Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Kožené orgie erotické povídky

Je sobota před polednem a stojím před poloprázdnou lednicí s myšlenkou, co budu vařit k obědu. Když v tom mi zazvoní mobil - Ahoj Jana, nechceš přijít odpoledne k nám? Já i Sandra jsme oběv černé kůži, pěkně nadržené a tak se mazlíme a máme chuť na tvé teplé mlíčko. Nenechej nás dlouho čekat. Přijdeš? Z jejího hlasu bylo poznat, že jsou se Sandrou pěkně rozjeté a že jí Sandra nejspíš při hovoru líže kundičku.

To víš, že přijdu. Kdo by odolal dvěma nadrženým holkám v kůži, potvrdil jsem svou účast v jejich hrátkách.

Po krátkém a rychlém obědě jsem dorazil k Janě a Sandře. Jana mi přišla otevřít dveře od jejich bytu a uviděl jsem, že mi nelhala. Měla na sobě vysoké černé kožené kozačky nad kolena, černý kožený korzet a dlouhé černé kožené rukavičky nad lokty. Její vyholená kundička byla krásně vlhká. Políbila mě a rukou zkontrolovala můj rozkrok a jen mlsně zamrouskala. Kde jsi byl tak dlouho? Pojď dál, už na tebe čekáme. Než se svlékneš, ještě se se Sandrou chvilku pomazlíme. Smočila dva prsty ve své nadržené kundičce a dala mi ochutnat z kožené rukavičky její šťávičku. Pak se otočila a šla za Sandrou.

Zůstal jsem stát u dveří a kochal se Janiným nádherným tělem vytvarovaným koženým korzetem. Elegantně se pohybovala na jehlových podpatcích svých vysokých kozaček a vrtěla při tom holým zadečkem, z něhož čněl červený anální kolík. Stejně oděná Sandra ležela na velké posteli, mírně pokrčené nohy v kolenou. Taktéž ona měla v zadečku anální kolík a svou pičku obdělávala elastickým oboustranným umělákem. Jana si lehla naproti ní, roztáhla nohy v kozačkách a druhý konec uměláku si zavedla do kundičky. Jedna k druhé jemně přirážela, umělák klouzal a čvachtal v jejich vlhkých kundičkách a holky si vzájemně při tom lízaly kozačky. Při pohledu na tu krásu by se postavil snad i mrtvému. Kalhoty v rozkroku jsem měl napnuté k prasknutí. Dlouho jsem neotálel a v mžiku jsem se svléknul do naha. Holky se mezitím vzájemně uspokojily.

Pojď si sem lehnout, vyzvala mě Jana. Pořádně si s tebou pohrajeme, dnes tady totiž rozhodujeme my! Lehnul jsem si na záda a Jana vyndala pouta🡕 a připoutala mi ruce i nohy k posteli. Můj vzrušený penis čněl jako televizní vysílač. Ne že budeš hned stříkat, pravila Sandra. Chceme pořádně tvrdý klacek pro ukojení našich nadržených dírek, všech dírek a navlékla mi na péro stimulační kroužek. To by mělo udržet tvého ptáka dlouho v pozoru, řekla Sandra a hned to začala zkoušet, že mi ho honila rukou v kožené rukavici.

Neboj se, řekla Jana, nebudeš na to sám. Máme spoustu pomocníčků, co svou práci taky poctivě zastanou. Jana vzala dva vibrátory, větší a menší. Menší zavedla Sandře do zadečku místo kolíku a větší do její nadržené kukdičky. Pak si Sandra navlékla latexové kalhotky, které pasovaly k těmto vibrátorům, které ke kalhotkám zevnitř připevnila. Zepředu si pak ještě připevnila velký umělák, který jí Jana krátce pokouřila.

Už se těším, až mě s ním ojedeš, pravila vzrušeně. Pak vyndala další umělák s koženým popruhem a připevnila mi jej kolem hlavy. Zadní konec uměláku mi vsunula do úst. Z pusy mi čněl dobrých 20 cm dlouhý umělý penis, na kterém se během chvilky nabodávala Janina kundička. Její sladká šťávička mi stékala po umělákovi přímo do úst a před očima jsem měl její zadeček s análním kolíkem uvnitř. Sandra se dvěma penisy v kalhotkách mi honila chvíli péro a pak jej vášnivě kouřila. Jana vzala ovladač k Sandřiným vibrátorům a zapnula vibrace. Ta jen zahekala do mého penisu a zrychlila frekvenci kouření. Janě se ta hra náramně líbila a taky zrychlovala své nabodávání se na umělé kládě trčící z mých úst. Postupně zvyšovala Sandře vibrace na maximum a pořádně nadržená Sandra se oddávala ukájením svého zadečku a pičky. Orgasmus nenechal na sebe dlouho čekat a Sandra se začala zmítat pod vlnou rozkoše a narvala si celý můj ztopořený úd hluboko do krku. Ten však byl znecitlivěný stimulačním kroužkem, a tak jsem si vychutnával Sandřinu felaci. Jana se mezitím udělala na umělákovi, který jsem měl v puse. Na začátek to nebylo špatné, pravila vzrušeně Sandra, které dál vrněly vibrátory v obou dírkách. Vzala Janě ovladač a snížila si vibrace na minimum. Pojď si Jani přesednout, myslím, že jsem ti ho už připravila. Jana sesedla z umělého penisu a přesedla na mou k prasknutí ztvrdlou kládu. Jemně se na něm pohupovala a Sandra Janě vyndala ze zadečku anální kolík. Líbala jí na krku a hladila jí prsa sevřená v koženém korzetu. Pak nagelovala uměláka, co měla připnutý ke kalhotkám z venku, uchopila Janu v pase a umělý penis zasunula Janě do zadečku. Cítil jsem přes poševní stěnu jak jí umělák jezdí ve vedlejší dírce. Jana i Sandra pomalu zrychlovaly tempo přirážení, vibrátory v Sandřiných kalhotkách taky nezahálely. Jana zaplněná dvěma penisy, mým a umělým, pod vlivem rozkoše ještě kouřila umělé péro čníci z mých úst. Můj ztopořený penis byl jen jeden z mnoha nástrojů pro neskutečné jejich orgie v kůži.

Po sérii jejich několika orgasmů mě holky uvolnily pouta🡕 a sundaly z hlavy připnutý umělák. Taktéž kroužek z penisu mi sundaly. Jana si pak nasedla na Sandřin umělák, jejich ňadra v kožených korzetech se o sebe třela, zvyšovala při tom Sandře vibrace na vibrátorech uvnitř kalhotek a Sandra jí rozkoš oplácela prstem dráždícím zadeček. Dlouho jsem to nevydržel a honil si péro. Obrovskou dávku spermatu jsem pak začal stříkat Janě do pusy. Nestačila hltat mohutné přívaly mé tekutiny, čehož Sandra využila a přebytky slízávala Janě z obličeje. Stříkal jsem jak o život, nekonečný proud teplého sperma holky hladově polykaly, i ony sami byly mile překvapené množstvím ejakulátu.

Po dostříkání mi obě holky neustále honily péro rukama v kožených rukavicích🡕 , jako by jim nestačila má exploze spermatu. Penis jsem měl stále napnutý k prasknutí.

"Tak se nám líbíš, s pořádně tvrdým klackem, pravila Jana a opět mi na penis nasadila stimulační kroužek. Sandra si mezitím sundala latexové kalhotky a vyndala ze sebe oba vibrátory. Klekla si k sedící Janě a začala hladit její kozačky, pak je jemně líbala a vášnivě lízala po celé délce. Bylo vidět, že se to oběma holkám moc líbí. Jana pak Sandře nastavila kozačku, Sandra si na ní nasedla a začala si třít kundičku o Janinu holeň. To už mi Jana v tu dobu kouřila péro. Dívala se při tom na mě, jak se mi to líbí a postupně si zasouvala můj klacek až po kořen do pusy. Když jí penis zmizel celý v puse, drobnými kmitavými pohyby mi ho masírovala hluboko v krku. Bylo vidět, že tato technika jí vůbec nedělá problémy. Ještě že jsem měl stimulační kroužek, jinak bych Janě v krku explodoval další dávkou ejakulátu.

Když se Sandra udělala na Janiné kozačce, všechnu svou šťávičku z kozačky slízala a pak se přesunula k Janinu klínu a mrštným jazýčkem zpracovávala její nadrženou kundičku. Bylo nádherné vidět obě holky v černé kůži, Sandra zabořenou hlavu v Janině rozkroku, kde vášnivě lízala její pičku, Jana se zmítá pod vlnou orgasmu a hučí do mého péra, které má hluboko v krku.

Pak se holky svalily na postel, vášnivě se líbaly, hladily svá těla v kůži a prsty si vzájemně laskaly pičky. Chvíli si takto hrály, až nakonec každá vzala stříbrný vibrátor, Jana si lehla na záda a Sandra na ni v poloze 69. Holky si vzájemně začaly lízat kundičky a vibrátorem jedna druhé obšťastňovaly análek. To už jsem nevydržel, vytrhnul jsem vibrátor ze Sandřina zadečku a nacpal jí tam svou tvrdou kládu. Tvrdě jsem mrdal Sandřin anál, pěkně jsem narážel na její zadnici. Jana hbitým jazýčkem lízala její klitoris a Sandra hekala do Janiny pičky a vrnícím vibrátorem jí obšťastňovala zadeček. Zabodával jsem se do Sandřiny prdelky jako šicí stroj a holky sténaly slastí a prožily krásné orgasmy. Klacek jsem měl napnutý, jako by měl explodovat a vyvrcholení stále nikde.

Mrdal jsem rychlými pohyby Sandřin análek, že se konečně i já udělám. Penis klouzal dovnitř jako po másle, od žaludu po kořen jsem cítil stahy Sandřina zadečku. Umlel jsem jí takto další dva orgasmy, až pak vzdychavě prosila, abych už přestal, že chce chvilku pauzu. Sandra pak slezla z Jany a s třesoucími se nohami se složila na postel. Jana si klekla a nastavila zadeček - Pojď šukat mě, kundička i zadeček čekají na pořádnou kládu. Popadl jsem Janu v pase za kožený korzet a na jeden zásun jsem vplul do její mokré pičky. Desetkrát jsem jí protáhl lasturku a pak jsem jí narval ocas do zadku. Znovu dest přírazů a zpět do kundičky a pak zase do análku. Moc se jí to líbilo, slastně vzdychala, přirážela k mému neúnavnému pyji a při tom Sandře lízala kozačky. Ta se na nás dívala a rukou v kožené rukavici si už zase masírovala kundičku. Nakonec Sandra zaklekla vedle Jany, vyšpulila zadeček, že chce taky. Tak jsem svým tvrdým klackem střídavě mrdal holkám kundičky a prdelky a všichni jsme si to parádně užívali.

Když po nekonečném píchání jejich věčně nadržených piček a zadečků se i u mě konečně domáhal orgasmus, obě holky si klekly před mého bijce. Honili mi ho rukama v kožených rukavičkách, obě s připravenými ústy zachytit mou stříkající mrdku. Ještě několikrát mi ho pohonily a pak jsem začal stříkat na Janin jazyk a do pusinky a další dávku pro Sandru a zpět Janě a poslední Sandře. Holky mrouskaly jako kočky a mlsně polykaly mé teplé mlíčko a má pulzující kláda postupně měkla v sevření jejich kožených rukaviček.

Všichni tři jsme unaveni upadli na postel vyčerpáním. Holky se objímaly a hladily svá těla v sevření černé kůže a já pochopil, že svou úlohu jsem splnil a je čas k odchodu. Když jsem byl už u dveří, Jana na mě zavolala - Díky za krásné zpestření dnešního odpoledne. Za týden bychom mohli dát opáčko. Tak si ho moc nehoň, ať máš dostatek mlíčka pro své kočičky.

Celý týden jsem sexuálně abstinoval a těšil se na své dvě kočičky v černé kůži a na divoké šoustání ve třech.

🕙 Přidáno 3.6.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře