Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Moje poprvé s klukem erotické povídky

Chtěl bych se s vámi podělit o své poprvé s klukem.Stalo se to před rokem když mi bylo 16.Jsem normální kluk blond nakrátko ostříhaný, světle hnědé oči a docela sportovní postava.Jednou když jsem byl ve škole sedl si vedle mě Matěj (hnědé oči, tmavě hnědé vlasy a sportovní postava od tenisu).Hrajeme spolu různý hry přes net a zeptal se mě jestli budu večer na počítači. Měl jsem ho bohužel zakázaný , protože mi něják nevyšlo čtvrtletí ve škole.

Tak mi nabídl abych u něj přespal a zahrajeme si turnaj.Souhlasil jsem a Matěj odešel. Po škole jsme nejdřív šli ke mně abych si sbalil věci nechal jsem vzkaz a šli jsme k Mattovi.Nikdo nebyl doma, protože rodiče byli v cizině.Měli jsme celý dům pro sebe. Nejdřív jsme si zahráli nějáký hry, potom jsme udělali jídlo a koukli na film.V tom filmu se ke konci objevila i jedna erotická scéna.Nevšímal jsem si toho, ale spadnul ovladač a já se pro něj ohnul, mrknul jsem na Matta a vidím, že si honí péro.Dělal jsem jako že nic, ale po chvíli začal Matt vzdychat a to nešlo přehlédnou. Trochu jsem mě to udivilo , že mu nevadí sedět vedle mě když si to dělá. Najednou vytáhl ruku a pověděl - "Hele Tome nechtěl bys mi trochu pomoct"? Jen sem vykulil oči a mlčel.Asi to pochopil jako souhlas, tak vzal mojí ruku a začal si s ní honit.Doteď jsem si myslel, že jsem hetero, ale jab bylo vidno nebyl jsem.Pomalu, ale jistě se mi začalo stavět péro.Matěj si toho všimnul a stáhnul mi trenky. Trochu sem se lekl, ale nevadilo mi to.Začat mi taky honit.Takhle jsme si honili asi 5 minut , potom si Matěj klekl přede mně a začal mě kouřit.Opřel jsem se a oddychoval.

Nejdřív mi pomalinku lízal spičku žaludu a mačkat koule , který byli přeplněný mým spermatem.Po chvíli mi začal lízat celýho práka a nakonec ho začal sát, to bylo úplně nejlepší. Než jsem se udělal Matt si sednul vedle mě a zatahal mě za vlasy a narval mi hlavu mezi jeho nohy.Lízal jsem mu koule a pomalu přetahoval kůžičku.Pak jsem zažal dráždit žalud a kouřit.Zařval na mě abych toho nechal , že už bude , ale chce si ještě zaškuat.Schodil mě na zem na všechny čtyři.Vzal si kondom a za stolku pomalu vytáhl lubrikant, který dla na mojí prdelku a na jeho péro.Poté do mě pomalu vnikl.Trochu to bolelo, ale ne jako když vás berou na vidle.Nejdřív pomalu a pak začal pomalu zrychlovat, až se mi zdálo, že jsme se odlepily od země.Takhle jsem šukali asi čtvrt hodiny a nakonec ho že mě vytáhl a vystříkal ne mě to jeho horký sperma.Potom si lehnul on a vystříkal jsem se mu do pusy.Už bylo pozdě a my si ulehli do postele a usnuli.Do ted psolu chodíme.

🕙 Přidáno 5.6.2019
📂 Kategorie: Orál, Gay, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře