Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Masturbace na dovolené erotické povídky

V den, kdy jsme odjížděly na dovolenou do Chorvatska, mi bylo čerstvě 16. Na dovolenou jsme letěli celá rodina já, bratr, mladší sestra, táta a máma. Na hotelu jsme zjistili, že pokoje jsou dvoulůžkově a né troj, jak nám bylo řečeno. Tak po dlouhých hádkách se rozhodlo, že v jednom pokoji budou spát mamka a táta, v druhém pokoji budou spát bratr a sestra a pro mě objednaly ještě jeden pokoj. Po té, co jsme se rozdělili a šli do svých pokojů, jsem si začala vybalovat a potom se převlíkla do dvoudílných plavek a šla jsem k bazénu.

Jak jsem tak plavala v bazénu, tak ke mě připlaval nějakej ožralej kluk, chytl mě za prsa a sundal my vršek. Já mu dala facku a vzala si ho zpátky a nasadila ho. Potom jsem se šla opálit, aspoň trochu. Tak nějak to dospělo k večeru a po večeři AllInclusiv jsme se s rodinou rozešli zase do svých pokojů. Mě jako první věc napadla, že se pujdu osprchovat. Svlékla jsem se z plavek a šla do sprchy. Jak jsem se osprchovala, tak jsem si na sebe hodila ručník a šla spátky do pokoje. Podívala jsem se, že je moje skříň otevřená a moje spodní prádlo je rozházené po zemi. Myslela jsem si, že jsem ho tam asi špatně dala a ono vypadlo. Tak jsem ho posbírala a šla si obléct kalhotky a tričko🡕 . Zkusila jsem televizi a na štěstí chytla Novu. Tak jsem se dívala, ale u nás bylo asi tak kolem půl jedné v noci a jel tam nějaký porno film. Po chvíli jsem byla trochu nadržená a tak jsem si ji začal poalinku hladit přes kalhotky.

Po chvili byly kalhotky mokré a a já se udělala a usla. V noci jsem cítila něco divného, jako by mě někdo sledoval, ale kašlala jsem na to a chtěla jsem spát dál. Ale najednou ze mě začala pomalu sklouzávat peřina, chtěla jsem se zvednout, ale byla jsem asi nějak ochromená. Potom se moje tělo pohlo a převalilo se na záda. Pomalu mi začaly sklouzávat kalhotky a vyhrnovalo se tričko🡕 . Jakmile se tričko🡕 vyhrnulo až mi šla vidět celá prsa, tak jsem znervozněla a snažila se pohnout, ale nešlo to. Jak už jsem byla úplně nahá, tak se mi ohly nohy a roztahly se a já začala cítit tlak na mojí kundičce. Cítila jsem jenom jak se pomalu roztahuje, až byla úplně roztažená a já cítila, že mě právě někdo šoustá. Po chvíli jsem se otočila sama od sebe na břicho a to něco zaútočilo na můj anál. Po chvili mrdání se to asi udělalo a něco mi přistálo na zádech a potom už jsem se mohla hýbat. Tak to bylo sakra divné, jsem si řekla. A chtěla jsem to řešit, ale najednou mě chytlo takově spaní jako by mi někdo píchnul injekci s uspávadlem a usnula jsem. Ráno jsem se probudila a byla jsem oblečená a pod peřinou. "Doufám, že to byl pouze sen. " řekla jsem si a zvedla jsem se z postele.

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Znásilnění, Masturbace

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře