Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Masturbátory Tenga

Masturbátory Tenga pocházejí z Japonska. To už samo o sobě znamená tu nejlepší technologii a maximální propracovanost do každého detailu. Cílem vývojářů nebylo vyrobit masturbátor dokonale imitující reálnou vagínu, ale nástroj tak dokonalý, že Vám přinese maximální uspokojení.
Mastrubátory Tenga se rozdělují do několika kategorií, které se především liší jakostí materiálu, tudíž si každý muž může vybrat materiál, který je pro něj ten nejvhodnější.

Tenga Flip Hole

Tenga Flip Hole, je jediný mastrubátor z řad Tenga, který lze používat stále dokola a zároveň první mastrubátor na světě, který lze celý otevřít, tudíž je velmi snadno udržovatelný a hygienický. Každé balení tohoto dokonalého mastrubátoru, obsahuje vzorky lubrikačních gelů od společnosti Tenga. Vnitřek masturbátoru vyplňuje materiál elastomer. Tento materiál patří k nejměkčím a nejpříjemnějším vůbec. Tenga Flip Hole je uvnitř různě členěné, tudíž budete mít při každém pohybu, na každém centimetru pocit maximálního uspokojení. Flip Hole disponuje ovládacím panelem, který umožňuje lepší kontrolu nad prožitkem.

Tenga Air cushion CUP

Masturbátory Tenga se již na první pohled odlišují svým designem. Druhým pohledem se však odlišují ještě víc. Na rozdíl od klasických umělých vagín je masturbátor Tenga Air cushion CUP založen na principu 24 vzduchových komor, díky kterým měkký materiál pevně obepne váš penis a bude účinně stimulovat vaše intimní místa. Masturbátor je předem dobře lubrikován, takže jej lze okamžitě použít. Masturbátory Tenga jsou určeny pouze na jedno použití, tudíž jsou vhodné jak na běžnou masturbaci, tak například na cesty, či při indispozici partnerky. Tyto masturbátory si také oblíbily ženy, které chtějí věnovat partnerovi netradiční a užitečný dárek.

Tenga Deep Throat CUP

Masturbátor Tenga Deep Throat CUP Vám přinese maximální prožitek z opravdu hlubokého orálního sexu. Speciální ventil vytvoří uvnitř vakuum, které umožní konstantní sání a budete mít pocit jako při skutečném orálním sexu. Deep Throat je vyroben z měkkého a příjemného materiálu. Vnitřek masturbátoru je různě členěný, tak aby stimulace byla co nejúčinnější.

Tenga Double Hole Cup

Dopředu i do zadu, to je přívlastek tohoto úžasného masturbátoru. Jednu část tvoří análek, který je velmi úzký, a tak je stimulace vašeho penisu velmi efektivní. Druhou část tvoří vagína, která jemně obepne Váš penis a lehce masíruje. Vnitřek mastrubátoru je různě členěný, aby stimulace byla co nejúčinnější.

Tenga Rolling Head CUP

Jak už název napovídá, Tenga Rolling nabízí dobře tvarovanou a pružnou část masturbátoru, kterou lze libovolně otáčet, čímž dochází k dokonalé stimulaci hlavy penisu. Uvnitř masturbátoru je několik výstupků, které napomáhají k lepší stimulaci erotogeních zón. Tenga rolling dokonale imitují polohu "na koníčka".

Tenga Soft Tube CUP

Masturbace, kterou si řídíte sami. Větším či menším stiskem masturbátoru si sami určujete sevření a tlak uvnitř masturbátoru. Díky výraznému členění uvnitř masturbátoru nemusíte využívat jen klasický pohyb při masturbaci, ale vyzkoušejte různé točení a kroucení jako když máte na klíně svou partnerku.

Tenga Eggs

Tenga zaznamenala největší obdiv především v Japonsku. Mastrubátor dokonale imitující vajíčko si, ale oblíbilo tisíce mužů po celém světě. Vajíčko stačí rozbalit a uvnitř se již skrývá masturbátor vyrobený ze speciálního a velmi elastického silikonu, který sedí každé velikosti. Díky dvojitému kroužku při vstupu, dokonale sedí. Uvnitř vajíčka se nachází lubrikační gel, který vždy před použitím aplikujte. Typ Silky garantuje skutečně hebkou a jemnou strukturu, tudíž je ideální například pro citlivější pokožku. Egg Silky je ideálním společníkem na cesty nebo jako dárek pro vašeho partnera. Nezapomeňte, že nikdo nepozná, co se uvnitř vajíčka skrývá.,

Zakoupit je můžete se slevou🡕 v některém z eshopů z katalogu SlevovyKupon.net.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 26.5.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře