Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Motel pro gay sex erotické povídky

Ahoj, je mi 16 let, letos o prázdninách jsem byl s otcem v Praze na pár dní. Byli jsme ubytovaní v motelu, kde má celé patro jednu místnost se sprchama pro chlapy a druhou pro ženy, měli jsme společný pokoj se dvěma chlapama. Mě je 16 let, otec má 40, ti dva chlapi měli cca 25-30let, líbí se mi dost vysportovaní chlapi, pěkné těla, svaly, vždy jsem se šel sprchovat, když jsem slyšel, že tam někdo je, abych se mohl podívat na nějaké tělo. Jeden večer jsem přišel do sprch, sprchové kohoutky byly jak třeba na plaveckém bazénu.

Beze zdí tak bylo vidět vše. když jsem tam přišel, sprchovali se tam tři chlapy z jiných pokojů, postupně dva odešli a když tam zůstal jen jeden, tak tam přišel jeden ze spolubydlících, sundal si ručník a začal se sprchovat. Nahého jsem ho ještě neviděl, jen ve spodním prádle, tak jsem na něj koukal jak puk. Snažil jsem se tedy nenápadně.... no nevím no - D, měl krásný vyholený penis, který mu vysel přes celkem dost vytahané koule, furt jsem po něm pokukoval, jak se mu houpe, teče po něm voda a pěna. Po chvilce mi trčel můj čurák, tak jsem se otočil ke zdi a snažil se moc neotáčet, aby to nebylo tak nápadný. Po chvilce odešel poslední chlap z vedlejšího pokoje, když odcházel i spolubydlící, tak přišel táta, sundal trenky a šel za mnou. Viděl, že mám erekci a zeptal se mě z čeho ji mám, já jen mlčel a sprchoval se dál, on mi ho chytil a zeptal se jestli z některýho chlapa tady. Já furt mlčel. Přitiskl se na mě zezadu, že jsem cítil jeho čuráka, jak mi hřeje u dírky a začal mi ho přetahovat. "Tohle se ti líbí?" zeptal se, já jen stáhl a povzdychával. Cítil jsem, jak mu tvrdne a zajíždí blíž k dírce, prstem od druhé ruky mi do ní po chvilce zajel, já jemně vyjekl, ale jinak jsem nedělal nic. Chvíli mě prstil a potom mi tam dal svého čuráka. Já začal vzdychat a on přirážet. Už jsem se párkrát doma šukal umělým penisem, tak jsem byl celkem roztáhlej. Tvrdě přirážel a přitom mě honil, najednou jsem vystříkl sperma a moment po mě i otec. Potom řekl, ať už mě nevidí s tvrdým čurákem a šel na pivo.

Když jsem se vrátil do pokoje, tak tam na posteli leželi oba spolubydlící. Já si lehl na postel otočil se ke zdi a ležel. Asi tak za 15 minut si ke mě zezadu lehl jeden ze spolubydlících a zeptal se mě, kde mám tátu. Já mu odpověděl, že šel na pivo. On se v ten moment usmál, zajel tělem ke mě pod deku a tvrdým čurákem se snažil do mě vjet. začal přirážet a přitom mi říkal, že to mám za to, jak jsem ho ve sprchách okukoval. Po chvilce vytáhl čuráka, roztáhl nohy a řekl "Zkus si to taky, vidím jak ti pěkně stojí!" po chvilce váhání jsem to něj taky vjel, pomalu jsem přirážel, když jsem ho šukal, tak ze zadu ke mě přišel druhý spolubydlící a zajel mi tam se svým čurákem. Vyjekl jsem, ale šukal jsem dál. Po chvilce jsem se udělal po druhé přímo jemu do zadečku a spolubydlící, který mě šukal vystříkl do mě. Když pak na mě stříkl i ten druhý, tak mi to olízli a řekli, ať to neříkám tátovi, že to bude naše malé tajemství. Když jsme dojeli domů, tak cca po týdnu mi přišla na facebook žádost do přátel od jednoho spolubydlícího, který mě mrdal.

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Anál, Gay, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře

falcak (2022-06-24):
páči sa mi, že nie som jediný, koho kedysi jebali muži.