Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Láska na vodě erotické povídky

Začínám vytahovat naší loď na břeh, zatímco Adam vztyčuje stan🡕 . Na začátku prázdnin jsme se dohodli, že pojedeme na vodu. A tak jsme také udělali. Dnes to je už třetí den, co sjíždíme Ohři. Na břehu řeky u kempu není moc lodí a tak předpokládám, že tu bude dost místa. A skutečně, na lesní mýtince stojí pouze tři stany🡕 , i s tím naším.

Protože to byl namáhavý den tak si lehám do mechu a jehličí a nechávám se uspávat podvečerním sluncem a také příjemnou vůní lesa a vody. Najednou na mě padne stín a tak otvírám oči a mžourám proti slunci na postavu stojící u mě. Na první chvíli myslím, že je to Adam, ale pak si uvědomuji, že tento chlapec je vyšší, a má širší ramena než Adam. Než ale stačím cokoliv říci promluví na mě jemným altem "Ahoj, promiň že ruším, ale chtěl jsem se zeptat, jestli náhodou nemáte nějaké sirky. Moje mi zvlhly. " Protože vím, že mám krabičku sirek v batohu🡕 říkám mu "Nějaké mám v batohu🡕 , pojď se mnou. " "Díky" řekne mi "mimochodem já jsem Matyáš a ty?" "Matyáš, to je pěkné jméno" zamyslím se "já jsem Ondřej. " Při cestě vidím, že na jeho obnažené hrudi není ani chloupek, i když mu musí být víc než dvacet. Ale ty svaly, paže silné, ramena vypracovaná a břicho, jak to vypadalo krásně. To už jsme u našeho stanu🡕 , a já říkám "Počkej tady, mám je vevnitř. " a jak se tak pro ně natáhnu, tak mi už tak volné kalhoty🡕 sjedou do půlky zadku, a odhalí moje zářivě zelené boxerky. Přeji si, aby si toho Matyáš nevšiml. Všiml. Ve vteřině na mě skočil, strhl mě do stanu🡕 , rychle zavřel, otočil mě čelem k němu, chvilku se na mě díval a pak mě políbil, dlouze a krásně. pak na chvilku přestal, podíval se na mě svýma modrýma očima a já v nich viděl vášeň. Než mě políbil znova tak mě vysvlékl z mého trička. Nebránil jsem se. I přes to, že jsem v té době měl holku mi to připadalo výborné. Sundal mi také kalhoty🡕 takže jsem tam byl pouze ve zmiňovaných zelených boxerkách. Také si své kalhoty🡕 sundal, a já jsem mohl zahlédnout jeho modré boxerky a v nich jeho ztopořený penis, jeho obrys se tam dokonale rýsoval a vyplňoval jeho spodní prádlo. Když mě zase začal líbat tak proti mě přirážel pánví, jemně ale pevně. Mě to nestačilo, chtěl jsem víc. On jako by to vycítil přestal mě líbat jen na ústech, přešel přes krk a klíční kosti k mým bradavkám.

Olizoval je, cucal je, a to všechno tak zkušeně. Jeho husté tmavé vlasy mě šimraly na bradě. Bože to bylo tak krásné. Ale ani to nebylo dost a on to věděl. Opouští své místo u mých bradavek a líně svým jazykem olizuje mé břicho. Ani tam nezůstává dlouho a konečně mi zuby stahuje trenky až ke kotníkům. Můj penis chladí jeho jazyk. Po chvilce olizování ho celý bere do úst. Je těžké neudělat se, když to dělá tak dobře... Najednou se otáčí do jing-jang polohy a jeho naběhlý penis mi stojí mezi očima. "Neboj se ho, olízni ho. Není to tak špatné že?" Pobízí mě Matyáš neustále kouřící můj penis. Zkouším to, Maty měl pravdu, není to špatné. Je to dokonce výborné. Saju jeho penis a přitom ho v ústech olizuju. Co dělám já dělá i Maty, takže co dělám já jemu dělá on mně. Po chvilce se neudržím, a první várka mého spermatu zasahuje jeho hrdlo a k mému překvapení jej všechno polyká. Na přemýšlení nemám však čas. Jeho teplé a nasládlé semeno mi také plní ústa.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Gay, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře