Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Moje sestřička erotické povídky

Tak. Musím to dostat ze svojí hrudi - Já, Petr, jsem šukal svoji sestru! Teď ale popořadě - Všechno to začalo, když mi bylo 15 let. Byl normální den, v normálně fungující rodině, nic nenapovídalo tomu, že by se to mohlo nějak zvrtnout. Jako každej normální teenager jsem si samozřejmě ukájel své choutky drážděním mého přirození.

Myslíval jsem při tom na krásný druhačky (chodím na osmiletý gympl) a jejich ladná těla. Tuhle rutinu jsem si odbýval takřka každý den a zakončívával jsem ji oslavnou sprchou mého ejakulátu. Častokrát se mi o holkách různých tvarů a velikostí zdály i vlhké sny, a tak jsem se párkrát vystříkal i v nevědomí. No, a jeden z těhle snů právě přišel. Zdálo se mi, že ho zasouvám do Johany (v tom snu jsem věděl, že je to Johana, ovšem v reálu jsem žádnou ani neznal) a bylo to divoký jako obvykle. A zničeho nic se na mém údu místo ní objevila moje dvanáctiletá sestřička Monika. Okamžitě jsem se probudil s potem na čele, můj pyj mi rozhodně nestál, jenom jsem byl znechucen. Prudce jsem se vydýchal, a pak jsem po několika hodinách hrůzy usnul. Od té doby se dlouho nic nedělo. Až za pár týdnů jsem zrovna věšel prádlo (máma mě přinutila) a na sen jsem si znova vzpomenul. Opět se mi na čele objevil pot a v hlavě odpor, nicméně ho na malou chvíli vystřídala zvědavost a co hůř- začalo mi cukat v mém penisu. Na chvíli jsem to zapudil, ale už ne nadobro. Každým dnem, co jsem se vracel ze školy, mi na to chvíli padla mysl. Až jsem se jednoho dne odhodlal. Vymyslel jsem plán - Než Monika vlezla do sprchy, narafičil jsem tam kameru (tak, aby si ji nevšimla) a počkal, až tam vleze. Až jsem se šel sprchovat já, tak jsem si cestou zpátky schoval kameru pod ručník. A výsledek se vyplatil. Počkal jsem si, až všichni usnuli, až mě máma dvacetkrát zkontrovala, jestli spím a pak jsem si pustil video. A koukal jsem - Nebyl jsem jediný perverzák v rodině! Nejdřív se normálně sprchovala, viděl jsem její rostoucí prsa a pak jsem viděl, jak si ji začala prstit! Vjížděla prsty sem a tam, a tlumila si rukou ústa, aby nevzdychala. Pak si do kundičky začala stříkat vodu ze sprchy, a já už to nevydržel a chtě nechtě jsem si začal honit. Cítil jsem se hrozně, ale pocit viny začal upadat, a já se sestřiným rostoucím tempem zrychloval taky. A až vyvrcholila, dopadl na display mého laptopu proud horkého semene. A mě to bylo jedno. V tom okamžiku jsem věděl, že ji chci opíchat. Uplynulo pár dní, a já těch pár dní na natáčení rozhodně nemeškal. Každý večer jsem si tohle zopakoval a mě to přišlo čím dál tím víc přirozenější. Až jednoho dne... Sledoval jsem ve videu, jak vešla do sprchy, jako obyčejně, pustila vodu, když tu - otočila hlavu a podívala se přímo na kameru. Zhrozil jsem se - teď to poví rodičům a já budu v háji. Začal jsem se potit jako sněhulák v sauně, když- Sestra se naklonila ke kameře a zašeptala - , , Líbí se ti, když si ji dělám, viď, ty zkurvený prase? Tak ti ukážu mnohem víc!" A stoupla si přímo nad kameru, úplně jako nějaká kurva, takže jsem viděl její mušli v celé kráse. Strčila si do ní prsty a vjížděla sem a tam, dráždila si klitoris a já jezdil rukou po mém údu jako zběsilý. Šeptem vzdychala do kamery, což mne vzrušovalo ještě mnohem víc. , , Chci tě oprcat, bráško" Řekla na konec a kameru vypla.

Nechala ji tam však jak byla, a já si ji tedy vyzdvedl, když jsem se šel sprchovat. Druhý den jsem byl tak natěšený, že jsem ani kameru nepřipravil. Rozhodl jsem se, že si se sestrou pokecám. Zaonačil jsem to před rodiči tak, že jsem na sestru zavolal do pokoje, jestli by se na něco nechtěla podívat. Když přišla, ujistil jsem se, že nás nikdo nebude sledovat, a pak jsem na ni vyhrkl - , , Jaks o ní věděla?" , , Byla vidět celou dobu, ty úchyle. " Perverzně se usmála. Na to, kolik jí bylo let, byla pekelně svůdná. Řekl jsem - , , Zajdem si někam ven, do křoví, do lesa, já to s tebou potřebuju!" Odvětila - , , Zejtra ve čtyři. Už se moc těším. " A dala mi pusu. Ne na tvář, ne lehkou, pořádně mě vykousla. Druhý den jsem byl tak nadrženej, že jsem sotva mohl vydržet školu. A jakmile udeřila čtvrtá, vyrazili jsme s Monikou - směr Modrý les. Došli jsme na místo, kde jsem věděl, že nikdo nebude, a okamžitě jsem ji začal svlékat. Veškerý možný následky mi byly úplně jedno. Ona mě při tom líbala jako divoká. Zeptal jsem se - , , Jakto, že jsi tak zkušená? Je ti dvanáct. A ona mi pošeptala - "To tatínek. " Zhrozil jsem se, ale okamžitě jsem na to přestal myslet. Začal jsem mačkat její malý kozy a olizoval jsem při tom její třešničkovité bradavky. Ona mě na chvíli zastavila a svlékla ona mne.

Pak si lehla do listí a řekla - , , Lízej!" S chutí jsem přilehl k ní a zasunul jsem do ní svůj jazyk. Zkoumal jsem všechna zákoutí, a při tom na mne neustále vytékaly její krásně lahodné štávy. Lízal jsem a lízal, ona vzdychala, já jsem ji masíroval kozičky a mě stál jak svíce a byl tuhej jako traverza. Najednou se zvedla, položila mě na zem a sedla si mi na něj-až po kořen. Hopsala na něm, a já jsem nemohl vydržet o moc dýl- vystříkal jsem se veškerou svou silou. A ona to se vzdychem přijala. Zopakovali jsme to moc a mockrát...a pak přišel den, kdy jsem se zeptal - , , A co s tím tatínkem?

🕙 Přidáno 31.5.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře