Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Milování s nevlastní matkou erotické povídky

Můj otec často jezdil po světě a tak to máma po čase vzdala a rozvedla se. Otec si po čase přivezl domů novou manželku, divokou a temperamentní španělku. Byla nádherná, skoro jak máma za mlada. Dlouhé černé vlasy, nádherné oči a pěkný zadek, cecíky měla sice menší, ale byla opravdu krásná, sice ne modelka, ale pěkný kus.

Bohužel, či naštěstí, táta stále jezdil po světě a já, protože sem bydlel u táty, jsem s ní zůstával doma sám. Trochu jsem se naučil španělsky a ona docela obstojně česky, ale bylo na ní vidět, že se začíná nudit a že při jejím temperamentu jí chybí sex. Já byl mladý a docela mi chyběl také, takže se mi nemůžete divit, že jsem začal svou nadrženou macechu trochu šmírovat. Nejprve sem čistě náhodou zahlédltřeba při převlékání nebo ve sprše a neušlo mi, že ač si holí nohy a podpaždí na kundičce si nechává pořádného bobra a docela mě to rajcovalo. Jednou jsem se šel v noci vyčůrat a cestou zpět jsem si všiml, že se v obýváku svítí, zvědavě sem nakoukl a zjistil, že macecha kuká na nějaké péčko a u toho si projíždí pičku vibrátorem. Prakticky okamžitě se mi při tom pohledu postavil a já sledoval, jak si do té chlupaté díry souká poměrně velký utěšovák a mrdá se s ním. Protože sem chtěl mít lepší výhled, pomalu a opatrně sem vešel do místnosti, vůbec mi nedocházelo co dělám, protože sem by neuvěřitelně vzrušený. Macecha si mě vůbec nevšímala a mrdala si vibrátorem kundu stále rychleji. Podvědomě sem si ve stejně rychlém tempu začal honit čůráka. Bylo to něco neuvěřitelného a velmi vzrušujícího, pozorovat ženu jak masturbuje a po chvilce s mohutným zachroptěním, jí projela křeč, pochopil sem že prořila orgasmus. Vibrátor jí vyklouzl z kundy a ona s roztaženýma nohama zůstala v pololehu na sedačce. Přes odraz v zrcadle sem viděl jak jí z píči vytéká tekutina a ona si masírováním a roztahováním pochvytu tekutinu roztírala po stehnech. Při tomhle pohledu se mi začalo drát z koulí sperma a jápostříkal zezadu sedačku několika dávkama spermatu. Ani sem to neutřel a rychle vycouval z místnosti. Naštěstí si mě nevšimla, protože měla zavřené oči...

Po této příhodě jsem šel spát s myšlenkou, jak se dostat k té chlupaté kundě blíže, ale to jsem netušil, že i ta chlupatá kunda dostala chuť napíchnout se na mého čůráka. Druhý den ráno byla sobota a tak jsem si přispal. Kolem desáté mě probudila Isabell se snídaní. Byl sem docela překvapený, protože to nikdy nedělala. Navíc byla oblečená v krátké sukni🡕 a v hodně těsné halence. Zeptala se mě, jakou jsem měl noc, že ona jí měla skvělou a že doufá, že i mě se to líbilo. Dělal sem nechápavého. Ona se na mě usmála, předehla se a řekla - To semeno ze sedačky jsem utřela a mělo skvělou chuť a já dostala chuť na čestvou várku. Cože? Tys o mě věděla?. NO jasně, vždyť tam bylo to zrcadlo, posledních pět minut bylo představení pro tebe a jsem ráda, že se ti to líbilo. K neuvěření, moje nevlastní máma mě svádí, to je snad sen, já ještě spím a tohle se mi jen zdá... Nezdálo, byla to nádherná realita. Isabell odložila snídaňový tác na stůl, přikročila ke mě a rozepla si halenku. Nadzvedla si kozičky a zeptala se, jak se mí líbí. Řekl sem, že líbí a moc a ona mi je předvedla a řekla - Tak je začni lízat neváhal sem ani chvíli a ty nádherný tmavý bradavky začal sát. Ona na oplátku zajela pod peřinu, nahmatala moje, už zase trčící péro a začala ho hladit. Přejižděla po žaludu, laskala se s kulkama, prostě nádhera. Mě to však nestačilo a rukama sem jí zajel pod sukni🡕 , asi mě to mělo překvapit, ale neměla kalhotky a já jí hmátl rovnou na jejího mokrého bobra. Ten kožíšek měl skulinu a ta byla široce rozpáraná a mokrá, prsty mi do ní vklouzly jak po másle, až to mlasklo. Tak natěšou a moukrou kundu jsem v ruce ještě neměl a tak sem hned začal zasouvat prsty do jejích hlubin.

Po chvilce jsem přidal i druhou ruku a našel její poštěváček. To tedy překvapení bylo, čekal sem nějaký malý hrášek a narazil na velkou fazolku. Navíc měla poštěvák hodně citlivý, protože hned jak sem o něj zavadil, zasténala mnohem hlasitěji. Vysmekl jsem se z jejího obětí a zeptal se - Můžu tě vylízat? A proč myslíš, že jsem za tebou přišla?, řekla a nadzvedla sukni🡕 . Schodila pantofle, vlezla ke mě do postele a dotlačila mě k tomu, že si sedla pěkně obkročmo na obličej. V tu chvíli jsem byl doslova pohlcen její píčou. Její mokrá kunda se mi přitiskla na obličej a já sem jen vystrčil jazyk a začal tu záplavu kundích šťáv slízávat a cucat ten její obrovský poštěvák, za což se mi odvděčila další dávkou kundího slizu. Sama si roztahovala pysky, abych měl do hlubin její píči lepší přístup a nasedala mi na jazyk a drhla poštěvákem o nos. Připadal sem si, že se mi splnil sen a to ještě nebyl konec. Když si prožila nefalšovaný orgasmus, poděkovala a řekla, že teď dojde na to hlavní proč přišla - ochutnávku mého semene. Otočila se na mě do polohy 69 a uchopila moje trčící péro a zkušeně ho začala honit. Pak se sklonila a vzala můj naběhlý žalud mezi rty a oblízla špičku, pak pomalu nasadila a zasouvala si ho do pusy, dokud ho neměla až v krku. To už sem byl s výstřikem na krajíčku, ale ona ho rychle povytáhla a kousla mě a chuť na výstřik mě přešla. Na oplátku sem jí kousnul do poštěváčku a ona mě plácla přes koule a vykřikla - Jen cucej!!. Podruhé jsem jí nic bolestivého zkoušet nedělal a jen sem jí roztahl rukama kundu a zase začal lízat. Ona se uklidnila a vrátila se ke kouření. Střídala sání a lízání a chvílema to prokládala honěním, byla to nekonečná jízda na hraně orgasmu.

Při jedné pauze se nadzvedla a naznačila mi, abych jí strčil prst do pochvy. Byla tak rozmáčená, že sem tam za chvilku nacpal prsty tři a ona začala příst jako kočka a pak ani nevyndala mýho ptáka z pusy a řekla i anál. Překvapuje mamča. Nelenil sem a prsty mokré od její kundy sem přiložil k análnímu otvůrku, šlo to hodně ztuha, ale po chvilce tam měla zasunuté dva a pomalu sem jí tam začal jezdit a přitom sem ještě stíhal cumlat poštěvák. Prstím svojí macechu a ona mi u toho kouří čůráka, jen sem na to pomyslel, opět mi začalo cukat v koulích. Isabell si toho všimla a zvýšila tempo zásunů do pusy a jednu ruku mi strčila pod zadek a zespoda zasunula prst do zadku. Přišlo to tak nečekaně, že jsem se jen stihl nadechnout a už sem jí plnil pusu mrdkou. K její cti musím říci, že spolykala všechno. Slezla ze mě a jak sem tam ležel, políbilamě a řekla, že děkuje, že se jí to velmi líbilo a že se určitě dočkám pokračování...

🕙 Přidáno 2.6.2019

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře