Erotické povídky ❤ Inspirace pro lepší sexuální život.

Můj začátek 3 erotické povídky

📑 Tato povídka má více částí: Zobrazit obsah.

Za mé dobré maturitní vysvědčení a přijetí na vojenskou🡕 medicínu, my otec daroval byt 1 + 1 v centru Paříže, kde jsme mohli spolu s Vincentem bydlet, do té doby než oba nedostudujeme. Vincent dostal od svého otce zase nejnovější Ferrari, s kterým se nám bude společně dobře jezdit do školy. Rosa, moje ségra, ta nedostala nic, protože sotva udělala maturitu a ještě k tomu odešla z řeholního řádu a dala se na kariéru pouliční děvky.

Sice ve svých 15 letech je nejpopulárnější, ale otec o ní moc nejevil v posledních letech zájem. Dále se s ní vídal, ale nechal jí žít, jak chce ona. Snad proto, aby se poučila a nebo mu to bylo celkem jedno.

S Vincentem jsme pilně studovali a plánovali do budoucnosti. Naši sousedé o tom, o nás věděli, že spolu spíme, protože jsme několikráte zahlédli sousedku, jak k nám načuhuje přes římsu do ložnice, ale bylo nám to celkem jedno, ať se pobaví, když jí to baví. I když jsme nebyli ještě vůbec dospělí, tak nás rodiče nechali v tak velkém městě úplně samotný. Důvod byl prostý, že nám věřili. Pořád jsme se s Vincentem nemohli dočkat až budeme mít prázdniny a vyrazíme někam na nějaký výlet. Vincent chtěl do Ameriky a já raději do Ruska, ani nevím, proč zrovna do Ruska. Pomalu se přiblížili podzimní prázdniny a my jsme vyrazili na krátký týdenní výlet do Moskvy. Tam nás to, ale moc nenatchlo a tak jsme šetřili každou korunu, abychom mohli jet na Vincentovu vysněnou cestu do Ameriky. Ještě mě Vincent přesvědčil, že bychom mohli chodit na nějakou brigádu a tak jsme jednoho dne takhle přešlapovali před stánkem s novinami až jsme se odhodlali a koupili jsi první inzertní noviny, které měly a tam jsme zavolali na jeden inzerát v němž stálo - hledáme chlapce do 15 let sportovní postavy na focení a natáčení spodního prádla a plavek, vysoké výdělky. Samozřejmě, že z toho vylezlo úplně něco jiného. Chvilku jsme se předváděli v plavkách a slipech, ale potom nás přesvědčili, abychom fotili nahý. Nejdřív jsi nás vyfotil jen tak od oka a potom jsi nás začal i sám upravovat. Vincenta postavil blíže ke mně, mě řekl ať jsi pokleknu a chytnu Vincenta za varlata, pak přišel ke mně roztáhl my nohy a chvilku my upravoval moje péro, ale tak, že my ho regulérně honil. Mě to proti srsti nebylo a tak jsem se i nechal. Udělali jsme ještě pár podobných fotek a pak chtěl, abychom se nechali vyfotit my s nim. Vincentovi se ze začátku moc nechtělo, ale přesvědčili ho prachy, které mu byli ukázány. Nejdříve jsem je fotil já a potom Vincent zase nás, takže z toho byla taková dobře zajímavá píchačka. Když už fotograf byl celý vysátý a vystříkaný, tak nám přinesl ještě pár plavek, a v těch si nás ještě několikráte vyfotografoval a potom nám vyplatil naši mzdu, která byla docela dost vysoká. Rozloučili jsme se, vyměnili jsi telefony a vyrazili jsme vstříc k našemu bytu, kde naše milování dále pokračovalo. Druhý den ráno, do pokoje prosvítal světlí paprsek slunce, ležel jsem úplně zpocený vedle Vincentova těla a v hlavě jsi promítal náš noční sex, do té doby, než my zase úplně ztvrdnul. Levou ruku jsem si dal pod hlavu a pravou jsem si začal hladit varlata a občas jsem i přejel po penisu. Při mé ranní masturbaci mě napadlo, že bych mohl dopřát Vincentovi krásné probuzení z mých mladých úst a tak jsem na chvilku přestal honit, odkryl jsem zbytky deky🡕 z Vincentova těla a přesunul jsem se ústy k jeho penisu, trošku jsem se přikrčil a začal jsem nasávat jeho žalud do svých roztoužených úst, kde se zcela obnažil jeho žalud a předkožka sklouzla dolu.

Vincent se jen zavrtěl a spokojeně zavzdychal. Do jedné ruky jsem tedy vzal jeho ocas a do druhé jeho voňavá varlátka a začal jsem rychle kouřit. Za několik minut jsem cítil, jak mu v něm škube a na to začal mohutně stříkat, snažil jsem se, aby jeho mrdina šla přímo do mé pusy, ale marně, nestačil jsem polykat a většina skončila na mém obličeji nebo na posteli. Samozřejmě, že Vincent prospal i svůj orgasmu, to mu bylo i celkem podobný. Myslel jsem si, že na oplátku vykouří on mě, ale nepočítal jsem s tím, že bude dále spát. A tak jsem si lehl zase vedle něho a začal jsem si ho dále honit, jako před tím než jsem ho začal kouřit, jen stou novinkou, že jsem cítil pach jeho semene na svém obličeji, který mě silně vzrušoval a během několika sekund jsem začal také stříkat. Chvilku jsem ještě ležel a oddychoval, potom jsem se zvedl a odkráčel jsem do koupelny, abych se mohl trošku osvěžit pod sprchou a umýt jsi zbytky spermatu z mého obličeje a bříška. Když jsem otevřel dveře z koupelny do pokoje, tak Vincent už byl probuzený a chystal se pokračovat v očistě. Přenechal jsem mu tedy koupelnu a natáhl jsi slipy a potom i celou školní uniformu. Vincent během chvilku stál vedle mě a začal se také oblékat, abychom nepřišli pozdě na vyučování. Ale ještě před tím, než jsi oblékl košili🡕 , tak mě moc prosil, abych mu ho aspoň vyhonil, ale měl smůlu řekl jsem mu, že jsem mu ho kouřil už ráno a pak jsem se ještě vyhonil a že už by stejně byl moc vysátý. Vincent se, ale nedal odbít a pořád na mě naléhal a osvědčoval se tím, že mu pořád pěkně stojí. Ještě chvilku jsem ho napínal a pak jsem vyzkoušel jeho tvrdost svými prsty jestli náhodou nelže a taky, že nelhal ve slipech měl sotva kousek místa.

Jeho péro se dralo na povrch a nic mu v tom nemělo zabránit. Řekl, jsem Vincentovi, ať nadále pokračuje v oblíkání, že se zatím postarám o ten jeho klacek. Rychle jsem mu ho tedy vytáhl z kalhot a ze slipů, přetáhl jsem mu předkožku a začal jsem mu ho rychle honit. Během 38 sekund se Vincent prohnul v páteři a začal zase vydatně stříkat. Pořád jsem se divil, kde tu mrdinu bere. Naštěstí mě nepostříkal, ale všechno skončilo na podlaze a na stolku. Rychle jsme se do oblékly a ještě rychleji jsme vyrazili do školy. Škola ubíhala, jako voda a pomalu se nám přiblížili naše vysněné prázdniny. Za peníze z našich fotek v choulostivých situacích, jsme si koupili letenky přes internet a pěkně do té nejlepší třídy. Taxík, nás vyzvedl u našeho bytu a odvezl až před vchod na letiště, tam jsme nasedli do našeho letadla a letěli do USA, přesněji na Floridu, kde jsme se na jeden týden ubytovali a poznávali místní lidi. Pak jsme se přesunuli do jiného města, kde naše poznávání pokračovalo. I když byl Vincent už dosti utahaný a nikam se mu moc nechtělo, tak jsem ho aspoň přemluvil k tomu, aby šel semnou do nedaleký sauny. Šatnářka v sauně byla příjemná, ale dosti vtíravá a tak jsme jí odbyli a šly se svléknout do pánské šatny a pak jsme přeběhli rychle do sauny. Byla to docela malá saunička, ale platilo zde pravidlo, že pouze naháčové mají přístup a tak jsme byli všichni nalepení jeden na druhym a vzájemně se dotýkali. A jak je tomu, u saun, tak... V jednu chvíli jsem ucítil, jak jedna ženská, tak kolem 30 let my sahá do rozkroku a snaží se mě honit, ale měla smůlu, a takovou, že se my nechtěl pořád postavit a tak za chvíli toho nechala a začala se věnovat Vincentovi, ten už byl na tom lépe a hned se mu postavil. Já jsem zrovna neměl co dělat a tak jsem chtěl vyzkoušet, jaká je vlastně kunda na dotek. A tak jsem se odvážil a rychle jsem jí šáhl na chlupatou kundu.

Ženská se usmála a pošeptala my, abych pokračoval, ale já jsem neměl zájem a raději jsem se začal věnovat jednomu klukovi, který si zrovna přisedl vedle mě. Bylo mu něco kolem 10 let a přišel se svou matkou, která se hned začala orálně věnovat jednomu z chlapů, kteří seděli v zadu za námi. Chytl jsem toho kluka kolem ramen a začal jsi s ním jen tak povídat. I když nebyla moje angličtina 100%, tak jsem se domluvil. Jak jsem ho držel, za ty ramena, tak jsem začal pomalu sunout ruku až na jeho boky a pak my volně klesla na jeho zadek. Kluk držel a nedal na sobě nic znát a zřejmě se mu to i trochu líbilo. Vždycky jsem jedním okem mrkl do zadu, jak je na tom jeho matka, aby mě nepřistihla, při obdělávání svého synka. Pomalu jsem si přisedl, co nejblíže k jeho tělu a pokračoval jsem v hlazení jeho tělo, péro na sebe nenechalo dlouho čekat a mě se začal pořádně stavět. Pak jsem chytl toho kluka za krk a trochu na něho přitlačil, aby pochopil, že chci vykouřit. Když konečně byla jeho hlava v mém rozkroku a jeho jazyk začal rejdit po mém ocasu, tak jsem byl v sedmém nebi. Trochu jsem se zaklonil do zadu a opřel se o ruce, abych jsi to mohl náležitě vychutnat. Pomalu jsem cítil, jak mým tělem začíná procházet vlna vzrušení, napínali se my konečky těla až do samotného orgasmu, když jsem začal mohutně stříkat do jeho malé dětské pusinky své chuchvalce mrdiny. Skoro až se z toho zakuckal a raději vyběhl ven ze sauny. Rychle jsem se vzpamatoval z prožitého orgasmu a utíkal za ním. Vincent jen koukal, co se to děje, ale nadále se nechal prozkoumávat tou 30 slečnou. Zavřel jsem za sebou dveře od sauny a uviděl jsem kluka, jak vykašlává moje sperma v rohu u dveří do bazénku. Přistoupil jsem k němu ze zadu a trochu ho poplácal po zádech, abych mu trochu ulevil. Chlapec ještě chvilku kašlal a pak se jen otočil a přešel na druhou stranu, kde se opřel o stěnu sauny.

Do světla se nádherně lesklo jeho zpocené tělo a já jsem nemohl dále odolávat a musel jsem se chtě nechtě poddat té silné touze vášně a rozkoše. Péro už my zase tvrdě stálo, a tak jsem potichu přistoupil za chlapcovi záda a silou ho namáčkl na stěnu. Věděl jsem, že je to znásilnění, ale touha byla silnější. Jednou rukou jsem držel jeho tělo v šachu a druhou si směroval péro do jeho zadnice a pak jsem jen tvrdě přirazil. Chlapec se přestal bránit a z jeho očí vyhrkli slzy bolesti a tiché zaúpění z jeho malých úst. Nijak jsem se nezdržoval a začal jsem ihned na jeho zadku tvrdě pracovat. Když se konečně přestal chlapec bránit, tak jsem si ho postavil do takové té pohodlnější pozice a druhou rukou mu nahmatal koule, aby také z toho něco měl. Musel jsem pracovat rychle, protože jsem neměl tušení, kdo zrovna vyjde ven. A také, že jsem byl rychlík, během několika sekund, jsem mu silnou dávkou napustil prdelku a cítil jeho odcházející orgasmus ve své dlani, jak se rozprostírá všude kolem. A pak se to ozvalo, bouchly dveře a já toho chlapce zatáhl rychle za saunu a naznačil mu, aby mlčel jinak jsi to s ním vyřídím, plácl jsem ho po břiše a odešel za Vincentem, zpět do sauny. Vincent, tam už ale nebyl, tak jsem rychle vypadl a první věc, která mě napadla, byla ta, že šel asi na WC a tak jsem se tam šel podívat. A také, že jsem měl pravdu. Vincent prohnutý u záchodu a z jeho uvadlého pérka příští proud zlaté šťávy někam do mísy. Přistoupil jsem tedy za něho a objal ho kolem boků. Vincent se na mě pousmál a přitulil se ke mně co nejblíže, aby my tak vyznal svou lásku. Naše malé povyraženíčko v sauně bylo velice zajímavé na obou dvou stranách a náramně jsme si o tom popovídali při naší cestě na jih.

Na letadlo jsme nasedli v Miami a vystoupili jsme až v Mexiku, tam jsem nasedli na autobus a pokračovali jsme pryč od civilizace až k městu Guatemala, do jedné horské vesničky, kde jsme se ubytovali u jednoho francouzského kněze na faře, který nás zde nechal nocovat několik dní. Páter Pavel, byl velice hodný a zajímavý muž. Staral se vlastníma rukama o blaho indiánské vesnice a bral jsi za to jen minimum.

Možná se Vám, zdá, že můj příběh je plný sexuálních situací, ale to není zdaleka pravda, při našich cestách a životních zážitcích jsme se setkali i s lidmi, co nechtěli jen sex. Ale chtíč, je silný...

Pavel nás asi nechal zde nocovat kvůli tomu, že jsme byli ještě docela dosti mladí a také Evropané, které už velice dlouho neměl. Tím slovem Neměl myslím to, že poslední noc, co nás hostil u sebe doma, tak přišel do naší ložnice a lehl jsi do prostřed postele. Mě i Vincenta objal kolem ramen a jen tak nás chvilku držel a čekal, zda se budeme vzpírat, ale my ne. Docela jsme byli i připravení na to, že mu dáme za šukat, ale on to nevěděl. Chvilku ještě zkoušel, kam může zajít, ale pak se otrkal. Povytáhl jsi kutnu a silně se na mě ze zadu přitiskl a začal se třít. Cítil jsem jeho ztopořený penis, jak klouže po mých zádech a jemně se dotýká lehkých slipů a pak to všechno vypuklo. Nechtěl jsem se nechat znásilnit a tak jsem přešli s Vincentem na jeho hru. Rychle jsem si stáhl poslední zbytek roušky, co mě zakrývala a postavil jsem se do polohy, aby mě mohl volně šukat. Vincent se přemístil k mé puse, kde my vnutil svého ptáčka čouhajícího z modrobýlích slipů. Byl jsem připraven na tvrdou soulož, bez nějakých hranic, protože, jsem byl tak nadržený, že to nemohla být ani pravda. Ucítil jsem silný tlak na svůj svěrač a ihned jsem povolil, aby Pavel měl volný přístup do mých útrob. Když konečně se do mě zabořil a nastavil jsi své tempo, tak jsem začal přirážet. Vincenta jsem si skoro vůbec nevšímal, jen jsem cítil, jak jeho koule narážejí do mé brady a péro mizí a objevuje se v mé puse. Pot z nás třech tekl proude a my se nezastavovali a přiráželi, jako andělíčci s ďáblem v těle. Pomalu se blížil jejich vrchol. Pavel se udělal, jako první. Všechnu svou mrku nastříkal do zadku. Vincent se udělal několik sekund a všechnu svou obrovskou dávku nastříkal do mé roztoužené pusy. Ještě chvíli oba dva ve mně jezdili. Chvilku jsem jim to toleroval, ale pak už jsem to nemohl vydržet a donutil jsem je, aby se společnými ústy podělili o můj úd. Ale to nebyl konec nočního orgáče, ale pouhý začátek, naše soulože pokračovali do dlouhých nočních hodin. A ráno, jsme sotva chodili. Pavel to měl v pohodě, ten to odstál na faře a pak jsi pohrál s místní mládeží, ale my s Vincentem jsme se vydali dále na Jih. Domluvili jsme se s místním zásobovačem, že nás vezme do města a pak jsme nasedli na první vlak a vyrazili přes Panamu do Bolívie, přesně řečeno do města Surce, kde jsme se ubytovali v místním hotýlku na náměstí Indiánského města. Po příjezdu, jsme byli velice unavení, na to abychom někam zašli nebo snad souložili a tak jsme se rozvalili na posteli a v tu ránu jsme byli tuhý. Probudil nás až druhý den odpoledne jeden hotelový pomocník, který nám nesl čisté ručníky a láhev šampaňského. Hned mě napadlo, že jsme si nic neobjednali a tak jsem se zřízence zeptal od koho to je. Moc my anglicky nerozuměl, ale ukázal na protější dveře, z kterých vykukovala nějaká ženská. Hned ke mně přistoupil Vincent, také jen ve slipech, ale s dosti znatelnou erekcí. Slečna na nás pokynula a slastně se usmála. Jen jsem se ušklíbl na Vincenta a zabouchl dveře. Vincent - To by jsme jí měly poděkovat, a ne zabouchávat dveře, nemyslíš? Ludvík - ta stejně nemá zájem o tebe, ale o tvé koule a mrdinu a jestli jí chceš poděkovat tak se raději předem vyhoň a oblékni. V jednu chvíli jsem si připadal, že Vincentovi spíše rozkazuji, ale měl jsem ho silně moc rád a nechtěl jsem, aby my ho nějaká ženská odradila. Vincent už dál o tom nemluvil, jen skočil na postel, šáhl do kýble s ledem a vytáhl jednu kostku ledu.

Tou kostkou ledu jsi jezdil po hrudníku, břiše a pomalu přejížděl přes slipky. Nechceš my ho vykouřit Ludvíku? otázal se Vincent a šibalsky my pohlédl do tváře. Jasně, že jsem chtěl a tak jsem se k němu v tu ránu vrhl a osvobodil ho z těsných slipek a pro změnu ho uvěznil v mé vlhké kobce lásky. Držel jsem jeho tuhý penis v těsném sevření mých rtů a Vincent si ho jednou rukou honil a druhou jsi pravidelně masíroval koule. Čekal jsem, až do mě vystříkne. Chvilku jsem ho ještě kouřil v této dosti nepohodlné poloze, ale pak jsem se usadili ve velice příjemné poloze. Já ležel na zádech s otevřenými ústy a Vincent mě píchal do pusy. Oběma rukama mě držel za hlavu a tvrdě přirážel, až my jeho koule mlátili do brady. Raději jsem je po chvilce sevřel ve své volné ruce a začal je znovu masírovat, moje druhá ručička skončila mezi Vincentovými půlkami a dobývala se do nekonečné hloubky jeho dětské prdelky. Pomalu jsem cítil, jak Vincent zrychluje a jeho ocas začíná sebou škubat, a najednou jsem ucítil, jeho první dávku, jak my vlétla přímo do krku, skoro jsem se z toho až zakuckal. Vincent rychle vytrhl péro z mé pusy a další dávky dopadali na můj zpocený obličej. Vincent oddechoval a přemýšlel, jak by asi uspokojil mě, abych mu to později nevyčítal. Chvilku ještě přemýšlel a pak dosedl celou svou vahou na můj hrudník, zašátral rukou vzadu a začal mě rychle honit, ani nemusel tak rychle, protože jsem byl dosti rozrajcovaný, a během 5 sekund jsem začal stříkat. Vincent my ho očistil svou rukou a pak si jí celou olízal, naklonil se ke mně, a když ze mě slézal, tak mě cudně líbnul na ústa.

Chvilku jsem ještě ležel a pozoroval Vincenta, co bude dělat, otočil jsem se na bok, abych na něho lépe viděl.Vincent jsi natáhl své slipy, kalhoty🡕 a hodil na sebe lehkou saténovou košili🡕 , pak chvilku zapřemýšlel a šel. On doopravdy šel k těm dveřím, co tam měla pronajatý pokoj, ta ženská. Naštěstí nezavřel dveře a tak jsem všechno mohl se zaujetím pozorovat. Chvilku se tam jen tak o něčem vybavovali a pak šel Vincent dovnitř a pro mě divadlo skončilo a tak jsem se natáhl pro knihu a začal jsi číst. Zhruba asi za 5 minut přišel Vincent do pokoje a přivedl sebou tu ženskou. Koukal jsem jako blázen, když jsem jí pohlédl do rozkroku a tam se houpal pořádný čůrák a nad ním byla pěkně bachratá píča. Fakt, jsem ze sebe nemohl vyloučit ani slovo a jen jsem koukal. Petra se posadila vedle mě a začala nalévat šampaňské, pár skleniček a už jsem byl celkem opilí a má ústa se zase rozjela na plné obrátky a nejenom ty. Ani už nevím, co jsem tam kecal a dělal, pamatuji jsi, že jsem se probudil druhý den ráno mezi nohama Petry a Vincent ležel na mě, v zadečku jsem cítil jeho uvadlí penis a na tváři zaschlou vůni spermatu.

Části povídky

🕙 Přidáno 4.6.2019
📂 Kategorie: Gay, Sperma

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbila povídka?

Komentáře