Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Jsem tvoje poslušná Lucky erotické povídky

Říkejte mi třeba Lucky. Je mi 25 let, ale vypadám mlaďounce. Skoro všude, kde si chci užít párty, musím ukazovat občanku. Měřím 158 cm, mám modré oči, hnědé dlouhé vlasy a nevinný štěněcí pohled. Jsem hubeňounká a moje malá krásná ňadra se mi svobodně rýsují pod tričkem. Mám vlhkou kundičku a potřebuji aby mi to někdo krásně udělal.

Jsem tvoje malá kundička, se kterou si můžeš dělat, co chceš. Prosím, dotýkej se mě. Prosím, chci být tvoje malá kurvička. Prosím už to nevydržím. Můžu si to dělat prstíčkama? Chci ti ho aspoň trochu olíznout!

Ne, můžeš dělat jen to, co ti přikážu! Copak? Si nějaká vlhká? Copak by si chtěla? Buď hodná holčičko! Lehni si, dej ty nohy od sebe a nehýbej se!

Poslechnu. Konečně si ke mně leháš, cítím tvé vlhké rty na mém krku. Jednou rukou mi chytneš ruce a druhou zlehka přejíždíš po celém těle. Už to nemůžu vydržet tak tě prosím, aby si pokračoval. Žádná odezva, pokračuješ v dráždění a přitom mi šeptáš do ouška, jak mi to krásně uděláš. Stahuješ mi kalhoty🡕 jen trochu pod zadeček a pleskáš mě přes něj. Už to vzrušení nemůžu vydržet, tak se snažím dostat z tvého sevření, ale marně.

Šššššš! utišuješ moje vzdechy a dává š mi dlaň přes ústa. Buď hodná, nebo ti nedovolím se udělat! Necháváš si ode mne pocumlat prstíčky. Cítím tvůj zrychlený dech. Zajíždíš mi zezadu pod kalhotky a jemně mi přejíždíš po kundičce. Copak? Chtěla bys tam strčit prstíky? Projedu ti tu tvoji kundičku, ale musíš mě hezky poprosit! Prosím, prosím, prosím.... Nee, ještě si to nezasloužíš, ještě nejsi dost vlhká! Rozepínáš si poklopec a stahuješ kalhoty🡕 .

Lež! Otevři pusinku! Dej si ho celýho do pusy a krásně pomalu mi ho kuř! To je ono! Lízej mi při tom koule. Hmm... hodná holčička! Přitiskneš se ke mně z boku a přejíždíš mi tvým tvrdým pérem po zadečku a kroužíš okolo kundičky. Celá se chvěju. Vykoupala ses pořádně, holčičko? Chci ti ho narvat do zadečku! Ano. Prosím. Sundáváš mi tričko a hrubě mi mačkáš bradavky. Chytáš mě pod krkem, líbáme se. Díváš se mi do očí a strkáš mi do kundičky dva prstíky. Jsem skoro hotová, ale ty přestaneš. Teď si to dělej sama! Ano prosím. Hodná. Kuř!

Přitiskáváš mě k posteli, držíš mě jemně pod krkem a projíždíš mi mou nadrženou kundičku svejma zkušenejma prstíkama. Copak by si ještě chtěla? Řekni! Prosím, chci, aby si mi ho vrazil do kundičky a pořádně mě omrdal. Prosím. Stoupni si! Opři se o tenhle stůl a pořádně si ji roztáhni! Zase mě dráždíš. Jen mi přejíždíš pérem po kundičce, malinko ho tam zasuneš a nic víc. Zato tvoje prstíky se pronikají hrubě do mého análku. Prosím, prosím, omrdej mě, vraž mi ho tam, nebo se z toho zblázním! Chytáš mě za vlasy, líbáš mě na ústa a tvrdě mi ho vrážíš do mý vlhký kundy. Pusu mi zacpáváš rukou a tvrdě přirážíš. Úplně teču. Klekni si na všechny čtyři! Čubičko! Roztáhni si zadeček! Plivneš mi na análek a poroučíš, ať si tam strčím dva prstíky a zas, tentokrát hezky pomalu, mě mrdáš do kundičky. Najednou mě chytáš za vlasy, odstrkuješ mou ruku a vrážíš mi ho do zadečku. Křičím bolestí! Dělej, uvolni se a hezky přirážej! Ano. Ano, prosím, rozmrdej mi tu prdelku! Strč si prsty do kundičky! Chci aby si měla všechny dírky plný! Poslechla jsem tvůj rozkaz. Prosím tě, ať nepřestáváš. Prosím, mrdej mě! Prosím, už budu! Udělám ti to, ale hezky mi ty čubičko ukážeš, jak stříkáš! Ano, ano, prosím, mrdej! Křičím slastí a svoji šťávičkou kropím koberec. Teď jsem strašně citlivá, ale tebe vzrušuje to, jak se ti bráním a mrdáš mě dál! Prosím, už né! To vydržíš ty kurvičko! Zacpáváš mi pusu dlaní. Šššš, drž! Budu ti stříkat do prdelky! Cítím jak ti v něm cuká a ty se klepeš slastí. Konečně ho ze mě vytáhneš. Omývám tvoje péro svým jazýčkem a děkuju ti za to jak si mě krásně udělal. Ty mě hladíš po vlasech! Po takový extázi jsem jen tvá a ty víš, že pro tebe teď udělám cokoli!

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Anál, Orál, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře