Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Manželka a její rodina 3 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Po návštěvě tchýně jsme diskutovali o budoucí párty s mrdáním. Mě se moc nechtělo, ale žena mě přemlouvala že to může být zážitek. řekl jsem jí že by se jí líbilo nechat se vymrdat od několika chlapů naráz. Odvětila že je to její sen mít několik ocasů v sobě v obou dírách naráz. Řekl jsem jí, že si to ještě rozmyslím. Celý týden do mne hučela a tak jsem svolil. V pátek odpoledne jsme přijeli k rodičům. Tchýně nás přivítala a řekla, že je doma sama, že tchán přijede až zítra ráno ze služebky. Ubytovali jsme se a seděli v pokoji, dali kávu🡕 a klábosili o tom, co bude zítra. Tchýně mi řekla, že to jsou jejich známí, že skoro všichni jsou bisex a tak, že se nemáme divit tomu, že ženy budou s ženami a chlapi s chlapy. Já jsem jen polkl a nic neříkal. Večer jsme po sprše šli spát, ale tchýně chtěla abychom spali v jejich ložnici. Nebylo to poprvé co jsme tam spali a společně mrdali. Tak jsme šli. Spáváme nazí a tchýně přišla z koupelny nahá, bylo vidět, že je stále vyholená. lehla si vedle mne a přitulila se. Jsem chlap a tak jsem ji objal a políbil jako milenku. Zajela mi jazykem snad až do krku. Chvíli jsme se líbali a mazlili se. Po chvíli mi žena řekla že je tady jen do počtu. Přesunul jsem se k ní a políbil jí její prsa. Hrál jsem si s nimi a dráždil jsem její bradavky. Tchýně se na nás dívala a řekla, že si to máme nechat na zítřek , kdy toho budeme mít dost.

Ráno jsme posnídali a tchýně nás zahnala do koupelny, kde nám řekla že si máme udělat anální výplach. Měla nachystanou anální sprchu. Řekl jsem jí že já se nenechám mrdat do prdele a to od nikoho. Obě dvě mi řekly ať nekecám a předkloním se. Předklonil jsem se a tchýně mi namazala dírku vazelínou a zasunula sprchu. Jemně pustila vodu a já cítil jak se mi nalévají střeva. Byl to zajímavý pocit. Najednou jsem řekl dost a vystřelil jsem se staženými půlkami na mísu. Co bylo pak neříkám. Stejně tak tuhle očistu provedly i ty dvě.
Šle jsme do kuchyně, kde jsme chystali nějaký ten gábl na odpoledne a večer.
Odpoledne kolem třetí se to začalo scházet. Byli to páry ve věku manželčiných rodičů, celkem vypadali docela dobře. Jen jedna žena se vymykala a to svými prsy- to bylo něco obrovského .
Postupně se svlékli do plavek a seděli u bazénu. Celkem tam bylo pět párů a my domácí. Některé ženy byly jen v kalhotkách a dva muži byli nazí. Přijel tchán převlékl se,do zástěry , plavky si nebral a šel k bazénu kde začal grilovat. Byl to na něj pohled jak se točil kolem grilu s holou prdelí.

Jak přibývaly hodiny, stoupala hladina alkoholu🡕 a nálada se rozjela naplno. Skoro všichni již byli nazí a hladili se, líbali se , bylo vidět, že za chvíli začne opravdu zábava.
Když se trochu setmělo postupně jsme odešli dovnitř, kde se různě posadili. Tchýně nás představila a řekla nám že se máme svléci do naha. Byl to divný pocit být nahý před tolika lidmi. A pak to začalo. Řekli nám, že bude přijímací rituál. Žena si musela stoupnou doprostřed pokoje a mírně se rozkročit. Všichni chlapi si stoupli a jeden po druhém k ní přistoupili a políbili jí na ústa, na prsa a prsty jí pohladili její kundičku. Díval jsem se a bylo vidět, že se jí to líbí, roztáhla nohy ještě víc a třetí muž jí zasunul prsty do dírky. Stejně tak i ostatní a i tchán.

Když skončili, tak jsem byl na řadě já, stál jsem před ženami a každá mne políbila pohladila mi ocas. Po druhém pohlazení mi stál jak kláda. Měl jsem co dělat, abych se neudělal.
Když bylo po všem, tak nám bylo řečeno, že se všeci chtějí na nás dívat jak mrdáme. Předklonil jsem svoji ženu a pokusil jsem se zasunout. Byla mírně vlhká a tak jsem klekl a zezadu jí lízal. Potom jsem zasunul bez problémů a mrdali jsme jako doma sami. Nechtěl jsem hned stříkat a tak jsem přestal. Ostatní se usmívali aříkali, že to bylo pěkné. Po tomto se zábava opravdu rozjela. Jeden z chlapů si vzal moji ženu a začal se s ní líbat. Prstil ji její kundičku. Já jsem stál a koukal . Tchýně ke mně přišla a řekla, že by paní x s velkými prsy chtěla můj ocas. Šek jsem k ní , přitáhla si mne a začala mne kouřit. Prsty mi mačkala koule a druhou rukou mne hladila po prdeli. Byla to fantazie. Přestala stoupla, klekla si na sedačku, vystrčila na mne prdel, roztáhla nohy a řekla mi lízej. Zabořil jsem obličej mezi její macatou prdel a lízal její kundu a prdel zaráz. Začala skučet a tlačila se na můj obličej. Začal jsem jí strkat prsty do kundy a potom i do prdele. Chtěla víc a víc. Pomalu jsem jí do kundy zarazil celou ruku. Tekla přímo neuvěřitelně byl jsem celý mokrý do její šťávy a tak jsem zasunul ocas do její kundy a začal ji mrdat. Přirážela jako utržená z řetězu a řvala u toho jako pominutá. Byl jsem celý mokrý její šťávu jsem měl i na břichu . Chvíli na to měl a orgasmus takový jsme ještě neviděl, z kundy jí šťávy přímo stříkaly. Převrátila se na bok a oddychovala. Já jsemse neudělal jak jsem byl vyvalenej. Ostatní mrdali v různých polohách, viděl jsem tchána jak mrdá jednoho chlapa . Viděl jsem svoji ženu, jak klečí nad jednou kundou, líže jí a nechává se zezadu mrdat. Tchýně ke mně přišla a řekla mi že by to chtěla udělat a to zezadu a do prdele. Hleděl jsem na ni a nevěřil jsem. Klekla si na zem , namazala si prdel a já pomalu zasouval ocas do její prdele. Byla krásně namazaná a tak jsem zasunul lehce a mrdal ji. Pomalu začala přirážet, jen to čvachtalo. Nevím jak dlouho jsme mrdali ale najednou se tchýně vzepjala a udělala se. já se opět neuděl a, nevěděl jsem co se se mnou děje. Sedl jsem si vedle ní a zeptal jsem se co to je. Usmála se a řekla mi že mi dala nějaký prášek abych dlouho vydržel.Neobávej se je to od jednoho doktora, kterej je tady.
Celá parta mrdala v podstatě každý s každým. Díval jsem se kde je žena a ta seděla na jendom chlapovi a druhý ji mrdal do prdele. Ječela a užívala si to. Ke mně přišel jeden a zeptal se mne zda bych mu podržel. Řekl jsem mu že jsem to s chlapem ještě nedělal. Uklidnil mne s tím, že každý to dělal jednou poprvé. Klekl jsem si na zem a on mi namazal celou prdel vazelínou a jemně mi masíroval dírku do které zasouval jeden a pak i druhý prst. Byl to zvláštní ale příjemný pocit. Uvolnil jsem se a najednou jsem cítil jak mi strká svůj ocas do prdele. Pomalu vnikal až se dostal zcela dovnitř. Pomalu mne mrdal a postupně zrychloval. Začal jsem si to užívat . Mrdal mne rychleji a rychleji a já jsem začal na něj řvát rychleji rychleji. Zrychloval a najednou vytáhl a vystříkal se mi na záda. Byl jsem v rauši. Klečel jsem a nabíral sílu. V tom se ke mně přisunul tchán a zeptal se zda může. Jen jsem kývl a on mne začal mrdat. Nějakou dobu mne mrdal nevím jak dlouho . Přestal, poplácal mne po prdeli a řekl paráda. Šel jsem do koupelny se umýt. Sprchoval jsem si prdel a přišla moje žena kteá byla celá od semene. Zeptal jsem se jí jaké to bylo. Odpověděla mi že něco takového ještě nezažila, Nevadí ti to ?

Ani ne .už jsem vymrdal prdel tvojí matky. Nekecej, to nedovolila ani tátovi. No vidíš a já jsem to měl povoleno. Podívala se na můj ocas, který stál a řekla mi, zda bych se nechtěl vystříkat. Řekl jsem že bych chtěl ale že mi to nejde. Umyla se a šli jsme do pokoje. Tam byla sodoma komora, mrdalo se všude. Žena se opřela o opěradlo sedačky a já ji namazal kundičku i prdelku vazelínou a začal ji mrdat. Díval jsem se na ostatní, ostatní se dívali na nás . Mrdal jsem do kundičky a potom do prdelky. Žena řvala jako pominutá, přirážela a po dlouhé době jsem se vystříkal do jejich střev. Musím říci, že mne ocas bolel, měl jsem ho oteklého měl rozměry snad dvojnásobné jako normálně. Šli jsme znovu do koupelny se umýt a tam byla dvě ženy, které se myly a u toho se ukájely.Dívali jsme se na ně a chvíli na to jsme jim pomohli je vyprstit. Obě nám to oplatily a oděšli jsme do pokoje. Ostatní pomalu přestávali odcházeli do koupelny. Seděli jsme nazí a vykládali. Několik z nich řeklo, že jsme super pár, který si dokáže užívat život. Ta prsatá paní řekla, že ji nikdo tak krásně nevylízal , jak jsem to dokázal já.
Blížilo se ráno a tak se páry postupně vytrácely až jsme zůstali jen my čtyři.
Tchán navrhl, zda nepůjdeme do postele. Zvedli jsme se a odešli. Lehli jsme si a tchán začal líbat svoji dceru. Hladil ji po celém těle, líbal ji na prsou a pak ji začal před námi lízat. Tchýně se přímo vrhla na mne a za chvíli seděla na koníčka a mrdali jsme . Ti dva vedle nás nezůstali pozadu a mrdali také. Najednou se žena zastavila a řekla tátovi , že mu splní jeho sen. Klekla si a nastavila mu svoji prdel. Tchán zasunul a mrdal ji. Nevím jak dlouho jsme řádili až jsme se vystříkali. Společně jsme se opláchli a šli spát.
Ráno jsem byl jako pomlácenej ale spokojenej.
Po obědě jsme se rozloučili a odjeli jsme domů. Doma jsme to probírali a říkali si svoje zážitky a pocity. Večer jsme si znovu zašukali a spokojeně osnuli.
Jen jsme se domluvili, že se párty zůčasníme čestěji.

Části povídky

🕙 Přidáno 20.4.2022
📂 Kategorie: Anál, Bisex, Orál, Incest, Párty, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

Ivana (2023-02-08):
Také občas šoustám se svým tchánem i mužem v trojce. Ale popsaný grupáč musí být žrádlo.

Jan (2023-02-08):
Umě seš pěkná kurva.

Karel (2023-12-08):
Nevím co se ti nelíbí že šuká s mužem i s tchánem , kdybys zažil takový grupáč, budeš mluvit jinak, jen šukej dál a užívej si to .