Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Majitelka a její poslušná děvka erotické povídky

Připravena? zeptala se mě. Stály jsme naproti sobě, obě ve spodním prádle a já nevěděla, co mám očekávat. Hleděla jsem na ni. Byla to vysoká dívka, jejiž blonďaté vlasy ji plapolaly do jejího obličeje. Ano, jsem. Dělej si se mnou co chceš, řekla a po mém těle naběhla husí kůže. Lehni si, ty děvko! zářvala jsem a ona mě poslechla. Rychle si lehla na postel a roztáhla své hubené nohy.

Přivázala jsem ji provazem ruce a nohy k okrajům postele. Oď teď mě budeš poslouchat, řekla jsem. Ano má majitelko , odpověděla mi a já věděla, že je celá moje.

Vyndala jsem z pod postele roubík a dala jsem ji ho do pusy. V jejich očích jsem viděla očekávání a nádrženost. Pomalu jsem ji sundala kalhotky a podprsenku. Vzala jsem bičík, který ležel na stole s začala ji mlátit - na její zvlhlé kundě, na prsou, na stehnech i na břiše. Křicěla a já věděla, jak moc chce, abych ji ošukala. Po chvíli jsem pak vzala připínák. Pomalu jsem ji sundala roubík a ona mi do ucha zašeptala - pokračujte, má paní. Celá nadržená jsem vzala připínák, narvala jsem ji ho do pusy a zařvala - kuř, děvko! Začala pomalu připínák kouřit a já ji ho rvala čím dál tím víc hlouběji. Věděla jsem, jak moc to chce, a tak, kdy to nejméně čekala, jsem ji ho vyndala z pusy a narvala do zadku. Zařvala překvapením. Líbilo se mi to. Líbilo se mi, jak ji to bolí. Podívala se na mě a já z jejich očí vyčetla, jak je ochotna kvůli mě podstoupit cokoliv. Co ty kurvo, líbí se ti to?! zakřičela jsem. Ano má majitelko , odpověděla, a pak dodala - pokračujte. Celá nadržená jsem ji ho vzrazila do její vlhké kundy. Začala pomalu vzdychat. Pohybovala jsem jim rychleji a rychleji. Z pokoje se ozývalo jen její vzdychání. Do druhé ruky jsem popadla bičík a začala jsem ji přes její kundičku mlátit. Ano, ano, má paní! křičela. Zrychlila jsem, a když jsem věděla, že je v tom nejlepším, tak jsem přestala. Přestala pomalu vzdychat, tak jsem si sundala kalhotky a podprsenku a sedla si na její hlavu. Začala mě pomalu lízat. Její jazyk mi jezdil sem a tam. Rychleji! pokynula jsem a ona tak učinila. Po chvíli jsem jí začala lízat i já. Skončily jsme v poloze 69. Já ji ovšem do toho mlátila bičíkem do stehen. A tak jsme obě prožily orgasmus tím nejlepším způsobem. Není nic lepšího, než někomu dělat majitelku...

🕙 Přidáno 4.6.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře