce spí.

Probudí se pozdě v noci, když slyší, že se miminko neklidně vrtí. Asi potřebuje přebalit, říká si. Rosvěcí lampičku a dívá se na něho...

🕙 Přidáno 31.5.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře