Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Manželova děvka erotické povídky

Chtěla jsem vyzkoušet víc chlapů, takže jsme uspořádali akci🡕 s 40 chlapy. Tak za každého kdo chtěl bez gumy jsem dostala tisícovku. V sobotu jsme se dostavili na místo konání. Čekalo tam fakt 40 nadržených chlapů, různého věku a postav, se všemi zdravotními potvrzeními, takže zatím vše OK. Všichni dodržovali minimálně týdenní sexuální půst, aby bylo hodně semene. Manžel si myslel že budu mít nějaké přednostní práva, alo to se mýlil. Poručil, ať se svléknu, což poslušně udělala a hned jsem viděla, jak se několik ptáků, při tom pohledu postavilo. Jsem vysoká blond s vyholenou kundičkou a mám větší prsa. Teď si klekni a pěkně začni kouřit každého kdo si řekne. Poslušně jsem si klekla. Hned se utvořila fronta. Hned první byl mlaďoch s pěknou kládou, ale byl tak nedržený, že hned se udělal do mojí pusinky. Hned po něm se tam vedral týpek s pupkem, průměrným ptákem, ale ohromnýma chlupatýma koulema. Chytil mě za vlasy a vrazil čuráka do mojí zmalované pusinky. A už bylo vidět, jak za povzbuzování ostatních pumpuje obsah svých koulí, do pusinky. Manžel se díval, jak si mě podávají a já se snažím polykat co můžu, ale bylo toho fakt hodně, takže něco vyteklo na kozy. Věděl, že mě budou všichni šukat, ale myslel , že to budu tak nějak řídit a v klidnějším tempu a ne, že budu jako zvěř.

viděla, jak jí chlapík přiráží do pusy a snaží se vymačkat z koulí co může. Pak ho opět poslušně olízala, mrdku co nestihla spolknout si rozetřela po kozách a kundě a pak už podle plánu rozkouřila zbytek ptáků. Tak pánové, aby si byla jistá, že měla všechny ptáky všude, tak si dáme ještě jedno kolo. Postavíte se do řady, ona vystrčí prdel a každý ji bude šukat půl minuty do prdele a půl do kundy.

Než jsem se stačila vzpamatovat, tak už mě dva opřou o křeslo a jeden ho rve do mého krku a druhý do mojí kundičky..dalšímu ho musím rukou honit. Pomalu jsem zjišťovala že manžel ztratil veškerou kontrolu nad akcí a pozoroval, jak si každý se mnou dělá co chce, dokonce i to kdo s ochranou a kdo bez. Všichni mě šukaj bez. Potřebovala jsem se něčeho napít a zajít si na záchod. Zamávala jsem na manžela a on věděl , že když budu mávat, tak to bude signál co jsem si s ním dohodla, když budu něco potřebovat. Přišel a já mu řekla co potřebuji a oni neradi na chvilku přestavaj. zvedám se a jdu jak omámená na záchod, Cítím jak mi semeno teče po nohou. Jen jsem došla na záchod a sedla si, tak už tam další přichází a že taky potřebuje a prý že když mu manžel říkal proč je ta pauza, abych mohla si dojít na záchod a napít, tak prý místo mušle použije mojí pusu . Já že se zbláznil, že jsem takovou věc nikdy nadělala a on že to má dohodnuté s manželem. Tlačil se do kabinky kde jsem seděla a už začínal chcát ..že prej má pěkně plnej močák. Dost mě zaskočilo jak mě zasáhl proudem jeho teplých chcanek, že jsem si nevšimla jak s ním míří k mé puse . Začala jsem se dávit a on mi ho vrazí až do krku a já polykám jeho chcanky . Cítím jak mě ta perverznost vzrušuje a začínám si to užívat. Když se vychcal, tak se zeptal co já na to, usmála jsem se a říkám mu že když bude zase potřebovat se vychcat, tak ať přijde a i když mě budou ostatní šukat, tak se muže vychcat přitom do mé pusinky. Jdu zpět na bar a akce🡕 pokračuje. Hned si mě berou další a už cítím jak mě plní. Jeden udělanec mě chytil za prdel a vzal tu svou velkou, tlustou kládu a bez řečí mi jí vrazil do zadku. Držela jsem poslušně. Pak přišla na řadu kunda, kterou mi taky pořádně protáhl. Chlapi se začali střídat a zase se stalo, že to tři týpci nevydrželi a vystříkali se do mě.

Z obou dírek, mi tekly po stehnech potůčky semene a končili až na kolenou. Chlapi co šli po nich zase reptali, že budou mít zaprasené čuráky od mrdky, manžel jim bezelstně a s úsměvem na tváři řekl, že jim je po zásunu očistím v pusince. Co slíbil to já musela dodržet a protože už všichni projeli všechny dírky, začla mrdanice a spousta, se jich při té ústní očistě, udělala do mé pusy a krmili mě hustou bílou mrdkou. Měla jsem semeno na tváři a teklo mi po bradě. Manžel byl vzrušený k prasknutí a když viděl, že se právě uvolnila moje prdel, vrazil mi ho tam a po několika minutách, pleskancích na zadek a pár osloveních děvko a čubko, se mi tam udělal. byl to první anál s mnou co si parádně užil a hlavně to stříkání do zadku. Paráda. Pak se mě zeptal, že to už by mohlo stačit a jdeme domů. Ozvalo se známé reptání a že to podle dohody má být celodenní akce🡕 a ne že po pár hodinách vše končí. Manžel mi říká že mají pravdu, že to tak bylo v inzerátu, tak jsem poslušně odkráčela na pohovku a lehla si. Hned se všichni hrnou ke mě a já vidím jen velký tvrdý péra co mě plní semenem a cítím jak je do mě rvou až po koule co nejvíc mohou. eli. Občas se někomu chtělo chcát a protože ten ze záchodu to řekl všem, tak další se automaticky vychcal kam chtěl. Jak sem už byla otupělá, unavená a pořádně rozmrdaná, tak jsem ani neprotestovala, když nekterej chcal do kundy nebo zadku. Střídali se na mě celý den a večer a já už pak po celém dni jen podle jejich potřeb dělala co oni chtějí . V deset večer to skončilo a já tam dál ležela a nakonec únavou a vyčerpáním usla.

🕙 Přidáno 10.7.2022
📂 Kategorie: Anál, Orál, Grupáč, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře