Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Moje milované tetičky erotické povídky

Již od mladých let sem jezdil o letních prázdninách ke svým dvěma tetám. Bydlely na renovovaném statku nedaleko malého městečka a já, společně s bratrem tam trávil část prázdnin. Společně s námi tam bývaly i naše sestřenice. Většinou sme tam byli čtrnáct dní a se setřenicema Jitkou a Katkou, sme chodili na houby nebo k rybníku či do místního kina.

Vzhledem k tomu, že sme měli společné zájmy a byli sme prak🡕 ticky stejně staří, sme si celkem rozuměli a na těch společných čtrnáct dní prázdnin u tetiček jsme se těšili. Jak jsem dospíval, začínal sem chápat, že tety žijí dost volnomyšlenkářským stylem života.

Vůbec jim nevadilo, když se před náma procházely nahé nebo jen ve spodním prádle a ani nám nepřišlo divné, když jsme se tak po statku procházeli také, časem jsem s tím začínal mít trochu problémy protože jsem byl z pohledu na pěkně vyvinuté těla mých tetiček, které měly pěknou postavu s celkem velkýma prsama docela vzrušený. Postupně jsem si všímal, že i mé sestřenice se začínají pěkně zaoblovat, hlavně Jitce začaly růst velký prsa a já se při pohledu na ně nemohl ubránit cukání v penisu a často jsem s tvrdnoucím penisem musel odejít do ústraní, abych nebyl terčem🡕 posměchu od bráchy. I když jsem si všiml, že sestřenice a hlavně obě tetičky si mého vzrušení všímaly a občas se záměrně nastavovaly tak, abych se mohl podívat na prdelku nebo dokonce roztáhly nohy a já zahlédl jejich kundičku, tedy u tetiček spíš kundu... Letos se to vše tak nějak měnilo, měl sem za sebou první ročník střední školy a sestřenice studovaly na gymplu, stejně jako můj starší brácha. Byl sem z celé party nejmladší, pak byla sestřenice Jitka a Katka s bráchou byli stejně starý ve třetím ročníku. Přišlo mi, že nejen já, ale i všichni ostatní jsou nějací nadrženější a vyzařuje z nich nějaké sexuální vábení i tetičky začaly používat více sexuálních slov, občas si na nás zálibně pohlédly či se letmo dotkly. Během prvního týdne se sexuální napětí vyloženě stupňovalo. Připadalo mi, že i obě sestřenice byly takové drzejší a při plavání nebo při sprchování se mydlily nějak déle a občas sem si všiml, že po koupání jsou obě zadýchané a mají takový zvláštní pohled v očích, jako kdyby si musely pohonit kundičky a právě prožily orgasmus, což nebylo nic neobvyklého i já sem si byl občas ulevit od přebytku spermatu a asi to dělal i brácha, i když sme to spolu nijak neřešili.

Asi po týdnu pobytu nastala podivná změna, zjistil sem, že dost často zůstávám sám se svojí mladší sestřenicí Katkou a brácha s Jitkou jsou pořád ospalí a zůstávají s tetičkama dlouho vzhůru. Když sem se ptal Katky, jestli ví co se děje, tak se jen smála a říkala, že se to brzo dozvím a mám být trpělivý a trochu se u toho červenala. Slíbila mi, že ona už to náhodou zjistila a že si myslí, že před koncem dovolené se dozvíme oba více, zatím jen nám tetičky daly na sobotu nějaké peníze a máme spolu vyrazit do městečka do kina a pak na diskotéku. Tak nějak sem tedy starosti vypustil, užíval prázdnin a těšil se na víkend. Konečně byla sobota odpoledne a já se s Katkou vydal za zábavou. Vyrazili sme si do pizérie, pak zašli do letního kina a skončili na diskotéce, kde jsme celkem řádili, skoro jak kdyby sme nebyli příbuzný. Jak já tak Katka jsme celkem dost vypili a při pložácíxh sme do sebe byli zavěšený tělo na tělo. Docela příjemně se mi opírala kozičkama o tělo a já sem jí na oplátku hladil zadeček a boky. Když jsme se, dost společensky unavení se setřenkou vraceli na statek, byla již všude tma a ticho. Zavěšeni do sebe jsem se vydali spát a předtím sme se ještě chtěli osprchovat, ani nevím jak, jsem za chvilku stáli pod sprchou společně a oba nazí. I přes značnou únavu se na mě začalo projevovat, že sem byl s katkou nahý, mohl se obdivovat jejímu tělu. Pěkným kozičkám a krásně vyholené kundiče se nedalo odolat a ani nevím jak se to stalo, že sem se k ní zezadu přitiskl a políbil jí na krk. Můj polotuhý bimbas jí pěkně zajel mezi půlky a Katka nemohla mít pochyb, že se mi společná koupel velmi líbí. Chvilku zůstala přitisknutá a lehce vzdychala, pak se však odtrhla, vysmekla se mi a stoupla si ke mě čelem, takže můj penis bez opěry její prdelky vystřelil a trčel do prostoru mezi náma. Usmála se a škodolibě řekla - Jsi nějaký nažhavený, to tě asi musím trochu zchladit, abys mi tu nevybouchl! a zkropila mi penis studenou vodou. Napětí trochu povolila a můj polotuhý pták visel mezi náma, chvíli se na něj Katka koukala a pak řekla - Dneska moje sestra a tvůj brácha měli s tetičkama zakončení a doslova vyvrcholení sexuálního týdne a pustila se do vysvětlování. Tetičky si vylosovaly, která dostane na starost sestřenku a která mého bráchu a celý týden s nima pomalu pronikaly do tajů sexu a vzájemné lásky, je to již zvyk, který se táhne rodem dlouho a tvůj táta a moje máma a ostatní strejdové a tety si tím prošli také. Závěrem je, že po přípravě se sourozenci pomilují navzájem, samozřejmě za vydatné pomoci příbuzných, tedy tetiček a ten večer pro Jitku a Milana byl zrovna dnes a my dva sme u toho neměly překážet, tak sme si spolu užili trochu zábavy.

Pak se jí šibalsky zalesklo v očích a řekla, Myslím, že nic nebrání tomu, abychom si i my dva soukromě udělali vzájemné seznámení a vyzývavě si jednou rukou přejela přes kozičky a druhou si pohladila kundičku... Celkem sem dostala na něco chuť, je to trochu pervezní, ale myslím že se ti to bude líbit. Přiblížila se zpátky ke mně, přitiskla se , políbila na ústa a zašeptala - Počůrej mě a já pak na oplátku počůrám tebe... Celkem sem byl šokovaný a myslel sem, že sem nerozuměl a ona zopakoval - Tak se nestyď, ani jeden z nebyl před sprchováním na záchodě a vypili sme celkem dost alkoholu🡕 , musíš mít připravenou pořádnou dávku. Tak to zkus! S těmi slovy poklekla přede mě a nadzvedla si kozičky. Já sem si řekl a proč ne, když to vyloženě chce zkusím to a namířil můj polotuhý ocas na její prsa. Chvilku to trvalo, ale pak sem začal čůrat a proud zlatého deště jí dopadal na prsa a roztřikoval se jí po těle. Bylo vidět, že se jí to líbí a já si dodal kuráž a namířil jí proud chcanek na obličej, ani nezaváhala, otevřela pusu a naplnila si jí mojí močí. Když měla plnou pusu, naznačila, že to mám stopnout, což sem udělal. Ona se zvedla a s pusou plnou mých chcanek mě začala líbat, to už mezi náma padla poslední zábrana a já sem jí k sobě přitiskl a tu slanou tekutinu jí zase vracel zpátky, dokud to všechno nespolykala. Když sme skončili s líbáním, řekla, že s jazykem to tedy umíš skvěle a že je nejvyšší čas, políbit jí na kundičce a ona mi oplatí to co jsem udělal já pro ní. Opřela se o stěnu, roztáhla nohy a ještě si prsty roztáhla růžové lupínky a odhalila poštěváček i s těsnou štěrbinkou, chvilku jsem si tu krásnou pičku prohlížel a pak jsem nejdřív lehce olízl klitoris a po chvilce jsem se osmělil a na tu nastavenou buchtičku jsem se doslova přisál. Netrvalo dlouho, Katka lehce zavzdychla a já ucítl, jak mi do úst stříká její slaná, trochu nahořklá tekutina. Nejdřív jsem to podvědomě vyplivl, ale pak sem se osmělil a začal tu nádheru polykat, když začal proud slábnout, tak sem si také nachal její chcanky v ústech a oplatil jí dlouhý francouzký polibek a Katka bez zábran vypila i svojí dávku moči a ještě se olízla. Tak to by pro dnešní večer stačilo, myslím si, že sme se pro dnešek poznali celkem dost a pokračování zas příště, prohlásila Katka. Tak to tedy nestačilo, koukni jak sem z toho co provádíme nadržený, péro mi stojí jak stožár a koule bolí od zadržovanýho semene, s tím se musí něco udělat!. Ale bratránku, snad bys mě nechtěl ošukat!

Toje moc brzo a na první schůzce to rozhodně nečekej. Možná tu je řešení, můžeš si ho předemnou vyhonit a já budu na oplátku prstit svojí prcinku, aby si měl inspiraci To už si sedla na kraj sprchového koutu, roztáhla nohy a začala si hladit venušin pahorek a laskat stydké pysky. Já byl tak nadržený, že v pokleku mezi jejíma nohama prak🡕 ticky bezmyšlenkovitě, s očima upřenýma do Katčina klínu si začal honit péro. Jak Katka postupně zrychlovala tempo dráždění kundičky, i já jsem zrychloval a v okamžiku, kdy se zaklonila a s přidušeným výkřikem se prohla do oblouku a tím nastavila v orgasmu se stahující pičku před můj obličej a pak vytryskla z pochvičky další dávka kundí tekutiny, poté vysílením lehla na podlahu sprchy a hlasitě oddechovala. Když sem jí tak pozoroval a viděl tu její roztaženou, mokrou a v orgasmu se rozevírající pičku, váhal sem, zda jí ho tam nemám vrazit, ale usoudil sem, že to si nechám na příště a zvedl jsem se, rozkročil sem se na ní a pár rychlýma tahama taky dospěl k vyvrcholení. Semeno jí dopadalo na bříško a cecíky a ona si ho po sobě roztírala. Byl to nádherný pohled, jak pode mnou ležela dokonale uspokojená sestřenka s mým spermatem rozetřeným po těle. Dlouho sem si tu podívanou vychutnával. Po chvilce sem ucítil, že ještě budu močit a tak sem jen symbolicky zbytek obsahu svého močáku vypustil na její prcinku a bříško, oklepal ho a šel si lehnout, ani nevím kdy se zvedla a šla spát Katka nebo zda usnula v koupelně. Pro mě to byl jeden z nejlepších večerů mého života a doufal sem, že to mezi mnou a Katkou bude ještě pokračovat a než sem usnul tak sem přemýšlel, jaká překvapení pro nás mají nachystané naše tetičky.

🕙 Přidáno 31.5.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře