Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Kámoš a bratránek v akci erotické povídky

Jednou nedávno byl velice nudný den a vůbec jsem nevěděl jak se mám zabavit a tak jsme hrál střílečku na svém počítači a v tu někdo zazvonil u dveří a tak jsem mámě řekl, až jde otevřít. Zachvíli se v mém pokoji objevil super kámoš Míra, kterého jsem hodně dlouho neviděl a tak jsem mu řekl, aby se posadil na postel, že hraju teď střílečku a že dohraju jen tenhle level a on řekl, že tu má playstastion a že tu má i hry, že dojde domů a přineseho a máma přišla a řekla že jede do práce že se vráti s tátou až oba zítra, jsem jí řekl, že ok, a hned jsme jí řekl, že mi psal bratránek (13) že přijede, tak že tu přespí.

Kámošovi jsme pučil klíče od bytu a on se do půl hodinky🡕 vrátil s playstastionem a hne dpo něm zazvnonil u dveří bratránek, tak jsme mu otevřel. Bylo později večer asi po desátý a už byla tma, tak jsem řekl Mírovi (16) a bratránkovi, že se jdu vysprchovat než si půjdem lehnout a koukat na horory. Tak jsem se v koupelně slíkl s trika, kalhot a trenek a stoup si do sprchovacího kouta a začal se srpchovat a vtu jsem ucítil jak na mě nikdo šahá tak jsem se otočil a tam byl můj kamarád a řekl mi, "Nechci tě vystrašit, hrozně rád tě totiž vidim a tvůj bratránek usnul u televize, tak můžem spolu něco rozjéct.", věděl jsem že tim myslel určitě něco okolo sexu, tak jsem mu řekl, až se slíkne a jde ke mě, byl jsem docela stoho v šoku, on si ke mě vlez a řekl, až mu umeju záda a vše co budu chtít, umyl jsem ho celičkoého a když už jsem mu myl jeho genitálie, tak se mu ztopořil, byl okolo hladce oholený a krásně opálený, a jeho penis, musel mít určitě 18 cm. Něž jsme stačil něco říct, tak mě začal líbat s ničeho nic, a já mu to oplácel, líbal jak drak a jeho jazyk v mé puse jezdil jsem a tam, jako anbroušená pila, pak svou rukou zabrazdal na můj penis a začal mě honit (můj pták má okolo 20 čísel) a řekl mi, že takovýho bejka nikdy nehonil a já mu řekl, že se bojim, aby se bratránek nevzbudil a přijal to, osušili jsme se a oblíkli do pyžam a on mě ještě před vstupem políbil a řekl, že to chce, že je hodně nadrženej a já mu řekl že já taky, že je času dost.

Lehl jsem si vedle bratránka a vedle mě si lehl Míra a pod dekou🡕 mě chytl za ruku a řekl, že bratránek tvrdě spí, že až mu alepoň vyhonim a já už jsem to nevydržel a nechtěl jsem říkat né, tak jsme ho začal jednou rukou honit a druhou ho ošahávat a líbat ho, bratránek se před jeho orgasmem probudil a zeptal se co děláme a Míra pohotově odpověděl - "Martine, ale nic, jen tady tvému bratránkovi ukazuju, jak se líbá a on se mě chtěl chytnou, aby tě neporbudil"..Martin mu an to řekl, že chce taky naučit líbat a že jestli to pak může říct mámě, a Míra řekl že nesmí, ale Martin byl velice chytrej kluk a řekl Mírovi, že jakto, že on ještě nikdy nevystříkl sperma jako ostatní kluci a Míra řekl řekl, že když to neřekne že mu pomůžem.

Míra se naklonil ke mě a povídá Martinovi koukaj, takhle se líbá, a začal mě líbat tak vášnivě, až se mi stoho postavil, a pak se přitáhl k Martinovi a poučoval ho v líbací technice a já jen koukal a pak Martinovi řekl, až se ceelj slíkne a řekl to i mě, oba jsme tak učinili i Míra se slíkl a pak mi řekl, až mu ho vyhonim a vykouřim, že se chce koukat a udělat a že mu bude říkat co má správně dělat, tak jsem ho chytl za jeho nedozrálí a zcela malý penis asi okolo 12 cm a začal jsme ho honit a on se hned vzrušil a tak jsme ho honil, než řekl, bratránek, že už cití takový škubání, tak jsme mu řekl, až to ještě vydrží a vzal sjem si jeho penis dom pusy a kouřil ho, ale jaksi bratránekto nevydžel a poprvé jsme měl v puse, první stříkanec kluka a k tomu ještě bratránka. kouřil jsme ho dál a od sperma byl celý oleptaný.

Bratrán ek mi pak řekl až toho už nechám, že chce taky, a jestli to může zkusit na mě, a tak vzal můj penis a kouřil ho jak divoch, an to že to nikdy nedělal. A míra se ke mě přihklonil a řekl až mu ho už vyhonil a líbal mě, vzychal a hekal u toho a já cítil jak v jeho penisu škube, bratránke mě lehce kousal do penisu což mě natolik vzrušilo, že jsem vystříkl a bratránek vše slízal a spolykat a začal mě střídavě líbat s Mírou, bylo to báječně a já řekl Martinovi, až počká že si chci teď užít s Mírou a až se kouká, začal jsem Mírův penis hluboce kouřit jako mlátička, až se konečně udělal do mé pusinky a řekl mi až mu dám ze své pusi líznou vlastního semene, tak sjem tak učnil, pak mě též vykouřil a řekl mi až se pedklonil, namazal mi prdelku nějakým krémem co našel a učinil i mazání na své božské péro a zasunul ho poamlu do mě, a pak jsem citil jen bolest a jak jede sem a tam, sem a tak, hekal jsme jak divočák.

On mě pak políbil na záda a udělal se do mě, jako velký bůh. Pak odpadl vedle mě ještě mě sladce líbal a bratránek toho využil a začal kouřit mírovi péro a řekl, že jeho ještě neměl a Míra mu to dovolil, byla to božský, bylo vidět že Martinovi se tyhle pokusy s klukem líběji a tak jsem se vzdálil a pozoroval je. Martin mu ho drsně kouřil, a mačkal mu do toho jeho nabubřelé koule, Míra hekal, jako by mu péro kouřil největší bůh, a pořád mu říkal aby přidal že bude, slastně se dotýkal prstem, který naslinil své bradavky, což ho též vzrušilo. Najednou Míra zařval a určitě se udělal, Martin vše rád spolikal, poté mu ještě vše slízal s jeho ptáka a políbil ho. Nakonec jsme vedle sebe všichni lehly nahý a šli spát, ráno jsme se probudili s Martinem, máma a táta stále nebyli doma, ale na zemi ležel Míra a mastuborboval, nevšiml jsi že vstaly a když už se na sebe vystříkal, já a Martin mu to slízely a pak se všichni tři spolu vysprchovat...

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Gay, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře