Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Malé noční převapení erotické povídky

Jednou, bylo to někdy koncem léta, jsme se s kamarády dohodli, že si vyjedeme na diskotéku do sousedního města. Asi kolem deváté hodiny večerní jsem uslyšela zvonek. Byla jsem už skoro připravená, takže jsem jen popadla kabelku a vyrazili jsme. Když jsem vyšla před barák, zjistila jsem, že nás jede kolem dvaceti, takže jsem byla už předem nadšena - -) Všichni jsme se nějak naskládali do aut a vyrazili jsme.

Už cestou jsme popíjeli a dokonce jsme odpálili i pár jointů, takže nálada byla opravdu úžasná. Bylo mi celkem horko, takže jsem si svlékla mikinu🡕 , později i tričko🡕 . Moje kamarádka Lucka se s radostí přidala a cesta (plná smíchu) uběhla poměrně rychle. Když jsme dorazili na místo, okamžitě jsme se znovu oblékly a vydali se za ostatními. Po několika divokých tancích a po dalších skleničkách jsme si s Luckou usedly na koženou sedačku, která byla v takovém tichém rohu na chodbě. Opřela jsem hlavu o její rameno, později jsem ji objala a ona mě začala z ničehonic vášnivě líbat. V minulosti jsem se s Luckou už nesčetněkrát líbala, ale tohle bylo jiné. Docela mě to vzrušilo, tak jsem ji pomalu začala hladit její krásná pevná prsa. Přestala mě líbat, podívala se na mě a okamžitě ze sebe strhla tričko🡕 i s podprsenkou. Podívala jsem se na ní, poté jsem se rozhlídla, jestli nejsou v okolí nějací lidé a když jsem nikoho neviděla, bleskově jsem se pustila do olizování jejích stuhlých bradavek.

Ona mě hladila po hlavě a jen tiše sténala. Po chvíli s sebou trhla, klekla si přede mě, vyhrnula mi sukni🡕 , odhrnula kalhotky a začala mi divoce lízat kundičku. Začala jsem přímo křičet slastí. Pomalu se dobývala do mojí mokré lasturky a každou chvilku mě něžně kousla do poštěváčku. Tekla jsem čím dál tím víc, ale Lucce to nebránilo v tom, aby lízala jak divá. Když jsem měla kousek do orgasmu, přestala. Ano, přestala a já jsem začala okamžitě křičet, ať ještě aspoň chvilku pokračuje. Podívala se na mě tím svým sexy pohledem a řekla "Počkej, něco ti ukážu, zlato". Začala se zuřivě přehrabovat v kabelce a za moment vytáhla robertka. Bez okolků mi ho tam narvala a já byla ve chvilce hotová, jenže Lucka nepřestávala. Strkala mi ho tam pořád víc a víc a já se nezmohla na nic než tiché vzdechy. Když jsem prožila asi třetí orgasmus za sebou, vzala jsem robertka a řekla jsem "Ták a teď si zajezdíš ty, Lucinko".

🕙 Přidáno 2.6.2019
📂 Kategorie: Lesbičky

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře