Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Lindiny nejchutnější zážitky erotické povídky

Bylo mi tenkrát sedmnáct let. Na to, jak jsem byla mladá, jsem byla už hodně zkušená. Bylo mi 13, když jsem poprvé kouřila klukovi. Byla jsem u kamarádky na oslavě. Měla starší kamarády... Opili jsme se a spali jsme ve stan🡕 ech. Spala jsem ve stanu🡕 s jedním klukem, Matyáš se jmenoval. V opilosti jsme se líbali a pak jsme se začali svlékat. Na ten věk jsem byla dost vyvinutá. Prsa trojky, štíhlá postava a pěkný zaoblený zadeček.

Pochybuji, že by si myslel, že je mi pod 15. Svlékli jsme se úplně do naha. Nejprve mi líbal bradavky, které se mi perfektně postavili, pak bříško a pak kundičku. Nejprve líbal jen tak jemně pysky, pak poštěváček...Začala jsem pořádně téct. Jazykem se mi snažil dostat co nejhlouběji. Pak si pomohl prsty. Nejdřív opatrně jedním prstíkem, pak přidal druhý a třetí... Vzdychala jsem tak nahlas, že to muselo být slyšet na celou zahradu a ve všech stan🡕 ech. Udělala jsem se... Řekla jsem si, že když mi někdo umí udělat tak dobře, proč bych nemohla já? Líbala jsem ho nejdřív normálně na pusu, pak jsem sjížděla níž a níž. Chvíli jsem se zastavila na jeho vypracovaném břichu a pak jsem to ucítila. Jeho čůrák stál a mohl mít dobrých dvacet centimetrů. Nikdy předtím jsem to nedělala, ale nadržená jsem byla mockrát. Z porna jsem znala, jak se kouří ptáci. Přetáhla jsem předkožku přes žalud a nejdřív ho pěkně pohonila. Matyn začínal tiše vzdychat. Pak jsem jeho péro vzala do pusy. nejdřív jsem mu oblizovala žalud a pak jsem začala pořádně hluboce a tvrdě kouřit. Po třech minutách jsem si počínala jako zkušená kurva z péčka. Za chvíli byl hotovej. Co jsem mohla, to jsem spolykala, co ne, nastříkal mi na kozičky. Byli jsme oba opilí a vyčerpaní orgasmem, tak jsme usnuli.

Bylo mi čerstvých 14, když jsem přišla o panenství. Tentokrát to proběhlo na mé narozeninové oslavě. Pozvala jsem skoro všechny lidi z mého okolí + jsem jim řekla, ať vezmou někoho s sebou. Jsem z bohaté rodiny. Třípatrový dům. Rodiče odjeli na pracovní cestu. Ve 14 jsem vypadala na takových 17, ne-li víc, takže o chlast jsem se taky postarala. Bylo 9 večer a dům narván k prasknutí. Už chvíli jsem pozorovala jednoho kluka, podle mě by mu mohlo být takových 18-19. Byla jsem trochu nalitá, tak jsem za ním šla. "Ahoj, já jsem Linda, " představila jsem se mu. "Ahoj, Marek, " usmál se na mě. Byl tak krásný. "Nechceš se jít projít?" zeptala jsem se. Tak jsme šli. Lovil něco v kapse a vytáhl jointa. "Dáš si?" zeptal se mě. "Jo, jasně, " dělala jsem zkušenou. Nikdy jsem to neměla. Podal mi brko a já potáhla. Nic moc to se mnou nedělalo. Jen jsem se cítila ještě víc opilá. Sedli jsme si na lavičku a najednou jsme se začali líbat. Byla jsem tak nadržená. A Marek zřejmě taky, soudě podle boule na jeho kalhotech🡕 .

Během líbání jsem mu rozepla poklopec a vjela rukou pod kalhoty🡕 a začala hladit tu bouli. "Pojď ke mě do pokoje, " šeptla jsem mu. Neváhal a šli jsme. Oba jsme byli hrozně nadržení. Strhali jsme ze sebe všechno oblečení. Položil mě na postel a začal lízat. Vzdychala jsem a tekla jsem víc než kdy dřív. Bylo znát, že to fakt umí a má zkušenosti. Šli jsme do polohy 69. Kouřila jsem mu a on mi lízal. Udělal se mi do pusy, na kozy a na obličej. Rozhodli jsme se přejít na pohlavní styk. Nemohla jsem se dočkat prvního šukání. Nasedla jsem na jeho znovu ztopořený penis. Ani to nebolelo. Jela jsem. Šukala a hekala, stejně jako on. Od té doby jsme spolu. Zkoušíme nové a nové věci v sexu a že už jsme toho udělali dost.

🕙 Přidáno 2.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Školačky, První sex, Párty

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře