Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Mládě v lehkém cvičebním úboru erotické povídky

Přišla mi otevřít v lehkém cvičebním úboru. Na to, že jí ještě nebylo ani sedmnáct, se mohla pyšnit až neskutečně aerodynamickou postavou. Jak jsem ji viděl, čím vším proráží vzduch, hned mě napadlo, jak by to asi vypadalo, kdybych ji dostal do rukou jako neúnavný masér.

Co všechno bych jí promasíroval a čím... možná bych si přitom připadal spíš jako napichovač nebo dojič...

Bez váhání mi dala (tady by ta věta mohla končit) nevinnou pusu. "Jsem ráda, že jsi přijal mé pozvání na skleničku sektu." Vešli jsme dovnitř. Jak šla přede mnou, půvabné kroutila svěží, kulatou prdýlkou. Byl to pohyb, za nějž by se nemusel stydět ani štáb animátorů ve studiu Walta Disneye. Najednou jsem si uvědomil, že mi na ni nehorázným způsobem svrbí čurák. Vzrušila mé představa, že jí ho zasouvám skrz stydké pysky hluboko do mlsné kundy. Chvíli jsem se opájel oslnivou vizí ptáka v píčí kleci, ale pak jsem se zase vrátil do reality. Měla na sobě něco jako cvičební úbor. Po stranách byl odvážně vykrojený a vepředu značně přetížený. V zadku měla zaříznutý jen takový tenký proužek. Bože můj, jaký měla parádní zadek! Musel jsem se držet silou vůle, abych ji za něj nepopadl. Nejraději bych se na ni zezadu vrhnu a začal ji nemilosrdně hoblovat, nejdříve vestoje, až by ji poklesla kolena, pak v kleče, na bobku, na čtyřech a nakonec vleže na břiše až by se z toho několikrát udělala a pak bych ji čurákem donutil, aby se pochcala do peřin... Pokusil jsem se ovládnout rozrušenou mysl. Už několik dní jsem nezasunul a druhá signální soustava mi signalizovala hrozbu vypuknutí panické reakce. Sylvie mě posadila do obrovského koženého křesla. Zapadl jsem do něj jak Reisův vlastenec. Bylo to křeslo, které ve vás hned po usednutí vzbudí komplex méněcennosti... ale mrdat se v něm muselo skvěle... Na stěnách visely samé originály nebo aspoň tak zručné padělky že by to ani generální ředitel na první, či druhý pohled nepoznal. Rozkošné koťátko, s nímž jsem strávil včerejší večer na diskotéce, zřejmě pocházelo z nóbl rodiny... To už ale má svůdná hostitelka přicházela s lahvi🡕 sektu na stříbrném podnose. Nalila do dvou sklenic a sedla si na zem ke křeslu, uprostřed něhož mě zřejmé tušila. "Tak na zdraví, " vyexovala sklenici do dna, jen to hvízdlo. Následoval jsem jejího příkladu, abych se nenechal zahanbit od mladšího. Během nezávazných řečí a poslechu dobré hudby čas rychle plynul. Brzy jsme otevřeli druhou flašku a hned nato i třetí. Cítil jsem, že mám lehce v hlavě. Sylvie na tom nemohla být líp. Opřela se mi o kolena a já ji začal hladit po vlasech. Její ruka pomalu směřovala k mému údu. Alkohol zřejmé udělal své. Rozepnula mně zip na kalhotách🡕 a už se mi větral. Jemné ho hladila a zvídavě po něm přejížděla vzrušujícími prstíky. Pod dojmem jejích lechtivých doteků jsem byl jako u vytržení - Chytil jsem ji do náruče a povalil na chladné kožené křeslo. Svlékl jsem ji donaha a sebe taky. Nebránila se, dokonce mi přitom pomáhala. Nejsilnější okamžik partnerského striptýzu bylo sundání podprsenky s označením dvojitého D. Pro ty, kteří se nevyznají ve velikostech dámských podprsenek podotýkám, že písmena A, B, C a D označují velikost košíčků, přičemž podprsenky s označením DD se dají použít jako dvojitá čepička pro siamská dvojčata s výrazně vodnatelnýma hlavama.

Jak jsem správné tušil, byla opálená po celém těle. Seděla přede mnou a vážně se na mé dívala. "Prosím tě, bud‘ na mě hodnej, seš můj první kluk, nepokaž to..." "Neboj se, drahá, budu opatrný, " zasypal jsem ji deštěm polibků. Vracela mi je, ale jako začátečnice. "Nauč mě to... nauč mé úplné všechno..." Hrál jsem si s jejími prsy, těžkými jak život chudého horala, cucal jí bradavky a připadal si jak přerostlý kojenec. Dotkl jsem se nejcitlivějšího místa uprostřed jejího těla. Byla tam úplně mokrá. Musela být vzrušená snad ještě víc než já. Sotva jsem jí vjel prstem mezi našpulené stydké pysky, roztřásla se pod návalem prudkého orgasmu. "Ještě, " šeptalo, "prosím tě, udělej mi to ještě..." "Můžu ti chvíli lízat kundu?" Než mohla odpovědět, dával jsem si francouzáka s její vaginou. "To je nádherné... to je fantastické, " po tvářích jí stékaly slzy, "prosím tě, nenechávej mě tak, dej mi ho tam... jako opravdové ženě... ale prosím tě, pomalu..." "To víš, že ti ho tam dám, už několik hodin po ničem jiném netoužím, " a pomalu jsem jí zasunoval ztopořeného ptáka do pochvy. Napolo ležela, napolo seděla v obrovském křesle, jako na koženém rituálním oltáři, stehna malebné roztažená a přitom kroutila pánví, částečné bolestí a částečné rozkoší. "Teď to trochu zabolí... ale měj se mnou strpení, to přejde..." "Vydrž Sylvie, zlatíčko, miláčku, už tam bude celej..." Viděl jsem, že jí to už není nepříjemné. Místo bolesti nastoupila slast. "Mrdej mě, " zašeptala", zmrdej mě jako kurvu, áááá..." Stačil jsem udělat jen pár pomalých tahů a Sylvie se znovu roztřásla orgasmem.

Nechal jsem ji chvilku zotavit a pak jsem ji zuřivě mrdal jak šílenec a ona přirážela, jako by jí za to platili. Když se udělala potřetí, změnili jsme polohu. Klekla si na zem a já ji mydlil zezadu. Konečné se mi ta představa splnila! Bylo to neuvěřitelné, ale za chvíli se udělala počtvrté. "Nejraději bych se s tebou umilovala až k smrti, " oddechovala prudkým vzrušením. Bylo vidět, že je šťastná. Lehl jsem si na zem a ona si na mě sedla. Musela ho mít zaraženýho až v žaludku, taky to chvíli trvalo, než se na něj poctivé nasoukala... ale dokázala to. Párkrát odvážně vysedla a znovu na mě plnou vahou najela. Pak se ale chytla za vypouklé bříško a zašeptala - "Musím se vyčůrat, už cítím, že bych to neudržela... a nerada bych na tebe při mrdání bryndala chcanky. Jestli jsi ještě neviděl nekonečné čůrání, tak dávej pozor. Na to jsem trénovaná." Nadzdvihla se z mého údu, podržela si pod kundou velkou skleněnou mísu na led a začala do ní močit. "Koukáš se rád na nahatý holky, když chčijou?" Živé jsem přitakal. "Mé to taky baví, " pokračovala, "protože je to zvláštní..." Chcala pěkně zhluboka, solidním, pevným proudem. Mile mě to překvapilo, protože jsem žádné čurací divadlo nečekal. "Nejlepší je, když to při chcaní hlasitě žbluňká, " řekla Sylvie. Mířila přesně doprostřed nádoby, která se rychle plnila zlatavou močí. Vypitý sekt po průtoku jejím tělem neztratil nic na jiskrnosti svého vzhledu. S chutí to už asi bylo horší, naštěstí mně plné vyhovovalo, když jsem se na této vzácné situaci mohl pást pouze očima. "To je tedy rybník!" vydechla obdivně nad žlutou tůňkou, "celou tu dávku jsem měla v měchýři... ale teď budu čůrat přímo z ledvin." Pramínek moče se trochu ztenčil, ale stále křivolace pokračoval. Už toho ze sebe vycedila bohatě přes litr a pořád ne a ne přestat.

Bylo to fascinující. Mísa už skoro přetékala, když se souvislý čůrek, který jsem napjaté sledoval, změnil v jednotlivé, dlouhé cákance. Sylvie kontinuálně uchcávala, ale v tak silných dávkách, že to budilo dojem bezednosti jejího močového ústrojí. Jestli se normální člověk skládá ze sedmdesáti procent z vody, tak u Sylvie se nejednalo o vodu, ale o chcanky. "Ted‘ už to jde přímo z ledvin, " šeptala vzrušeně. Honila si píču a srkala slastí. "Vždycky, když jsem jako malá onanovala, tak jsem se přitom tak vzrušila, že jsem pořád musela chcát. Nakonec jsem si zvykla masturbovot jedině s hrníčkem u kundy. Tatínkovi se to hrozné líbilo, tak mě v tom podporoval. Pořád mě nalejval čajem a když prcal s maminkou, tak si mě brali k sobě do postele, aby se na mé mohli dívat, jak onanuju a přitom čurám. Tatínek mi často žmoulal píču v ruce, já mu chcala do dlaně a on se radoval, že to šimrá. Prý nejen v dlani, ale i v čuráku, kterým si zrovna ulevoval do maminky. Později jsem si řekla, že musím najít kluka, kterému nebude vadit, když budu při mrdání pořád uchcávat nebo si dělat přestávky, abych se mohla dosyta vyčurat." Nato jsem jí řekl, že jsem si vždycky představoval skutečné milování jediné s lavórem u postele. Znovu jsme se spojili a vesele prcali, až to mlaskalo. Přitom jsme si plánovali, že budeme už navždy spolu a že si k tomu pořídíme velký, aspoň pětilitrový nočník. Udělali jsme si přestávku a Sylvie mi řekla, že už od dětství snila o tom, že její první kluk pro ni bude současné i poslední. "Proč ne?" řekl jsem, "jsem přesvědčenej, že umíš být věrná a to je pro mně hrozné důležitý." "A nejen to, " Sylvie na mé spiklenecky mrkla, "na důkaz celoživotní věrnosti ti načurám do pusy, ale ne chcanky, ale sodovku." "Jak to chceš udělat?" zeptal jsem se.

Obdivuhodné děvče mě zajímalo stále víc. V životě se málokdy setkáte s pohlavní experimentátorkou, která by svými nápady strčila do kapsy (a bůhví kam ještě) nejednoho akademicky vzdělaného vědce. "Udělám to úplné jednoduše, " popadla sifonovou láhev a zasunula si nástavec, kterým se pod tlakem vypouští sodovka, do ústí močové roury. Stiskla páčku a začala si stříkat sifon do močového měchýře. "Ježíši, to je vzrušující!" vykřikovala, "to snad není možný... vždycky, když mám měchýř plný čerstvé sodovky, tak to svrbí, lechtá a tahá jak tisíc čertů. Jak se tam uvolňujou ty bublinky, tak to nutí na chcaní, že se to nedá udržet... to jsme vymysleli spolu s taťkou... říkali jsme tomu tlaková koupel močového měchýře, děsně to šimrá v celý kundě a přímo nutí k orgasmu... to je lepší než elektrosex nebo akupresura poštěváku! Ne, na to ještě nikdo nepřišel... Lízej mně píču a pij!" Nastavila se nade mě a chcala mi do úst vychlazený nápoj, který v ní ani nestačil zteplat. Popíjel jsem svůj drink, prýštící z pyskatého rozštěpu a měl jsem dojem, že mi nic nechybí. Musel jsem uznat, že mám co dělat s dosud nedoceněnou mistryní uměleckého chcaní. Pouštěla mi do úst přesné takové množství, které jsem právě stačil polykat. Ještě nikdy mi sifon z lahve🡕 , čepovaný přímo z kundy nechutnal jako tento. Sylvie ze sebe vystříkla poslední lahodný doušek, pomalu se zvedla a jako v extázi si vzala můj penis do úst. Nejdříve jí to dělalo trochu potíže, ale byla učenlivá. Za chvíli jej kouřila jako zkušená profesionálka. Cítil jsem, že už to na mě jde a chtěl jsem jí ho vytáhnout z pusy, abych ji nevylekal přívalem semene. Nepustila mé však.

Pevné mé držela za koule, takže pokud jsem o ně nechtěl přijít, nezbylo nic jiného, než jí pustit výsledek ejakulačního šílenství mezi krční mandle. Byla překvapená, ale statečně všechno vypila. Utřela si ústa hřbetem ruky, jak zálesák, když do sebe v horkém odpoledni hodí tuplák piva a omluvné se usmála - "Nejsem ještě zvyklá... musím se na to něčeho napít, " a nalila si plnou sklenku výtečného sektu. Pohled na nádhernou nahou buchtu, zapíjející cloumáka mých čerstvé nadojených spermií na mě působil víc, než kdybych si dal dvojitou dávku viagry - Pták se mi vypanáčkoval do vzorného pozoru, ale současně jsem pocítil palčivou potřebu močit. "Lásko moje, " řekl jsem, "musím se rychle vychcat nebo se mi provalí močák..." Sylvie si ho znovu nacpala do pusy a zahuhňala - "Čurej... do pusy naplno... neboj se, s taťkou jsme to tak dělali každý ráno..." Začal jsem jí močit přímo do krku a pocítil obrovskou úlevu. Přestože se mi čurák nacházel v trčící pozici, dělal čest svému jménu. Čural jak bohatýr. Za chvílí mi měchýř splaskl a Sylvie naposledy polkla. "To bylo úžasný, " zasmála se Sylvie šibalsky, "vůbec jsem netušila, že máš mezi nohama tak výkonnou stříkací pistolku..." Znovu se napila. "Kdybys měl chuť na šle🡕 hačku z kundy, tak si řekni." Obdivoval jsem její pohostinnost. S tím se skutečně nesetkáte každý den. "Docela bych si dal, " souhlasil jsem s jejím návrhem. Přinesla šle🡕 hačku ve spreji, protřepala ji a pustila si pořádnou dávku do vagíny a druhou pořádnou dávku skrz močovou trubici do měchýře. Potom nastaly hody. Ocucával jsem jí natlakovanou kundu a pochutnával si nejen na šle🡕 hačce, ale i na tvaru mladičkých rodidel, s nimiž jsem se během své návštěvy seznámil víc než důkladně.

Kdyby všechny milé hostitelky byly tak vstřícné a nápadité. "Já vím, kde má můj fotr schovaný porňáky... chceš si se mnou prohlížet lechtivý obrázky?" Vytáhla z jednoho šuplíku celej stoh sprostejch časáků. Potom jsme si lehce pomrdávali v různých příjemných polohách a prohlíželi si erotické fotografie. "Mě strašné vzrušujou ženský, " přiznala se Sylvie, "chlapi mě moc nebaví, ale kozatý ženský, takový ty mladý kurvy s velkejma ceckama, ty mě přivádějí úplně k šílenství." "Ale se mnou úplně normálně mrdáš, kouříš mi péro a necháš se vylízat... dokonce jsme si navzájem pili chcanky..." "To je něco jiného, do tebe jsem se zamilovala... proto chci s tebou spát, ale současně by mé strašně vzrušovalo... já nevím, jestli bys to pro mě udělal.., kdybych tě viděla, jak si to přede mnou rozdáváš s nějakou prsatou samicí... Mohli bysme zkusit sehnat něco použitelnýho třeba přes inzerát nebo si zaplatit prostitutku... Pak bychom ji zmrdali, že by nevěděla, čí je... panebože, to by mě bavilo..." Ležela na mé a vzrušeným hlasem mi vyprávěla své sexuální fantazie a plány. V tomto směru tlouklo její srdce v jednom rytmu s mým a tak jsme také usnuli. Když jsem ráno odcházel, Sylvie ještě spala. Políbil jsem ji na ústa a druhou pusu jsem jí dal na vyšpulenou buchtu. Slastné sebou zavrtěla, ale neprobudila se. Bylo mi líto, že zrovna dnes přijedou její rodiče, takže ji asi hned tak neuvidím. Byl jsem do ní udělanej, najednou jsem věděl, že jí chci mít, samozřejmé jen pro sebe a navždy, ale současné jsem si uvědomoval, že je na to ještě hodně mladá. Nakonec se vše vyřešilo. Dnes, po dvou letech, jsem s ní šťastně ženatý a musím říct, že se za ten čas naučila všechna tajemství lásky.

Nebo lépe řečeno, tajemství lásky v mém podání. Stal jsem se vyhlášeným mrdoněm, protože jsem na přání své milé a věrné ženušky obtáhnul více než stovku prvotřídních děvčat. Některé videozáznamy, které jsme si při této příležitosti pořídili, jsou skutečné prvotřídní. Pro Sylvii bych v tomto směru udělal opravdu všechno.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Školačky, Piss, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře