Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Má první zkušenost s klukem erotické povídky

Rád čtu erotické povídky, některé jsou moc hezké a vzrušující. Proto jsem se rozhodl, že napíši také. Musím se vrátit o nějaký rok zpátky. Bylo mě kolem dvaceti roků a nastoupil jsem do nové práce. Dělal jsem v kanclu a měl jsem na starost i jeden menší sklad. Tam dělal jeden starší chlápek, jmenoval se Jirka. Byl rozvedený a byla s ním sranda. Dost jsme toho probrali a jednou se mě zeptal hned otevřeně, že se mě určitě líbí kluci.

Já jsem byl v rozpacích a on, že má bráchu, který je gay. Já mu řekl, že jo, ale, že nemám žádný zkušenosti, že jsem jen párkrát vykouřil klukovi ocas, ale nic víc.

on se toho chytl a řekl, že něco domluví s bráchou. Uteklo pár dnů a Jirka mě pozval na víkend k jeho bráchovi. Já vyzvídal, co a jak, ale on nic neřekl, že prý na to budu dlouho vzpomínat. Brácha Tomáš bydlel v pěkným opraveným baráčku, měl tam parádní soukromí od sousedů, plno zeleně. Dojelo se tam, brácha nás přivítal a že má pro nás práci. Chtěl posíct trávu, já, že to poseču. Chtěl jsem se opálit, tak jsem se vysvlékl do trenclí. Kluci dělali něco v baráku, já to za hodinku měl. Oni nešli, tak jsem se položil na posečený trávník a opaloval se. Jirka s Tomášem vyšli ven a viděli mě jak si hovím na sluníčku. Tomáš navrhl ať se jdeme všichni smočit do jeho bazénu. Kluci shodili všechno oblečení a skočili do bazénu. Tomáš byl štíhlej chlap, trochu chlupatej, pěknej dlouhej ocas.Prostě chlap jak má být. Já shodil ze sebe trenky a šup za něma. Bylo to příjemný. Smočili jsme se, vylezli nazí na okraj bazénu a lehli jsme si a opalovali. Bavili jsme se a bylo nám dobře. Po nějaké době zazvonil zvonek a Tomáš mě řekl, ať jdu otevřít. Já, že nic na sobě nemám a on, že je to kámoš. Jdu otevřít, tam černovlasý chlápek, tak kolem pětatřiceti let. Kouká na mě, já celý nesvůj, ale jde dovnitř a už se vítá s klukama. Mě taky představil a on jestli se může vykoupat.Shodil oblečení a já viděl jeho parádní tělo . Svalnatej chlap a co mě upoutalo, měl vyholený chlupy kolem ocasu. Skočil do vody a užíval si . Plaval kousek , já ho sledoval, moc se mi líbil. Vylezl z vody, měl na sobě kapky vody, bylo to vzrušující. Na mě se usmál, Tomáš připravil jídlo, tak jsme si šli sednout. Povídalo se, popilo a Petr, tak se jmenoval nový účastník našeho sezení se mě zeptal, že od Tomáše slyšel, že bych rád se pomiloval s mužem. Já jsem mu odpověděl, že jsem jen kouřil, že nemám jiný zkušenosti. On řekl, tak se předveď a svůj ocas mě nabídl ke kouření. Vzal jsem ho do ruky, zahonil, olízl žalud a pomalu ho sunul do pusy. Po chvilce mi Petr řekl, že to stačí.Ocas mu stál a řekl mě, že se bude věnovat mě. Dali se věci ze stolu pryč a já si lehl na stúl. Tomáš s Jirkou na mě koukali a povzbuzovali mě. Já ležel, Petr mi roztáhl nohy rukou mě projel můj ocas a koule. Roztáhl půlky od sebe a viděl moji chlupatou prdel. Ocas mi už stál a Petr mi jazykem začal projíždět zadek. Zasouval ho hloubějc, bylo to rajcovní. Přejel mi i koule a začal se věnovat ocasu, Pěkně ho vsunul do pusy a zas vyjel.Dělal to tak dlouho, až jsem ucítil, že budu stříkat a semeno vystříklo na jeho obličej. Kluci pochválili dávku a za chvíli už Petr zajížděl jazykem znova do zadku. Já jsem hlasitě sténal, bylo to nádherný.Nechal toho a cítím jeho ocas u mého zadku. Začíná pronikat do prdele dál a dál. Já vzdychám, rukama se pevně držím stolu a začíná mrdačka jak má být. Petr zrychluje rychlost, kluci komentují situaci a já blaze vzdychám.


Petr už ví, že bude stříkat, tak vytahuje ocas a pořádně mě postříká břicho a zasáhne i kluky. Tomáš vstane a říká, že dírka se musí roztahovat a svůj čurák mě vrazí do zadku. Mrdá mě pořádně, pořádný přírazy, já dost řvu, jsem jak děvka., Tomáš divoce přiráží a pouští dávku do mě. Mám v prdeli pořádnou dávku.Za ním stojí i Jirka, honí si ptáka a čeká na příležitost. Už ji dostal a vráží do mě svúj ocas. Mrdá fest, řvu blahem i bolestí, ale je to krásný. Za chvíli další dávka mířená na můi ocas. Jsem celý upatlaný od mrdky, ležím nehybně na stole a oddychuji.Mám pěkný pocit, že se to stalo, vím, že tohle se musí zas zopakovat. Všichni jsme se odebrali do bazénu a smili pozústatky po mrdačce. Vyšli jsme na trávu, lehli jsme si a já pozoroval oblohu a bylo mě krásně. V noci jsme akci🡕 zopakovali a já z víkendu jel zchvácenej, ale šťastnej. Domluvilo se za nějaký čas další setkání, ale to už je zas na další povídku.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Anál, Orál, Gay, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře