Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Lauřino šukání v garáži erotické povídky

Laura, byla typ paninky, které se rády oblékaly vyzívavě a sexy, tak aby se kterýkoliv muž, který kolem ní prošel musel hned zajít na WC a tam si vyhonit ptáka. Jednou si zas vyrazila na projížďku svým autem, když se jí přihodilo následující. Byla ten den oblečena do riflových potrhaných šortek🡕 zkrácených těsně pod pás a v dál ve vestě🡕 z hnědé kůže, pod kterou byla jasně vidět černá podprsenka.

Měla od přírody prsa jak Alpy a nebyl den kdyby neměla pevně zduřelé bradavky. Vlasy měla blonďaté a volně rozpuštěné přes ramena a jeden z jejích pramenů vlasů, měla spuštěný přes čelo. Oči tmavě hnědé, vyzívavé, nad nimi tenké obočí a dlouhé řasy a i když to nepotřebovala, tak byla nádherně rajcovně zmalovaná.

Tak bezva, že když kolem ní prošel mužský a podíval se na ni, pokoušel ho chtíč mrdat a šukat nehledě na její smyslně krásné rty, které každému jen připomínají jak asi umí kouřit. Na špičkově vyholených nohách, krásně opálených, měla kozačky až ke kolenům na vysokém podpatku z černé kůže. Hodně mužům připadala Laura jako děvka, ale ve skrytu duše by jí ho tam chtěli strčit a projezdit se v ní.

Co čert nechtěl se jí v ten den porouchalo auto. Z práce se tedy omluvila a zavolala odtahovou službu, která její auto dovezla k automechanikovi. Na zdech garáže byly namalovány grafitti, pestré barevné a odvážné. Laura čekala na mechanika asi deset minut, než když přišel, podíval se do motoru a znalecky prohodil - "To bude těsnění u karburátoru a vidím, že tu máte ještě prasklou hadičku od vstřikování." Tu se na sebe podívali a Laura zjistila že jí má mokrou a teče, tak moc se jí líbil... Když ucítila vůni své kundičky všimla si na opravářovi jeho svalnatého těla a viděla jak s ním rajcuje vůně kundičky, která se linula Lauře z rozkroku. "Odtlačím to auto do garáže, " řekl opravář, a jak řekl tak udělal. Garáž byla plná výparů z oleje, které Lauru vzrušovaly. "Mohu si zajít na toaletu, " řekla Laura, "Jo, je to za rohem, " odvětil opravář. "Mimochodem, jmenuji se Laura a ty?" zeptala se Laura. "Já jsem Patrik, " odpověděl. Laura odešla na záchod, ale místo aby vykonala potřebu, začala si stahovat promočené kalkotky. Sedla si na mísu předklonila se a začala si poštěváček honit svými prsty s dlouhými červeně nalakovanými nehty. Pak se natáhla, tak aby jazykem dosáhla na hráz své kundy, honila si ji asi pět minut, ale orgasmu nedosáhla, tak si řekla že hlavu tohohle chlapa musí dostat do rozkroku. Navlékla si tedy znovu kalhotky a odešla ze záchodu zpět do dílny. Patrik byl dobrým mechanikem, neboť měl už vše hotové, proto řekl Lauře, že už stačí jen vyplnit fakturu v kanceláři.

Jen co vešli za dveře kanceláře, pošeptala Laura Patrikovi do ucha tichým a rajcovním hlasem - "Vymrdej mi pičku a lízej mi poštěváček". Patrik se na Lauru otočil a téměř bez váhání jí začal rozepínat blůzu, která okamžitě odletěla vzduchem pryč. Laura také neváhala a rozepla Patrikovi rifle, podívala se na šortky🡕 , které měl pod riflemi, kde se začal zvedat "kopec". Zatímco Patrik rozepínal Lauře její "pokrývku rozkroku", Laura stahovala Patrikovi slipy. Jakmile Laura stáhla Patrikovi jedinou zábranu mezi jeho nářadím a mezi Lauřiným rozkrokem, spatřila krásný ztopořený žilnatý úd, který dosahoval téměř dvaceti pěti centimetrů do délky a který byl navíc až neuvěřitelně široký. Na sobě už měla jen kozačky a podprsenku stáhnutou pod prsa. Lauřina jeskyňka už zase tekla a ronila slzy štěstím. Jezdili po sobě vzájemně jazyky a líbali se na svých přirozeních. Laura to už nevydržela a začala Patrikovi kouřit ptáka. Patrik se natáhl na záda a vychutnával rozkoš hodnou králů. Laura teď Patrikovi začala prohánět šulina a střídavě ho kouřila a sála. Patrik se ušklíbl, ale ne snad, že by se mu to nelíbilo, ale bál se že se neovládne a vystříkne se moc brzo. Laura to viděla a tak ještě přitvrdila až se z Patrikového žaludu vyřinula lepkavá šedo bílá tekutina. Patrik přikázal Lauře ať se opře o desku psacího stolu a začal lízat její kundičku a ne zrovna lehce, špičkou jazyku tlačil na klitoris a lízal, lízal a lízal...

Laura začínala mít také problémy, a tak slezla z psacího stolu, klekla si na všechny čtyři a zařvala na Patrika - "Šoustej, mrdej, píchej, ať už ho máš uvnitř mojí kundy." A Patrik neváhal plivnul si do dlaní, pohonil si ptáka, stiskl rukama Lauře hýždě, roztáhnul jí půlky a brutálně se jí zarazil až po koule do pizdy. Oba začali sténat rozkoší a Patrik pomalu a rytmicky přirážel do Lauřiny pičky, až to Laura nevydržela a zařvala na něj ať zrychlí. Patrik se nenechal dlouho pobízet a přitvrdil a zrychlil, píchal tak, že se z toho Lauře vyřinuli slzy z očí. Patrik jí tak šoustal půl hodiny, vzdechy a výkřiky slasti se linuly přes garáž... Ale to ještě neměl být konec!!! Patrik nařídil Lauře, ať se obrátí a lehne si na záda. Laura ho poslechla a Patrik se zabořil do Lauřiny piči a mrdal. Laura si mezitím přejížděla poštěváček prsty. Takhle jí to dělal asi hodinu, pak se Lauře zachtělo se trochu rozhýbat, přemluvila rozjetého Patrika, kterému pyj pořád stál v pozoru, aby jí nechal se povozit na koníčkovi. Proč jí nevyhovět, pomyslel si Patrik. Vylezla si nahoru klekla si a dosedla na Patrikův penis, až po koule, vlasy nechala viset Patrikovi na hrudi a dráždivě je protřepávala krouživými pohyby hlavy a prdelku vždy stáhla z Patrikova šulina a znovu dorážela. Po dvaceti minutách takto namáhavého šukání si odsedla a mokrou kundou přejížděla Patrikovi po těle. Ten to už dále nemohl snést, chytil Lauru za zadek zvedl se, prudce s ní přirazil ke zdi a zarazil jí šulina do kundy a začal za mohutného křiku stříkat Lauře do pičinky, která byla už od šoustání celá červená.

Hned po něm šla Laura, které poševní tekutina začala vystřikovat z kundičky všude kolem zdí. Oba se sesunuli na zem a Patrik vytáhl z Laury ptáka, který ještě pořád stříkal. Patrik postříkal Lauře celé tělo a Laura, aby si to užila na maximum si nechala Patrikův spermat nastříkat do vlasů a pak co by pořád stříkajícího šulina ho do poloviny strčila do pusy a začala ho současně s Patrikovými výstřiky polykat a znovu kouřit a sát až měla sperma všude. Z kundy jí vytékalo sperma spolu s poševním mokem. Vyndala si Patrikovo kopí z pusinky a nastražila znovou svou úžasnou prdelku se slovy - "Tam jsi mi ještě nenastříkal nic brouku". Patrik už značně vysílený se zvedl a řekl - "Tak dobře, ale teď budu trochu lízat" a jak řekl, tak udělal. Prsty nejdřív projel Lauřinu dírku a jazykem začal prolizovat pičku Laury, pak ho to asi začalo nudit a také na Lauře viděl, že se nějak šklebí, ale současně roztáhl rty a přisál se Lauře na kundu a to už to Laura nevydržela a načůrala Patrikovi poševní mok, chcanky a spolu s nimi i část dávky Patrikova spermatu do úst. Jemu se to líbilo a nebyl ani naštvaný a jen řekl - "Teď ti ji musím vytřít jazykem" a začal lízat s takovou razancí, že Lauře to skoro stačilo, aby se vychcala znova. Patrik se postavil chytil Lauru po hýždích a pronesl - "Teď mám potřebu já" a strčil jí ptáka do knoflíku od prdelky a pustil své chcanky. Laura se stačila vytáhnout, protože se jí to značně nelíbilo a místo toho si přisedla na desku stolu, chytla Patrikovi penis, pohonila mu ho, předklonila se a začala kouřit, sát a líbat mu žalud až mu celý ztvrdl a zfialověl. Laura ho popadla a strčila si ho do piče a zařvala na Patrika - "Rozmrdej mi ji ať ji necítím" a Patrik ji poslechl. Přirazil a začal šoustat do její dírky, měl nádherný pohled na jejich spojené klíny, jak se spojují a zase rozpojují, jak tam jezdí, jak v kolejničce a pořád rychleji, rychleji, rychleji a za soustavného křiku Laury - "Mrdej, šoustej, píchej, przni mne, rychleji". Jak to tak Patrik poslouchal říkal si - "To je, ale čubka", "ona je snad vyučená děvka" a její výkony tomu opravdu nasvědčovaly. Protože Patrik se už vystříkal, tak se mu žalud plnil spermatem hůř, ale Lauře jeho dosavadní snažení nestačilo a tak dostal nápad. Chytil si ptáka do rukou a sevřel ho a znovu začal mrdat a spolu se svojim ptákem, strkal Lauře do mrdky taky svoje dlaně. Jí to dělalo nejspíš dobře, protože za výkřiků "mrdej dál, dělej", prožívala jeden několikanásobný orgasmus za druhým. Konečně už pička Lauru pálila a šlo vidět, jak je červená Patrik se z Laury vytáhl.

Laura se opřela čelem ke kožené pohovce a našpulila prdelku na novou dávku spermatu, Patrik se podíval na svůj žalud, ten těžce zrudl a začal se křečovitě svíjet. Patrik si ho za soustavné onanie prohlížel a řekl Lauře "říkal jsem ti že se tvá pičinka dočká" Klekl si, namířil si šulina do její kundičky a zarazil se do Lauřiny piči až na kost a vystříkl tam celou svou dávku. Lauřina piča, byla už zřejmě přeplněná, když ještě Patrik stříkal, protože sperma začalo vytékat na podlahu kanceláře. Laura byla v křečovité euforii, v gigantické orgasmické křeči, při které se s pořád zasunutým penisem v pochvě, jala olizovat podlahu od spermatu. Trvalo jí půl minuty, než všechno sperma slízala, a pak se vrhla na odpočívajícího Patrika a začali se líbat s pořád spojenými klíny. Trvalo ještě hezkých pár minut než se oba oblékli a vstali z milostného rozpoložení. Laura spokojená si Patrikův opuchlý penis ještě naposledy u vrat garáže vyhonila a spermatem si vytřela naposledy kundu. Nasedla do auta a pošeptala Patrikovi "jsi třída, nechceš poznat mé kamarádky?" Patrik odpověděl "v úterý ve stejnou dobu", políbili se Laura nastoupila do svého auta a ještě předtím podala Patrikovi kalhotky pomočené, postříkané spermatem a poševním mokem své kundy. Nastoupila a odjela.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Orál, Piss, Masturbace, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře