Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Letní prázdniny s Terkou a Hankou erotické povídky

Bylo to takhle jednou v létě. Bylo krásných 32 stupňů, svítilo slunce a prázdniny byly tak pohodové, jako jsem si představoval, akorát mi tu něco chybělo a to sex. Takže první co mě napadlo bylo, že jsem napsal své kamarádce, jestli nechce ke mě, že by jsme se koukli na film nebo jen tak pokecali v chládku, že se mi nechce ven a takový ty kecy. Po půl hoďce jsme si domluvili čas a já navrhl, že jí půjdu na proti, protože bydlíme kousek od sebe a já byl nadrženej jak bejk.

Dohodli jsme se na půl 1 odpoledne a bylo teprve 10. Nemohl jsem myslet na nic jiného, než na sex s Terkou. A moje koule byly na prasknutí, takže jsem si před srazem ještě pořádně vyhonil. Ta exploze spermatu, co přišla byla nevídaná. Utřel jsem se a šel jsem Terce na proti.

Terka byla krásná dívka, byla o rok mladší než já a bylo jí 14. Když jsem jí viděl, tak mi hned stvrdnul. Přišla totiž v černých legínách, ze kterých jí prosvítala bílá tanga, měla bílé tílko a bílou podprsenku. Prsa měla už snad 3 a ještě k tomu cvičila, takže zadek i kozičky byly nádherně tvrdé. Hned jak jsem jí obejmul, tak jsem jí při objetí sáhl na zadek a stisknul, nevadilo jí to.

Tak jsme došli ke mě a sedli jsme si na gauč a pustil jsem telku, nabídl Terce pití a koukali jsme na televizi. Po chvilce jsem chytil Terku rukou za ramena a přisunul se k ní blíž. Hned se mi postavil a bylo to prostě hrozný ta nadrženost. Terce se to líbilo a chytla mě za bok, potom jsme se nějak přiblížili rty a začali se vášnivě líbat. Při tom jsem Terce sundal tílko a rozepl podprsenku a začal jsem jí hladit přes její veliké bradavky a držel jsem ty její pevné kozy. Ona mi sundala kalhoty🡕 a chytla mě za to monstrum, co tam na ní číhalo. A už to bylo, začala mi ho honit, takže já jsem jí sundal kalhotky a začal jsem jí pomalu prstit, mírně se u toho chvěla a vzdychala. Potom mě chvíli kouřila a já jí začal líbat na klitorisu. Po chvilce jsem si na ní přilehnul a pomalu ho vsunul dovnitř. Ze začátku jí to bolelo, ale pak už si spokojeně vzdychala a užívala si tyhle krásné chvíle léta. Změnili jsme několik poloh, užívali si a nahlas sténali blahem. Nakonec jsem se jí vystříkal na kozy. Po tom se utřela a ještě jsme vedle sebe leželi a já ji prstil a ona mi ho honila. Potom jsme se oblékli a Terka musela domu, protože jí volala máma, aby šla domů na oběd. Tak jsme se krátkým výkusem rozloučili a šli domu.

Druhý den na to jsem se probudil, nasnídal a rozhodl jsem se, že půjdu ven. Jel jsem na metro a u metra jsem potkal svojí učitelku matematiky. Byla to postarší žena okolo 40 let, měla hezkou postavu. Větší prdelku a kozy měla tak 4. Nesla nákup, tak jsem se jí zeptal, jestli to nechce pomoct odvézt domu. Říkala mi takový ty řeči, že jsem hodnej, ale že to nemusím. Tak jsem řekl, že mám stejnou cestu, i když jsem neměl tušení, kde bydlí. Jeli jsme spolu autobusem a povídali jsme si o tom, jak se těším na střední a tak dále.

Potom jsme vystupovali z autobusu a já se jí nechtěně dotknul pravou rukou zadku. To se na mě jen tak otočila a usmála se a já se omluvil. Došli jsme k jejímu baráku, bydlela v rodinném domečku. No a řekla mi, ať tašky nechám u vchodu, že si je už vynese. Řekl jsem, že jí to donesu až do kuchyně a tak jsem i udělal. Poděkovala mi a nabídla mi něco k pití, tak jsem si řekl, že jsem udřenej a že voda by se hodila. Tak jsme si dali vodu a seděli jsme tak v obýváku na gauči a povídali si. Seděla ode mne na pravo a tak jsem jí pravou ruku položil na stehno a podíval jsem se jí do očí. Chvíli na mě koukala, co dělám a ruku mi položila stranou a zvedla se, že dojde ještě pro pití. O chvilku později se vrátila s pitím a jak měla tílko, tak jsem nemohl odtrhnout oči od jejích koziček. V tu chvíli jsem si neuvědomil, kolik jí je a sáhnul jsem jí na prsa. Ona na mě tak koukala a já je začal mačkat, ona začala vzdychat a začala si to strašně užívat. Začali jsme se i líbat a pomalu se svlékat. Sundal jsem z ní to tílko a sukni🡕 .

Tu postavu, co měla, tak to mi hned stál. Sundal jsem i spodní prádlo a pohrával si jazykem s jejíma velkýma bradavkama, které prosily o to, aby stvrdly. Ona mi ho začala kouřit a tak skvělý kouření jsem ještě nezažil. Byl to opravdový požitek. Po pár minutách jsem se jí vytříkal do pusy a byla to docela darda. Ale ona to spolkla, tak jsem jí mezitím, co jsem měl zvadlého ptáka, lízal kundičku a hladil jí po bradavkách. Potom jsem ho zasunul do její krásné starší kundičky, která byla málo roztahaná a byla naprosto skvělá. Po celou dobu sexu to hlasitě prožívala, mě to dělalo strašně dobře, až jsem občas taky heknul. Po 10 minutách dostala křeč a najednou z ní vytryskla voda a ona u toho hlasitě hekla. Udělal jsem jí! Byl to nádherný pohled. Potom jsem se jí vytříkal na kozičky a ona to slízala. Utřel jsem se a rozloučili jsme se. Doma jsem jí ještě napsal email, jestli se budeme stýkat častěji a dohodli jsme se, že spolu budeme spát. A takto to pokračuje doteď. S Hankou mrdáme skoro každý týden.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Šukání, Orál, Zralé ženy, Sperma

Hodnocení: 2/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře