Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Lyžařský výcvik v sedmnácti erotické povídky

Bylo mi sedmnáct let a studoval jsem průmyslovku. V zimě jela naše třída jak to bývá na lyžařský výcvik. Byl jsem celkem udělaný a jak se říká k světu pěkný kluk, alespoň to o mě tak říkali. Byl v tom jeden háček, nebyl jsem na holky, ale na kluky. Doposud jsem neměl štěstí se milovat s žádným klukem a proto jsem se na tento výcvik těšil, protože již delší dobu se mi líbil jeden kluk z naší školy, ale z jiné třídy a to Petr.

V tělocviku jsme se navzájem sledovali, ve sprchách taktéž, ale oba jsme se nějak styděli více sblížit. Tajně jsem doufal, že na horách to vyjde. Před odjezdem se mne Petr z ničeho nic na chodbě školy zeptal, zda umím dobře lyžovat. Touto otázkou mi nahrál na smeč. Odpověděl jsem, že celkem dobře a co on. Já neumím, zněla odpověď a proto nemám odvahu jet, abych nebyl ostatním pro smích. Teď jsem se chopil příležitosti já a řek, ať klidně jede, že pokud mu to nebude vadit, že se ho rád ujmu a že jej to naučím. Tak to jsem rád, že mě to naučíš, řekl velmi vesele a v očích mu to šibalsky zasvítilo. Já jsem okamžitě postřehl tento šibalský úsměv, který mi dával určitou šanci, i když nebylo jak se říká stále vyhráno. Petr dodal, já bych mohl na oplátku třeba naučit něco tebe.

Nemohl jsem se dočkat odjezdu, až nastal den D. Hned u vlaku se mě Petr opět zeptal, zda jej opravdu naučím lyžovat. Odpověděl jsem mu, že když něco slíbím, tak to i splním a tentokrát jsem se osmělil já a významně jsem mu poklepal na rameno. Petr si ve vlaku sedl hned vedle mne a celou cestu jsme si měli co povídat. V kupé jsme se sem tam jeden druhého dotkli, ale nic víc. Kupé bylo plné jiných kluků, takže nemělo smysl zavdávat příčinu k spekulacím. Oba jsme byli jako na trní. V jednu chvíli mi Petr navrhl, že je v kupé dusno, zda bych nevyšel sním na chodbičku. Když Petr zjistil, že jsme sami, zadíval se na mne dlouze a říká. Mohu se tě něco zeptat co zůstane jenom mezi námi ? V tuto chvíli jsem se asi strašně začervenal, protože jak to Petr zjistil, aniž dostal ode mne odpověď, odpověděl si sám. Jsi taky na kluky co ! Já se zmoh pouze na kývnutí hlavou. Potom vzal Petr situaci do své režie. Hned na chodbičce mi řekl, že aby nikdo nic nepoznal, ať jdeme hned zpátky do kupé, že na horské chatě se to určitě nějak vyřeší. Také ano. Ubytování bylo na baráku, který opustili nedávno vojáci, takže pokoj byl dosti velký. Postele železné, po dvou sražené k sobě. Petr okamžitě zabral postele kousek od dveří. Když jsme se ubytovali, tak jeden kluk navrhl, abychom se šli vykoupat. To byla pastva pro moje a Petrovi oči. Malé, velké, pořádně chlupaté ocasy a jeden dokonce krásně vyholený. Kluk který navrhl sprchování, jmenoval se Honza navrhl další akci🡕 . Jelikož musíme mít velitele světnice, tak to uděláme tak, že si změříme péra a ten kdo jej bude mít nejdelšího ten bude velitelem. To byla přehlídka. Věřte nebo nevěřte, ale nejdelší péro měl Petr. Plných 14 centimetrů v klidu.

Když byl zvolen vedoucím pokoje , tak se hned ujal vedení a navrhl, že jako vedoucí navrhuje, aby jsme si změřili péra, když nám budou stát. Až na několik vyjímek kluci souhlasili. To byla přehlídka. Kupodivu rychle se postavilo péro Jirkovi a Honzovi. Když jim Petr měřil péra zjistil jsem, že oba se tak trochu chvějí a že jim to není před ostatními moc vhod. Petr to také zjistil. Když měřil péro Honzovi, přejel mu rukou po ocasu nahoru a dolu. Honza jenom zavrněl a naklonil se k Petrovi a něco mu zašeptal. To samé udělal Jirkovi. Ten se ale neudržel a zařval. Pozor stříkám. A opravdu. Jirka uchopil svůj stojící ocas a několika táhlými pohyby z něj pumpoval svoje semeno. Někteří se dívali a znechuceně odešli, ale ti kteří zůstali a nebylo jich moc po vzoru Jirky uchopili svoje klacky a začali si je honit. Za chvíli bylo slyšet jenom vzdychání a po chvilce byla koupelna plná semene. Nebylo se čemu divit. Byli jsme mladí a všichni pěkně nadržení. Po tomto aktu měření a vysemenění jsme se osprchovali a šli na pokoj. Na pokoji jsem se zeptal Petra, co mu šeptal Honza do ucha. Petr se na mne významně podíval a řekl. Po večerce se snaž neusnout. Nemohl jsem se dočkat večera. Příhoda ze sprch a delší cesta vlakem udělala své. Hned po večerce, téměř všichni usnuli. Já ani Petr jsme nespali. Kousek od nás leželi Jirka s Honzou. Jako z udělání z okna svítil na jejich postele měsíc. Trochu jsem se nadzvedl a viděl jak Jirka přes deku hladí Honzův stojící ocas. Po chvilce oba vstali z postele a jen ve slipech potichu odcházeli ven. Když šli kolem našich postelí Honza na nás kývl hlavou. To byl signál pro mne a Petra. Já v boxerkách z nichž mi trčelo stojící péro a Petr v pyžamu s ohromnou boulí v rozkroku jsme potichu vyšli z pokoje.

Na chodbě Honza zavelel. Jdeme do kotelny. V kotelně bylo teplo, ale byla tam i postel. Mému udivenému pohledu hned Honza vysvětloval. Pamatuj, když někam přijedeš, tak hned prozkoumej terén. Na vysvětlování nebyl čas. Jirka a Honza si okamžitě svlékli slipy. Jejich napružené ocasy chtěli své, takže se okamžitě začali objímat a líbat. Bylo vidět, že to spolu nedělali poprvé. Byl jsem jak u vytržení a nemohl jsem od nich odtrhnut zrak. Petr to zpozoroval a řek. Tak co koukáš jdeme na to. Pěkně pomalu mi sundal boxerky a poklekl k mému tvrdému trčícímu ocasu. Začal jej líbat jemně přetahovat kůžičku a sát. Po chvilce mu zmizel celý v jeho ústech. Byl jsem v sedmém nebi. To co jsem viděl na péčku se stalo skutečností. Zvrátil jsem se mírně do zadu. Uchopil jsem Petrovu hlavu a začal jsem sní rytmicky pohybovat. Můj pohled zamířil k Jirkovi a Honzovi, kteří leželi na posteli a zaujali pozici 69. To ještě více vybičovalo moji fantazii, že jsem se přestal ovládat a aniž jsem Petra upozornil, že se blíží můj vrchol, jsem v několika okamžicích stříkal do jeho úst. Petr bez jakéhokoliv vyčítání spolykal všechno moje semeno. Velmi mne překvapil, když mi řekl. Je vidět, že jsi ještě s nikým nic neměl a potom se mi zdá, že jsi nějak dlouho šetřil. To byla dávka, to ti povím. Potom mne dlouze políbil a v jeho polibku jsem pocítil i svoje semeno. To byl teprve začátek. Petr okamžitě zavedl moji ruku k jeho stojícímu ocasu. Nyní jsem měl jeho masivní ocas v rukou. Musím se přiznat, že jsem neměl dosud v ruce cizí ocas. Napřed jsem rukou jemně přejížděl tuto krásnou kládu a druhou rukou jsem uchopil jeho pytel a masíroval jej. Petr po chvilce zvrátil hlavu dozadu a hlesl. Jestli to děláš poprvé, tak to děláš dobře. Musím se přiznat, že jsem to měl okoukané z péček. Petr nebyl žádný nováček, protože vydržel mnohem déle než já. Po chvilce jsem začal líbat jeho krk, přešel jsem k prsním bradavkám, které jsem jemně kousal. Stěhoval jsem se níž, až jsem se zastavil u jeho silně ztopořeného masivního ocasu. Začal jsem opět jemně masírovat jeho ocas rukou. Po chvilce jsem jej začal objíždět jazykem a pomalu strkat do úst. Musel jsem ústa pořádně otevřít, abych mohl Petrův ocas dráždit svými ústy. Druhou rukou jsem jemně hnětl jeho pytel s varlaty.

Jeho varlata byla tvrdá jako jeho ocas. Petr po chvilce začal pomalu zasunovat svůj ocas do mých úst. Cítil jsem jej tak, že jsem myslel, že mne zadusí. V duchu jsem se připravoval jak to udělám až to Petr do mne začne pumpovat tak, jak jsem to udělal já. Ovšem Petr měl výdrž. o chvilce vytáhl svůj ocas z mých úst a přikázal mi, abych se obrátil a předklonil. Potom jsem ucítil, jak mi jemně roztáhl nohy a svým horkým jazykem mi kroužil v zadní dírce. Nikdy jsem si nepředstavoval, že by to mohlo být tak vzrušující. Začal jsem zrychleně oddychovat, což byl signál pro Petra, že mi to dělá dobře. Po chvilce přestal a než jsem si uvědomil co se děje, cítil jsem že se do mé zadní dírky dere Petrův ocas. Ztuhl jsem, protože jsem si nikdy nepomyslel, že taková kláda by se do mne mohla vejít. Petr vycítil moje obavy a proto zasouval svůj ocas do mé dírky pomalu a s citem. Po chvilce jsem se uvolnil a cítil, že Petr je už celý ve mě. Začal rytmicky do mne zasouvat tu svoji kládu. Já jako smyslu zbavený mu vyšel vstříc tak, že jsem začal přirážet. To rozparádilo Petra tak, že po chvilce uchopil moje půlky, hluboce do mne zajel a já pocítil silné stahy jeho ocasu a následně horko, které se v mé dírce rozlévalo. To Petr se udělal do mne. Ještě než vytáhl svůj ocas ze mne stačil říci. Jestli to děláš poprvé, tak jsi dobrej. Náš akt mezi tím pozorovali se zájmem Jirka s Honzou, kteří už byli asi dvakrát hotoví. Když jsme se k nim otočili, tak Honza řekl. S Jirkou to děláme již delší dobu, ale nikdy jsme to neviděli dělat jiné. Byli jste dobří. Na to Jirka řek.

Dost řečí, rozdáme si to ve čtyřech. Petr ovšem zasáhl coby velitel pokoje a řek, že jsme již delší dobu pryč, aby se někdo náhodou neprobudil a nehledal nás, že se raději vrátíme a hned jak se naskytne příležitost, že si to zopakujeme. Tak se i stalo. Hned druhý den jsme vyjeli na svah, ale jako zákon schválnosti jsem si narazil nohu, takže s učením lyžování Petra nebylo nic. Noha sice trochu bolela, ale já jsem tohoto tak zvaného úrazu využil. Zůstal jsem ležet na baráku, no a Petr se hned přihlásil, že mne musí opatrovat. Jak jsme se navzájem opatrovali, když ostatní odešli na svah lyžovat si jistě dovedete představit. Jirka s Honzou, zase hned druhý den řekli, že je bolí v krku, ale že nepojedou domů, že se raději z toho vypotí. No a tak jsme se všichni čtyři potili. Věřte, bylo to krásné pocení a ještě krásnější lyžařský výcvik.

🕙 Přidáno 2.6.2019
📂 Kategorie: Gay, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře