Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Moje nemravná představa erotické povídky

Je mi teprve 16let ale už teď sním o tom, že mě bude mrdat nějaký pořádný starší chlap. Nejlépe kolem 30ti let. Vždy si to představuju a vždy se u toho udělám a kundičku mám pak celou vlhkou. Chtěla bych, aby mě pořádně zmrdal. Strašně moc mě vzrušuje představa, že by na mě nebral ohled a prostě mě znásilnil. Bránila bych se a prosila, ať přestane ale mu by to bylo jedno a drsně by šukal svou velkou kládou, držel mi ruce, abych se nemohla bránit a brutálně by mi protahoval kundu.

Nadával by mi do kurvy, děvky a kundy. Dělal by si semnou, co chtěl. Přivázal by mi ruce k posteli a nohy by mi pořádně roztáhl. Tvrdě by mě šoustal do pičky i prdelky.

Pak by se mi vystříkal na prsa a břicho. Začal by mě prstit třemi prsty a přitom by mi mačkal a natahoval poštěváček. Nutil by mě ho kouřit a penisem by mi narážel do krku a jezdil mi s ním po tváři. Rozvázal by mě, otočil na břicho a nadzvedl zadeček. Ruce by mi pevně držel za mými zády a tvrdě mě šoustal do prdelky a jeho koule by mi pleskaly o píču. Nějak bych se mu vysmekla a chtěla utéct ale on by mě chytil a zfackoval mě. Otočil mě na břicho a liskal mě po prdelce, dokud by nebyla dost rudá. Pak by mi narval penis do pusy a několikrát mi s ním přirážel do krku a vystříkal mi do něj a na obličej svou mrdku. Pak by mi dost od sebe roztáhl nohy a začal mě prstit čtyřmi prsty a volným palcem by si hrál s poštěváčkem a jazykem mi lízal klitoris. Pořádne bych tekla a za chvilku bych byla úplně mokrá. Strčil by mi tam po zápěstí ruku a dlouze a tvrdě mě s ní šukal. Znova by mi jazykem vylizoval klitoris a mačkal ho. Pak by ze mě vytáhl ruku a strčil mi ji do pusy a celou by sem mu ji musela olízat a chutnat svoje šťávy. Až bych mu ji vylízala, hodil by mě na postel a dal by mi kotníky za uši a pořádně se do mě opřel a tvrdě by mi vyšukal prdel a vystříkal jí svou dávkou semene. Hmm, ale to je bohužel jen moje představa. ..

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Anál, Orál, Znásilnění, Sperma

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře