Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Mé velké poprvé erotické povídky

Ahoj všem, jmenuji se Monika. Den kdy jsem byla prožila první sex, byl den po mích 14 narozeninách. Byla škola a já měla narozeniny. Všechny předměty jsem dnes zvládla na jedničku, zvlášť poslední osmou hodinu přírodopisu. Na příroďák máme pana učitele Šubrta. Pan Šubrt je ten nejvíc sexy učitel na škole. Po té hodině jsme šli na oběd, nevím co se se mnou stalo. Ale ve frontě na oběd jsem najednou začala předbíhat a strkat do dětí, které postupně s brekem padali na zem.

Nikdo z učitelů si nevšiml, tak jsem hladce prošla na začátek fronty. Dojedla jsem oběd, odnesla ho. A když jsem vyšla z jídelny, tak mě pevně za ruky někdo chytil. Zakřičela jsem"hej"a mrštně se otočila na vysokou postavu za mnou, co mě držela. Byl to pan Šubrt. Podíval se mi do očí a vážným hlasem řekl "ty jsi schazovala ty studenty na zem a za to budeš po škole!"

Udělala jsem na něj psí oči, ale nebylo to nic platný. Musela jsem jít teda za ním do třídy přírodopisu. Po dvou hodinách jsem koukala na svoje hodinky🡕 , které mám na roce. Už je půl sedmé a já ještě tvrdnu ve škole. Přihlásím se a zeptám se jestli už můžu jít domů. Pan učitel kývne až ještě než odejdu se mě na něco zeptá. "Hele Moniko, nechceš svést domů?"Celá šťastná jsem kývla. Tak mě svezl a než jsem vyšla z auto řekl"hele Moniko, já vím že je to nevhodné ale, nechtěla bys dnes přespat u mně?" Přitažlivým hlasem jsem mu odpověděla"dobře pane učiteli, ale nejdříve si musím dojít pro věci, počkejte chvilku.""tykej mi, jmenuju se Tomáš." Usmála jsem se a přivřela dveře. Za chvilku jsem se vrátila, hodila tašku na zadní sedadla a zapla pásy. Přijeli jsme k jeho domu. Vylezla jsem z auta a on mi mezi tím vzal tašku. Přiběhla jsem k němu a chtěla si vzít tašku, nechtěl jí dát z rukou prý že je to v pohodě, že ji klidně vezme. Ale já jsem neustupovala, z toho přetahování jsem spadla na zem a byla v bezvědomí. Když jsem se probudila cítila jsem Tomáše sedět vedle mě, jak říká"jedna pusa na čelo, druhá na spánek a třetí na tvář." Dořekl to a dal mi pusu na čelo, pak na spánek a než mi dal pusu na tvář tak jsem se otočila. Díky čemu mi dal pusu na pusu. Vychutnávala jsem si jeho chuť. Během líbání mě posadil na postel a tiskl mě k sobě. Svlékl mi tričko, které na zem následovala podprsenka a sukně🡕 s kalhotkama. Seděla jsem na něm úplně nahá.

Po chvilce jsem poznala že nejen já jsem zcela nahá, ale on taky. Na chvilku mě přestal líbat, natáhl si kondom a s rychlím otočením ho do mě zasunul. Krásný pocit, hned jsem začala rychleji dýchat a víc a víc sténat. S úsměvem na tváři se na mě podíval a řekl"tvl kotě, zdá se že jsem tvůj první." S hlasitým sténáním, které už skoro bylo u vyvrcholení jsem řekla"ano jste můj první a myslím že můj jediný.Bylo už půl jedné a my pořád píchali. za čtyři hodiny jsem stihla vyvrcholit asi třináctkrát, ale on ani jednou. Na posledy ho do mě dlouze vsunul a já s mokrým tělem lehla do postele. Ještě chvilku jsme si povídali a pak jsem usla. V ten samý den jsem se probudila ve dvanáct odpoledne. S vysokým pisklavým hlasem jsem vykřikla"sakra škola!" V tu chvíli jsem si všimla Tomáše jak připravuje snídani a říká"lásko dnes do školy nepůjdeme, místo toho si užijeme znovu, chceš?"Vstala jsem z postele šla k němu, políbila ho a s radostí odpověděla"když mi odpustí za tu tašku, tak si se mnou dělěj co chceš.""Já už ti dávno odpustil." Od té doby jsme spolu každý den dělali sex, později jsem se k němu přestěhovala a teď máme dvě děti. Já vám na začátku neřekla kolik mu bylo ? Bylo mu dvacet. Mladý co?

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Školačky, První sex

Hodnocení: 2/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře