Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Mučení údu v 3ce na dovolené erotické povídky

Po nějaké době jsme si na sebe udělali čas a vyjeli spolu na dovolenou do zahraničí ke krásné pláži s ubytováním v hotelu.

Po příjezdu a ubytování jsme se šli projít a já mohl vidět tvé vnadné křivky pod letním lehkým oblečením spolu s dračím pohledem v tvých očích. Začal jsem tušit, že po návratu na pokoj přijde na řadu pomilování, ale to jsem ještě netušil jaké.

Při chůzi po pláži najednou potkáváme blondýnku s delšími vlasy a pevnými a většími prsy, ležící nedaleko s nohama v blátě. Když jsme šli okolo, tak se probudila a kupodivu česky poprosila o pomoc, prý že se před chvílí při chůzi zabořila a neví, jestli má nohu zlomenou. Pomáháme jí oba ji vytáhnout a pak zavěšena kolem mých ramen, odchází s námi do hotelu.

Aby nezašpinila hotelové chodby, přenesu ji v náručí do našeho pokoje, kde jí postavím rovnou do sprchy, kde se obě vysvléknete a ty se s ní začínáš sprchovat. Přikážeš mi necivět a nachystat Becherovku na zahřátí.

Vím, že se spolu hladíte a laskáte. Hladíte si vzájemně prsa. Renata, ta blondýnka, je má nádherně oblé, velké, pevné, s velkými dvorci a bradavkami. Víš, že mě takové ženy doslova přivádí do pořádného varu a šeptáš jí při hlazení, že se mi líbí a rád bych jí prsa laskal a líbal.

Proud teplé vody skrápějící vaše podbřišky spolu s laskáním vás pořádně rozdráždí. Mezitím jsem nachystal pití a sám se "posilnil". V tom slyším ze sprchy vzdechy rozkoše a jdu se škvírou mezi dveřmi dívat. Ovšem uvidíš mě. "Podívej, Renato, na toho šmíráka, chce se asi nejen dívat na tvá prsa a kdovíco ho ještě!"

"Hej ty, pojď se osprchovat a přijď řádně umytý", přikazuješ a jdete se v županech napít do pokoje, kde pokračujete v laskání a župany odhazujete. Mezitím se sprchují a honím si ho, pořádně namydlím a umývám. Oblékám se do županu a jdu k vám do pokoje. Zastihnu tě s Renatou ve vzájemném laskání lasturek. Okamžitě mě vystřelí napnutý úd ze županu.

"Podívej na toho troufalce, Renato, vystrkuje na nás ten svůj penis!"Chytneš mi ho do dlaně a přitáhneš blíž. "Nejdřív zkontrolujeme, jestli ses pořádně umyl, chlapečku, sundej mu župan, Renato a prsama se o něj tři!"

Renata se mocnými prsy tře o můj hrudník a ty dlaní stahuješ předkožku. Renata si kleká a ty jí strkáš můj napnutý úd mezi její prsa. Párkrát mi ho tře, ale pak si stoupne. "Nezdá se ti ten tvůj manžílek nějaký nadržený? To chce trest!" A obě mě pleskáte dlaní přes penis.

"Líbej nám prsa"-plesk od tebe-"pěkně jemně"-plesk od Renaty-"a dlouze"-ty pleskneš-"nejdřív manželce!" -Renata mě pleskne, co nejvíc může. Jsem už tak vzrušený, že mám až nafialovělý žalud, ale tím mučeníčko nekončí. Laskám a líbám nejdříve tvoje prsa a pak i Renaty a dávám si pořádně záležet na bradavkách. Obě mě držíte úd - Renata v dlani u kořene mačká spolu s koulemi, a ty palcem a prostředníkem na stažené předkožce, ukazovákem kmitáš přes uzdičku a nehtem ji dráždíš spolu s dírkou na vrcholu penisu, víš moc dobře, že právě tohle mě nejvíc vzrušuje. "Podívej se na ten jeho nástroj, Reni, to je úd, co?" "Je moc dobrý", prohodí Renata. "Tak ho ochutnej a nasaď mu pak kondom pusou!" Renata se sklání a něžně a lehce mi ho kouří. Vytahuješ kondom a podáváš jí ho, Renata ho zkušeně vsadí do úst a dlouhým tahem mi svými rty a zuby roluje kondom po penisu, až ho polkne skoro celý. S nosem u mého břicha ho v ústech rty sevře o jazyk a zadívá se mi do očí.

Mám pocit, že se točí celý svět. Ale Renata ho vytahuje z pusy. "Umí taky lízat mušličku, ten tvůj manžílek?" Zeptá se spolu se smyslným pohledem Renata. Položíš mě na záda, obkročmo rozkrokem nasedneš a třeš rozkrokem úd o mé břicho. Renata se podobně uvelebí nad mými ústy. líbám mokré závojíčky pysků, jazykem projíždím rýhu a kmitám přes její poštěvák. Má ho větší, než ty a tak je pro mě snadné po chvíli ho jemně nasát mezi rty a žužlat ho. Renata patřičně teče vzdychá, laskáte si vzájemně prsa. "Teda-uch-umí to-ach-už budu-dělej, strč mi tam prst-ách-ach".

Renatě strkám prst do její jeskyňky a při neustálém líbání jejího klitorisu jí prstem šoustám a cítím její orgastické stahy. Po chvíli odpočinku Renata navrhuje se prostřídat. "Dělej to tak taky své ženě, nestoudníku" a usedá na mé břicho tak, že o něj mokrou rýhou tře můj úd. Opakuji líbání. lízání a žužlání tentokrát tvé jeskyňky. "Já chci souložit s manželem!" Skoro vykřikneš, klekneš si na všechny čtyři, Renata mě pustí a já do tebe zajedu zezadu jako po másle. Renata si kleká vedle a laská se prsty. Šoustám tě zezadu a při tom tentokrát pro změnu pleskám já přes zadek.

"Dělej-plesk-ach-ty kanče-plesk, šoustej mě-plesk-uch, ať to Renata vidí!" "Taky bys ráda dostala výprask, Reni?" Vyklouzáváš, chytáš mi úd a zasouváš do Renaty, která už nedočkáním jím kroutí. "Šoustej a pleskej mě ty divochu!" Vykřikne nadržená Renata, sotva co do ní zajedu až po kořen.

Rozjíždím divokou jízdu. Renata má trošku větší zadek než ty a je nádherně oblý. Slyším pleskání mých varlat, jak jezdím dovnitř a ven. "Jo-plesk-to je kanec-plesk-ach dělej-plesk-už zas budu!" Ne, teď chci já!" Ozveš se, lehneš si na záda a já do tebe vniknu vleže z boku. Dobře oba víme, že tě tak snadno můžu šoustat a rukou laskat poštěváček, což hned také dělám. Renata si opět rozkročmo usedá nad moje ústa, takže jí cucám její mokrou rýhu. Už cítím, jak se začínáš svírat.

"Dělej - ještě chvilku - ach - jo" Sténáš a kroutíš se proti mým pohybům. "A jak-ach-ten tvůj divoch-uf-stříká?" Zeptá se Renata. "Uvidíš-ách-a ucítíííš-už-už-áááach!" Cítím jak při posledních slovech mě doslova vcucněš a jak to ve tobě vevnitř cuká. Tvůj orgasmus pomalu odeznívá, ty se odtahuješ, obě přede mne poklekáte a chytáte si svoje prsa do dlaní. Podíváš se mi do očí. "Tak, divochu a teď nám pěkně postříkáš prsa!" Chytneš kondom a strhneš ho ze mě.

"Uf - och" u těžce vzdychám. "Vždyť to bolelo, to jsi hodná žena, pěkně mu ho jazykem a pusou ošetři!" Zastává se mě Renata. Cítím tvůj hebký jazyk, jak mi obkrouží úd a rty, jak mě jemně obemknou okolo stažené předkožky.

"Už-už-to bude!" Cítím mrazení až v zádech, v údu mi to začíná cukat, rychle ho pouštíš a já stříknu první dávku na tvá prsa. Druhou a třetí Renatě a poslední výstřiky letí do tvé úžlabiny mezi tvá prsa. Semeno je pěkně husté, roztíráte si ho po prsou. "Tak co, Reni, uspokojil tě můj muž?" Ptáš se a šelmovsky se díváš do mých očí při roztírání dávky semene po svých ňadrech.

"Je to správný a dobrý chlap, užívej si to s ním, jdeme se osprchovat a pak odpočívat. " A já už vím, že po odpočinku bude následovat další kolo báječné šoustačky ve třech...

🕙 Přidáno 31.5.2019
📂 Kategorie: Bisex, Orál, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře