Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Jana ze školy erotické povídky

Jana byla pěkná dívka, kterou jsem si oblíbil už v době, kdy jsme spolu chodili na základní školu. Měla úžasné blond vlasy, které byli krásnější a krásnější pokaždé, když jsem ji uviděl. Měla hezky tvarovaný malý zadek, avšak nikdy jí pořádně nevyrostla prsa, snad právě proto nikdy nenosila podprsenku. Její velké bradavky prosvítaly skrze trička🡕 a proto byla častým tématem konverzace kluků ve třídě.

Teď je mi 21 a jsem u ní pěkně blízko, protože chodíme na stejnou univerzitu. Většina našich přátel ze rozutekla po různých školách a je těžké vídat všechny, proto se snažíme být často spolu. Byl pátek a já čekal v posluchárně, až se objeví profesor. Sledoval jsem (jako mnohokrát předtím) Janiny bradavky. V tom se otočila a uviděla, jak zírám na její prsa. Styděl jsem se, že mě takto nachytala, avšak nezdálo se, že by jí to nějak zvlášť vadilo. Předklonila se a zašeptala - V noci mi zaklepej na dveře, možná se ti pak bude víkend zdát snesitelnější. Olízla si rty a pohladila mi přirození skrz kalhoty🡕 . Zamumlal jsem něco ve smyslu Ještě se uvidíme a ona přikývla a znovu si olízla rty. Rychle jsem odešel do svého pokoje a musel jsem ulevit svému kolíku, tedy jestli víte co mám na mysli... V 7 hodin večer jsem byl před Janiným pokojem a zaklepal.

Otevřela mi spolubydlící, usmála se a odešla na víkend domů. Jana mě pustila dál a nabídla drink. Nalila mi bourbon se slovy - Moc ti nenaleju, přece tě nechceme opít, že ne? Dnes ráno jsi mi koukal na prsa, že je to tak? Sklopil jsem oči k zemi a přitakal. Pak se ale zeptala, jestli se chci podívat znovu a já postupně zvedal pohled, jak si Jana vyhrnovala tričko🡕 a poté ho úplně svlékla. Teď tu přede mnou stála pouze v džínech. Díval jsem se na ní a bloudil pohledem od záhybů jejích boků směrem k hrudi, která byla v porovnání se zbytkem jen nepatrně plnější. Její bradavky byly tmavě hnědé, jako její oči a já si uvědomil, že jsem se celou dobu mýlil. Nebylo to tak, že by prsa vůbec neměla, byla však velice malá, asi jako u šestnáctky s pomalejším vývojem. Zdálo sem, že její volné oblečení dokázalo perfektně skrýt tuto nádhernou část jejího těla. Zvedla mě z křesla a ruku v ruce jsme zamířili do její ložnice, kde jsem se rychle svlékl, zatímco ona si sundala džíny. Padli jsme v obětí do postele a já držel Janu blízko u sebe a v hloubi srdce jsem věděl, že s ní bych chtěl strávit zbytek života. Vášnivě jsme se líbali, až mě převalila a spočinula nade mnou. Na chvíli se ode mne odtáhla, aby si mohla sundat kalhotky a v momentě kdy na mě dosedala zpátky jsem do ní vstoupil. Byla nádherná a nádherný byl i sex s ní.

Nikam jsme nespěchali a strávili spoustu času pouhým pohledem do očí; nehýbali jsme se a pouze si užívali možnost být spolu. Pochvíli se Jana zeptala, zda můžeme začít a já pomalu natáhl ruce, chytil ji za boky a lehce ji na sebe přitlačil. Začala se pohybovat stále rychleji a postupně se předkláněla, takže za chvíli jsem ji pevně držel v pažích. Pokračovala však v přirážení i v této nové pozici. Síla a prudkost soulože mě přiváděla do zcela nových, nepoznaných úrovní rozkoše; při vyvrcholení jsem křičel. Dlouho jsme leželi a nehýbali se a oba jsme cítili, jak můj úd postupně měkne. Políbili jsme se a Jana se mě zeptala, jestli bych s ní chtěl strávit víc času. Chvíli jsem se zamyslel a pak jsem přitakal. Nyní spolu opravdu chodíme a za tu dobu jsme věnovali spoustu času poznávání svých těl, takže jsme byli brzy schopni dovést se k dalším úrovním sexuálního potěšení. Takže si vážení přátelé zapamatujte toto - Klidně se dál dívejte holkám na prsa a také můžete svázat své životy s dívkou svých snů. Já vím, že jsem to dokázal...

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Šukání

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře