Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Jiskřící rozkoš erotické povídky

Jak bych mohla zapomenout na to úžasné milování. Stále si to přehrávám v hlavě, jako hraný film podle skutečné události. Každé ráno vstávám se stejnou vzpomínkou a každý večer s ní usínám.  Moje touha je nezkrotná a nedá se jí odolat. Musím, chci a teskním. Potřebuji ten sex, který mi tolik dal a přitom nic nevzal. Bylo to jako nejkrásnější sen tak nádherně sladký a lehce okořeněný. Ani nevím jak se to stalo, ale chci to zopakovat aspoň ještě jednou. Tehdy jsem se ocitala na pokraji propasti rozkoše a bez váhání do ní skočila. Položili jste mě na postel a každý jste se věnoval jiné části mého žhavého těla. Tys mě Lásko líbal na rty tak něžně, že se mi chtělo křičet. Honza si klekl na zem a jeho jazyk zajel do mé hladké Kundičky s takovým chtíčem, že jsem musela zasténat. Tvůj Penis jsem vzala do svých úst. Byl tak tvrdý a žádoucí a já ho chtěla. Chtěla jsem se nasytit jeho šťávou a ty jsi nemohl jinak, než se začít pohupovat v rytmu mého sání. Napětí v tobě rostlo a já ho už nemohla zastavit. Bělostná tekutina vytryskla na můj jazyk a já hladově hltala tu šťávu lásky. Celý jsi se roztřásl a svaly se ti napnuly.

S mojí Kundičkou v tom samém okamžiku dělal Honza divy. Lízal ji a hladil a zrychloval tempo. Poštěváček narostl a já ho nastavovala tak, aby ho lízal tam kde je to nejpříjemnější. Tušila jsem Honzovy připravené prsty, které brouzdaly po mé Kundičce a odhrnovaly vlhké stydké rtíky. Chtěla jsem ty něžné ruce cítit v Kundičce, chtěla jsem se prsty nechat dráždit uvnitř. Moje energií nabitá Lasturka se otvírala, jako brána do ráje a Honza k ní měl zlatý klíč. Ale napínal mě a naschvál kroužil jen okolo Dírky, něž to konečně udělal. V mysli jsem marně počítala jestli je to jeden nebo dva prsty a začínalo mi to být dočista jedno. Roztahoval mi Kundičku a nedal mi vydechnout. Nepřestával jazykem rejdit na Venušině pahorku, olizoval ho a kmital jím, že jsem se ocitala na pokraji šílenství. Každičký můj nerv zasahovala rozkoš, tisíce jisker se zabodávalo do těla a já měla co dělat, abych zůstala při smyslech. Dobře jsem věděla, že jeho Penis je chtivý a že chce zaplout do té Jeskyňky. Jen chvilku vydrž, zašeptala jsem a s omámenou myslí, jsem se začala ještě víc soustředit na sebe. Orgasmus přišel tak rychle, jak bych si snad ani nepřála. Lán zlatavého obilí pokrytý snad stříbrným prachem se mi objevil před očima. Musela jsem je zavřít a prožít si tu slast, kterou mi Honza dopřával. V hlavě mi šumělo  a já zakřičela. Cítila jsem, jak se mi Boubelka napnula, jak jí zalila milostná křeč vyvrcholení a jak touží po něčem velkém. Teď...Teď mi ho tam vraz....Musíš, doslova jsem zakřičela a Honza bez váhání poslechl. Jeho Pyj zajel do mokré Jeskyňky a mě se zatočila hlava. Husí kůže mi ozdobila celé tělo a Honzovi vyvstaly kapičky potu na čele. Zapřel se rukama o postel a zarazil ho, až  dospěl na samý konec té tůně blahobytu. V tu stejnou chvíli jsem se zavřenýma očima nahmatala zase tvůj Penis a přetáhla předkožku přes totálně naběhlý žalud. Penis ztuhnul ještě víc a já ho chtěla cítit v sobě. Moje Lasturka byla zaneprázdněná Honzovým Pyjem a užívala si jeho přízně. Honza položil moje nohy na svá ramena jeho Úd tak mohl zajíždět ještě hlouběji dovnitř. Zmítala jsem se v nadcházejícím vyvrcholení a krev mi vřela v žilách. Chtěla jsem víc a věděla jsem, že vy dva také. Zadýchaná a zaplavená slastí jsem se vymanila z Honzova sevření, ale ne nadlouho. Otočila jsem se a položila se na tvé břicho. Nasedla jsem na tvůj Penis a několikrát se zhoupla v bocích. Honza mi jazykem začal rejdit  po análku a já myslela, že omdlím. Předklonila jsem se a políbila tě na tvá horká ústa. Naše jazyky se střetly a zalaškovaly spolu.

Dobře jsem věděla co chci a co chce Honza. Honza se hladově podíval na můj zadeček a svým Penisem přejel po jeho Dírce, která se pomalu uvolnila. Gelem ji natřel, až se celá leskla, jako ulita vyhlazená od mořského písku. Přitlačil Pyj na chtivou Dírku a ten bezpečně zajel dovnitř. Nezastavil se dokud nespočinul na dně. Pod víčky jsem viděla všechno možné. Dva Údy se setkávaly ve mně a zase jen na oko se rozcházely. Já musela křičet slastí a rozkoší. Třásla jsem se jako listí na stromě zmítající se ve větru a poddávala jsem se těm pocitům. Nechtěla jsem přestat a divoce jsem narážela na oba Pyje, které do mě zajížděly stále rychleji. Nevědomky jsem ti cuchala vlasy a Honzu chytla za ruku, kterou jsem tiskla až to snad muselo zabolet. Pak to znovu přišlo a já byla bezmocná. Tak silný orgasmus mě dočista zbavil myšlení. Moje šťáva z Broskvičky vám oběma i mě stékala po stehnech a roztírala se po nás všech. Klouzali jsme po sobě a obě mé dírky se stahovaly a pulsovaly ve slastném dění. Nedovolila jsem vám přestat a svými pohyby vás nutila k ještě rychlejší a dokonalejší činnosti. Napětí orgasmů vyvrcholilo a já ucítila, jak mi na záda tryskají horké spermie. Honza se napřímil a tiše zasténal. Svůj Penis držel v ruce a nechal semeno, aby prýštilo na mou kůži. Každá kapka byla jako žhavý uhlík, který pálí a mrazí zároveň. Pak jsi se ty Lásko prohnul v zádech a já věděla, že je řada na tobě.

Mojí Jeskyňku jsi naplnil až po okraj.Všechny mé představy o dokonalém milování byly ty tam. Pochopila jsem, že právě takhle vypadá to nejlepší milování a nehodlám se ho jen tak vzdát. Strašně se mi chtělo křičet - Ještě....chci to znovu.. Ale hlas mi selhal a z hrdla se mi draly jen tiché vzdechy, které ovšem naznačovaly, co si o tom všem myslím. I vy jste pochopili, že tohle nesmí nikdy skončit. A jestli by to mělo skončit, tak snad jen proto, že nastalo ráno a my se museli rozloučit. Dobře vím, že se stejně jako já, probouzíte se stejnou myšlenkou. Dobře vím, že jen oba čekáte až se ozvu a zašeptám - Chci vás mít najednou!  pavlinka-megasex.cz

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Anál, Orál, Grupáč

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře