Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Matčiny bradavky erotické povídky

Bylo mi 17 a žil jsem jen se svou matkou, která se před rokem rozvedla. Bylo jí sice 43, ale chlapi se za ní otáčeli. Měli jsme 2+1 a velkou koupelnu, která sousedila s mou ložnicí. Matčina ložnice byla z druhé strany. Matka vstávala někdy kolem 6 ráno a já jsem se několikrát vzbudil tím, jak v koupelně pouští vodu a myje se. Strašně moc jsem jí chtě vidět nahou.

Několikrát se mi stalo, že chodila doma v tričku🡕 , nebo noční košili🡕 , pod kterou se rýsovaly obrovské bradavky. To mě strašně vzrušovalo a musel jsem dávat pozor, aby vzrušení nebylo vidět. Všiml jsem si, že pod dveřmi do koupelny je dost velká škvíra. V matčině kabelce jsem našel malé zrcátko. Hned další den jsem nemohl dospat. Krátce před šestou jsem se neslyšně přikladl ke dveřím, pod které jsem položil zrcátko. Poklekl jsem na kolena a hlavu přiblížil co nejvíce. Nečekal jsem dlouho. Za chvilku matka vstoupila ze své ložnice do koupelny. Sundala noční košili🡕 a mě začalo tak rychle bušit srdce, že jsem se bál, že mě uslyší. Uviděl jsem jí poprvé v celé své kráse. Prsa měla jen lehce povadlá, na jejich vrcholcích trčely tmavě hnědé bradavky, které se ranním chladem ještě více vztyčily. Mně se okamžitě vztyčil čurák. Matka se sklonila nad umyvadlem, vzala kartáč, namydlila se a důkladně se umyla, v rozkroku žínkou. Pak vzala ručník, přišla o něco blíže k mým dveřím a důkladně se utřela. Její prsa již vidět nebyla, zato jsem se mohl kochat její roztaženou štěrbinou. Zalezl jsem do postele a skoro okamžitě jsem začal stříkat. A tak jsem každé ráno tenhle rituál opakoval a nemohl jsem se nabažit. Jednou, to jsem byl trochu nastydlý, stala se hrozná věc. Nemohl jsem to zadržet a hlasitě jsem kýchnul. Bylo vidět, že se matka lekla, já jsem sbalil zrcátko a pádil do postele. Několik dnů jsem byl opatrný. Matka nic neříkala. Za pár dnů jsem byl u dveří opět. Byla sobota. Jaké bylo moje překvapení, když po ranním mytí matka vzala tělový krém a velmi pomalu čelem ke mně si ho začala vtírat do kůže. Začala na ramenou, pak postupovala níže až k prsům a tam se zastavila. Prsa si důkladně masírovala, její trčící bradavky jí prokluzovaly mezí prsty a já postříkal celé dveře. To ještě nebylo všechno! Po té, co si krém vetřela do břicha, otočila se zády a masírovala si prdelku. Pak se předklonila a začala si přejíždět ukazováčkem po poštěváčku a dokonce i několikrát hlouběji do kundy. Přitom začala potichu sténat. To už jsem stříkal podruhé. Matka musela o mně určitě vědět. Týž večer jsem se šel koupat. Vanu jsem si napustil teplou vodou a nalil jsem do ní koupelovou pěnu. Položil jsem se do vany. Matka již byla v ložnici. Zavolal jsem na ni. Neumyla bys mi záda? Byla už v noční košili🡕 a chvilku stála ve dveřích. Mlčky přistoupila k vaně. Trochu jsem se předklonil a ona mi svým kartáčem přejížděla po zádech. Současně jsem dostal husí kůži a cítil jsem, jak mám čurák velký jako kládu. Dost jsem se styděl, protože jsem nevěděl co bude dále. Koutkem oka jsem viděl, jak se pod poloprůhlednou noční košilí kolébají matčiny prsy, jak na mě pracovala kartáčem. Bylo to silnější než já. Nevykoupeme se spolu? Matka se narovnala. Bylo ticho. Pak si stáhla noční košili🡕 a vlezla ke mě.

Jen na chvilku, ano? Seděla zády ke mě. Namydlený kartáč jí přejížděl po zádech. Když jsem byl hotový, moje ruce pomalu hladily její kůži a směřovaly dopředu. Netrvalo dlouho a dostaly se k bradavkám. Začal jsem je laskat, mnout mezi prsty. Matka se pomalu otočila ke mě. Měla zavřené oči. Zabořil jsem obličej do jejích mokrých prsou. Matka mi vsunula jednu bradavku do úst. Saj, řekla. Nemusela mě pobízet. Střídavě jsem přejížděl bradavku jazykem, sál, pomáhal jsem si prsty. Zdálo se, že matka o něčem přemýšlí. Za chvilku vzala žínku a začala mě mýdlem objíždět čurák, který se již tyčil nad hladinou. Za chvilku se k němu sklonila a začala jazykem pomaloučku objíždět žalud. Její pohyby jazykem byly čím dále tím rychlejší. To už ho měla celý v puse a jezdila po něm od kořene ke špičce. Já jsem si mezitím hrál s jejími úžasnými bradavkami. Ale to už nebylo možné vydržet a já začal opět stříkat. Myslel jsem, že matka čurák vyndá, ale nechala jej v puse a bylo vidět, jak moje sperma polyká po jednotlivých doušcích. Po chvíli klidu si matka sedla do rohu vany, opřela se o zeď a roztáhla nohy. Klín měla částečně vyholený a mně se naskytl pohled na její pootevřené růžové lesklé pysky. Na nic jsem nečekal. Jazykem jsem začal pysky objíždět, cítil jsem zvětšující se hrbolek nahoře. Matka mi vzala můj prst a zavedla ho do kundy. Můžeš. Vjížděl jsem do kundy jedním, pak dokonce všemi prsty a matka si mezitím čím dále tím rychleji masírovala poštěváček svým prstem, který si občas naslinila.

Najednou začala rychle dýchat, aby se ve vteřině napjala jak luk. Ano! Ano! Vykřikla a svezla se zpět do vany. Od té doby jsme se v její ložnici často uspokojovali. Nikdy jsme nesouložili, to matka zakázala, ale vzájemné uspokojení bylo dokonalé. Ráno jsem se nemusel tajně krčit za dveřmi, matka se myla tradičně u umyvadla a já si dopřával ranní sprchu.

🕙 Přidáno 2.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Incest, Zralé ženy, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře