Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Máma mojí macechy erotické povídky

Když mi bylo 5, moje rodiče se rozvedli a táta si onedlouho přivedl domů novou ženu. Nyní je mi 18, tátovi 41 a mojí maceše 38. S mámou se rozvedli v dobrém a všichni mezi sebou mají dobrý vztah. Macecha se jmenuje Lenka a její máma, která se o mě hodně starala jakobych byl její vlastní vnuk, se jmenuje Helena, je jí 59 let. Věděl jsem, že moje náhradní babička pracuje v nějakém obchodě, ale nikdy mi nikdo neřekl kde a ani jsem se o to tolik nestaral.

Až jednou, když jsem šel po Praze, jdu kolem nejmenovaného sexshopu a najednou z něj vyjde Helena na cigáro. Byl jsem zaraženej a tak jsem za ní přišel. "Ahoj babi, ty pracuješ v sexshopu?", a usmíval jsem se a zároveň jsem byl velmi zvědvý. Tak řekla, že jo a cačala se mě vyptávat, jestli jsem někdy byl v takovym obchodě a jestli by mě zajímalo co tam mají. Říkám, že bych si to rád prohlídl, je to určitě zajímavé. Vždycky mě lákal tvrdší sex a experimentování, zkoušení nevšedních věcí a hlavně mě lakaly starší ženy. Bylo třičtvrtě na 9 večer a ona říká, že za chvíli zavírá, tak ať jdu dovnitř. Hned jsem zamířil k latexu, prohlížel si různé hračky🡕 , anální kolíky, připínací penisy.... Když zavřela, šla za mnou a ptala se, jestli nechci dnes večer být u ní, že by něco vzala a řekla mi, jak se to používá. Samozřejmě jsem věděl, ale začal jsem být pěkně nadržený a nějak jsem si říkal, že bych to na ní mohl zkusit. Sbalila tašku a jeli jsme k ní domů. Seděl jsem tak na gauči a ona začala vyndavat pmůcky a latexový kostým. Tak mi vyprávěla, péro mi stálo jako bejk a samozřejmě to bylo vidět. Zasmála se a zeptala se mě, jestli bych chtěl vidět, jak takový kostým vypadá na člověku. souhlasil jsem a odešla do pokoje. Vrátila se v černym koženym oblečku, z ketrého jí koukaly prsa tak akorát do ruky a krásně porostlá kundička. "Vidím, že jsi vzrušený, klidně si ho hoň". vyndal jsem si ho a začal honit. Sedla si ke mně a chytla ho do ruky a jezdila nahoru a dolů. Říkala že to usí zůstat mezi náma. Pak mě povalila na gauč, hlavu strčila mezi moje nohy a strčila si ho do pusy, kouřila jako bohyně. Lízala mi análek a pak mě odtáhla do ložnice, kde ležel ještě jeden kostým.

Oblékl jsem si ho, ona mezi tím vzala připínací penis a na čtyři! klekl jsem si a ona jemně začala nejdřív jazýčkem mi dráždit análek, pak prstíkem a nakonec tam strčila připínák. Bolelo to ze začátku, ale pak z toho bylo něco úžasnýho. Po chvíli přestala, strčila mi do zadku kolík a řekla, ať jí taky roztáhnu a strčim jí ho tam taky. Lehl jsem si na ní do polohy 69, lízal jsem jí tu krásně mokrou a porostlou vagínu. Ani jsem se nemusel snažit a strčil jsem jí do nalubrikovaného análku hned 4 prsty. Vzal jsem ten největší kolík a když jsem ho tam strkal, tak jsem jí mezi tím vystříkal celý dutiny. Pak jsem z ní slezl a hned jak se mi znovu postavil, tak jsem jí ho strčil do kundy. Šukali jsme snad hodinu, všelijaký polohy a o to příjemnější bylo mít něco v análku. Pak jsme se šli napít do kuchyně, kde byly dlaždice", Lehni si, já tě pochčiju!". Byl jsem celej mokrej, vstal jsem a taky jsem jí celou počůral. Takhle pak vypadala skoro celá noc a do dnes to prak🡕 tikujeme tak 2krát až 3krát týdně.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Anál, Fisting, Orál, Piss, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře