Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Manželka jako děvka erotické povídky

S manželkou , nám sex trochu zevšedněl a jak už to bývá snažili , jsme se s tím něco udělat.Od sexu v přírodě , autě a podobně.

Hele dneska jsem na internetu četla nějaký článek , o tom jak si jedni manželé také zevšedněli a zkoušeli všechno možné , jako mi a nakonec náhodou přišli na BDSM. No a už jsou spolu zase šťastní. Co myslíš nezkusíme to také.

No nevím jednou jsme nad tím už uvažovali a ty jsi se na to moc netvářila.

No to je pravda , ale to mě bavil normální sex. Už mám chuť taky na něco nového. Víš co? Zítra kup tak deset metrů řetězu. Bude pátek a já Ti nechám instrukce co a jak. Až přijdeš domu tak tu budeš mít obálku s instrukcemi. Jo? Tak jo. Víš , že jsem docela zvědavý.

Jo tak to já taky.

Z práce jsem se těšil jako už dlouho ne. Z práce jsem to vzal do OBI a koupil deset metrů řetězů a dvacet zámků. Měl jsem neustále pocit , že to na mne všichni musí vidět. Snažil jsem před prodavačem jako počítat , že to mám na nějakou pracovní buňku , ale jestli mě to spolknul to jsem si jistý nebyl.

Konečně jsem prošel kasou a hurá domu.Převlékl jsem se , za letu jsem popadl obálku a v chodbě a igelitku se řetězem. Ve sklepě jsem obálku otevřel a v ní našel jednoduché instrukce jak nařezat řetěz.

Na konci obálky bylo ještě ps , že klíče mám nechat dole na chodbě a v patře v ložnici , že je další obálka. Zámky to byly samo zacvakávací , tak jsem oddělil klíče a nechal je dole.V ložnici byla na posteli další obálka.Otevřel jsem ji a tady mne už čekal návod na sebe svázání. Vedle obálky ještě leželi manželčiny tanga a její rudé krajkové body , které také bylo do střihu tang.O nich jsem pochyboval co mají znamenat , ale po té co jsem se dal do čtení , jsem rázem pochopil.

Dopis

Ahoj.

Ze všeho nejdříve , do naha.A jelikož je BDSM jak jsem zjistila nejenom o bezmoci a spoutání , ale také o podřízenosti , poslušnosti a taky o ponížení , tak si na sebe nejprve navlékni moje body.Budeš moje děvka. Tak .  Řetěz , který jsi připravil jako první si připni mezi kotníky. Tak a teď do středu řetězu mezi kotníky připni řetěz číslo dvě a druhý konec si zapni okolo krku. Okolo pasu si připni řetěz číslo tři. K němu připni na bocích řetězy čtyři a pět. Spíše než na bocích je dej spíše dozadu. Tak od páteře na dvě třetiny zad. Ty jsou na tvoje ruce , ale než si připneš ruce tak si do pusy dej moje kalhotky a zajisti je šátkem🡕 , který je přes opěradlo. Tak a teď zajisti ruce.

To je vše.Budeš čekat až přijdu.

Až budeš mít připnuté ruce tak otevři skříň na chodbě.

Vše jsem vykonal , jak bylo popsáno.Jelikož mne manželka nechtěla kouřit , protože ji vadili chlupy v mém rozkroku začal jsem se už dávno holit.To body alespoň nevypadalo tak hrozně , protože mě nelezli ven chlupy , ale i tak jsem si připadal hrozně trapně.Když jsem se chtěl zvednout abych došel ke skříni na chodbě , tak jsem zjistil , že řetěz od kotníku ke krku je krátký a já musel zůstat v poměrně velkém předklonu. Na posteli kde jsem se pouta🡕 l mě to tak nepřišlo. Ruce jsem měl pěvně a poměrně těsně připnuté k pasu. Navíc spíše za zády než na boku. Bylo asi pět a manželka by měla přijít asi v šest. Nebylo to tedy tak hrozný , to by se dalo vydržet. Když jsem spoutaný🡕 v ponižující pozici došel na chodbu a otevřel dveře skříně , polilo mě horko. Na dveřích skříně , byl papír a na něm fixou - málem jsem Ti zapomněla říci , že jdeme s holkami na víno J .takže přijdu kolem půlnoci.jo mimochodem , ten řetěz mezi nohama je tak krátký , že se nedostaneš ze schodů.takže pa a čekej.

No to bylo neskutečný .

Ke klíčům dole na chodbě jsem se opravdu díky řetězu nemohl dostat. Sklopil jsem uši , sklapnul paty a cupital jsem do obývacího pokoje kde jsem zapnul televizi a lehl jsem si na gauč. Sakra ani ležení nebylo pohodlné. Díky rukám v té debilní pozici , jsem nemohl ležet ani na zádech a ani na boku. V jednu chvíli jsem uvažoval , že zavolám kámošoj aby mě klíče z chodby přinesl , ale došlo mě , že s roubíkem mu toho asi moc neřeknu. Navíc jak jsem klopýtal pro mobil a musel jsem projít okolo velkého zrcadla na chodbě , došlo mě při pohledu na sebe v rudém body a spoutaného v řetězech , že to volání , respektive SMS nebude to pravé ořechové.

Noc to byla dlouhá a já s nadějí uslyšel zámek vchodových dveří.

Jsi doma ? uslyšel jsem manželku , jak na mne křičí od dveří. No s roubíkem jsem toho moc nenakecal.

Byla nějak dlouho dole.Když přišla nahoru tak se mezi dveřmi začala smát jako smyslů zbavená. Už jsem stál , protože jsem ji chtěl přivítat a místo toho aby to ocenila tak se mě posmívala.

No vidíš to , máš  skoro stejné bodýčko jako já. No ty jsi ale moje kurvička.

Došla ke mně a k obojku mě připnula vodítko.

Tak půjdeme.

Došli jsme do ložnice.

No jak jsi se tu měl ? Co je ? Ty se mnou nemluvíš ? No jo , já zapomněla , nejenže nemůžeš mluvit , protože máš šátek🡕 v puse , ty tam máš taky moje kalhotky , že ? No ty jsi , ale čuně.

Celou debatu se mnou vedla hlasem , jako když by mluvila s malým děckem.Byl jsem naštvaný.A nemít řetězy tak už bych jí dal za uši , že to ještě neviděla.Místo toho jsem jen trpně klečel před ní a musel si nechat všechno líbit.Měli jsme oba opravdu skoro stejné body , jenže to její díky tomu , na kom bylo navlečené vypadalo strašně rajcovně. To moje , ze stejného důvodu vypadalo směšně , stejně jako jeho nositel.

Chytla mě za vlasy a vrazila si můj obličej mezi nohy. Bylo to strašně vzrušující , při tom jak jsem nemohl sám nic udělat. Nemohl jsem převzít aktivitu , jako tomu jindy bylo , ani jsem si nemohl líznout díky kalhotkám v mé puse , které tam držel šátek🡕 .Vzrušeně oddychovala a bylo poznat , že se blíží její vyvrcholení. Dráždil jsem ji vytrvale a důkladně. Sice to bylo přes body , ale to bylo tak jemné , že to skoro bylo jako by byla nahá.Vzhledem k ucpané puse jsem ji během deseti minut přivedl k orgasmu jen nosem. Byl taky pěkně mokrý.

No to bylo něco nádherného , když jsi mě do toho nemohl kecat a šahat. Už vím co se holkám na tomhle líbí.

Odpadla na postel a chvilku oddechovala.Trpělivě jsem klečel u postele a čekal až mne zbaví všech těch věcí a já budu moci pokračovat.

Jak jsem se zmýlil v orientaci mé manželky.Byl jsem už celý natěšený jak mne rozpoutá a já se na ni vrhnu a budeme šukat , ale .............   .

No to bylo super.Víš co mne vždycky zajímalo, na svoji , otázku ode mne mohla dostat jen zavrtění hlavou , ale moc jí to nevadilo a aniž se na moji reakci podívala pokračovala v monologu.

Co vlastně chlapi , včetně tebe vidí na šukání ze zadu.Odmlčela se jako když by nad tím opravdu uvažovala. No nic na to příjdeme

Vstala z postele a otevřela šuplík u svého nočního stolku.Z něho vyndala nějaký robertek se spoustou různím popruhů zamotaných do jednoho velkého chumlu.odešla s tím chumlem někam na chodbnu.Podle tekoucí vody jsem věděl že je v koupelně.Z koupelny se vrátil chlap. Ne chlap , byla to stále moje manželka , ale mezi nohama se jí houpal obrovský umělý penis.Jednou rukou si ho třela jako při masturbaci a druhou rukou vymačkávala gel.Tělem mě projela všechna síla našich mužských předků.Jako bych nabral sílu všech mužů , kteří kdy trpěli a trhal jsem řetězy , které pouta🡕 li moje tělo.

Bylo to jen zbožné přání.kroutil jsem se v očekávání svého životního ponížení a věděl jsem , že s tím nic neudělám.

Stoupla si za mne a ohnula mne přes postel.

Říkala jsem Ti že budeš moje děvka . A víš moc dobře , že nemluvím jen tak do větru.

Připadal jsem si jako onuce.Spoutaný a šukaný do prdele vlastní manželkou. .

Cítil jsem slzy jak mě tečou po tváři a také jak mě po ...............................Ne to nebylo možný.Lhal jsem sám sobě.To vzrušení , které prostupovalo mým tělem , jsem určitě cítil taky, ale to přece není možný.To nemůže být reálné.Co když se mě zítra manželka zeptá jestli se mě to líbilo? Co jí mám říct? Ne rozhodně to nemohu přiznat. Co jsem to za muže , kterého vzrušuje když je v dámském body spoutaný🡕 a šukaný do análu svojí manželkou.Hanbou bych se musel propadnou , ale ............................................

Ale co když si už nikdy nebude chtít takto hrát? To by možná bylo horší , než všechna moje neposkvrněná mužská čest .

Kašlu na všechno co mne učili . Kašlu na všechno co je normální.Kašlu na to co se ode mne čeká.Kašlu na pravidla . Kašlu na všechny co tomu nerozumí.

Jakou máme životnost ? Jestli vezmu průměr tak je to 80 let. A co potom ? Po tom nám bude vše jedno , ale co před tím tím.V padesáti litovat toho co jsem neudělal ? A litovat toho až do smrti ?

Jsem rozhodnutý.Ano jsem to já a jsem děvka mé manželky a jsem opravdu šťastný.

🕙 Přidáno 5.6.2019

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

UndercoverHoe (2020-09-18):
Pekne cteni ?

Mikisek64 (2021-01-27):
Nádherná povídka! Chtěl bych to taky takto zažít! Byt devkou pro ženu a možná bych snesl i chlapa v sobě v přítomnosti ženy!